Skocz do zawartości

Motorstorm Arctic Edge


Kornolio

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra wymiata absolutnie. Toż to jest mały Motorstorm pełną gębą! Gra niczym nie ustępuje swoim dużym wersjom, jak dla mnie to jest MOC. Wczoraj się w robocie nie nudziłem ani minuty dzięki tej grze.

Odnośnik do komentarza

 

 

BTW. Znalazł ktoś chociaż jeden emblem? Bo ja mam pursuit forca jedynie z gold rush.

ja odrazu dostalem emblema za pomalowanie bryki, chyba za pierwszą wygraną, za pierwszą przegraną itp ;p

potem juz mniej, chyba ze 4-5 mam, ale to chyba nic nie daje

 

 

wie ktos kiedy nowi kierowcy sie pojawią? jestem w polowie 4 rangi

 

 

edit to cziterstwo konsoli serio bywa wkurzające...

jade najszybszym samochodem na pełnej kurwie, aż silnik sie pali i skwierczy ... a tu nagle na luzaku wyprzedza mnie jakas ciezarowka albo pług... <_<

 

ale za to masa rzeczy jest super

np to ze zostaja slady opon, a nawet prawdziwe wklęsłe koleiny ktore utrudniają jazde małym pojazdom :D

i to ze jako tako zachowali fizyke , gdy motorem sie wjedzie na pachołek to sporo spowalnia albo nawet przewraca, ale za to ciezaroka moze bez mrugniecia taranowac wiekszosc znaków i

 

 

edit podobno można własną muzyke zapodawać z karty :D nie sprawdzalem tego jeszcze

ale i tak wiekszosc muzyczek swietnie pasuje do jazdy :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

BTW. Znalazł ktoś chociaż jeden emblem? Bo ja mam pursuit forca jedynie z gold rush.

ja odrazu dostalem emblema za pomalowanie bryki, chyba za pierwszą wygraną, za pierwszą przegraną itp ;p

potem juz mniej, chyba ze 4-5 mam, ale to chyba nic nie daje

 

 

wie ktos kiedy nowi kierowcy sie pojawią? jestem w polowie 4 rangi

 

 

edit to cziterstwo konsoli serio bywa wkurzające...

jade najszybszym samochodem na pełnej kurwie, aż silnik sie pali i skwierczy ... a tu nagle na luzaku wyprzedza mnie jakas ciezarowka albo pług... <_<

 

ale za to masa rzeczy jest super

np to ze zostaja slady opon, a nawet prawdziwe wklęsłe koleiny ktore utrudniają jazde małym pojazdom :D

i to ze jako tako zachowali fizyke , gdy motorem sie wjedzie na pachołek to sporo spowalnia albo nawet przewraca, ale za to ciezaroka moze bez mrugniecia taranowac wiekszosc znaków i

 

 

edit podobno można własną muzyke zapodawać z karty :D nie sprawdzalem tego jeszcze

ale i tak wiekszosc muzyczek swietnie pasuje do jazdy :D

 

No właśnie to czitowanie kompa jest irytujące, kiedy zasuwasz tak, że ledwo Ci silnik trzyma a tutaj wywrotka bez boosta Cię wyprzedza i potem jeszcze swoje dopalanie włącza...

 

Muze rzeczywiście da się odtwarzać własną, wrzućcie całą do PSP/MUSIC i musi ona być poniżej 256kbps.

Odnośnik do komentarza

 

 

BTW. Znalazł ktoś chociaż jeden emblem? Bo ja mam pursuit forca jedynie z gold rush.

ja odrazu dostalem emblema za pomalowanie bryki, chyba za pierwszą wygraną, za pierwszą przegraną itp ;p

potem juz mniej, chyba ze 4-5 mam, ale to chyba nic nie daje

 

 

wie ktos kiedy nowi kierowcy sie pojawią? jestem w polowie 4 rangi

 

 

edit podobno można własną muzyke zapodawać z karty :D nie sprawdzalem tego jeszcze

ale i tak wiekszosc muzyczek swietnie pasuje do jazdy :D

1. Nie chodzi mi o te odznaki za różne "acziwmenty", ale o te znaczki Wipeouta, Killzone, Pursuit Forca i Loco Roco. Trzeba im trzasnąć fotę w Photo Mode, aby gra uznała je za odkryte. Mam na razie trzy znalezione, naprawdę ciężko je znaleźć.

2. Większość kierowców pojawia się po skończeniu wszystkich wyścigów, z wyjątkiem dwóch. Stawiam, że pozostała dwójka jest za pobicie czasów producentów i odkrycie emblematów.

3. Muzykę można wrzucać do PSP/MUSIC, ale jeżeli nie będzie miała 44100Hz i mniej niż 256 kb/s to nie odpali. Po prostu za dobra jakość nie przechodzi.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem do tej pory cztery emblematy - 2 z Pursuit Force, 2 z Wipeouta. Wklejam cykniete fotki.

 

 

GOLD RUSH REVERSE - przy wyjeździe z jaksini na most.

vgikbc.jpg

 

MUD BOWL FORWARD - łatwo dostrzec w czasie lotu z ostatniej rampy.

1551k7t.jpg

 

VERTIGO FORWARD - po wyjeździe z 'bobsleja' spadek na prawo.

2rf3a7o.jpg

 

VERTIGO BACKWARD - po dużym skoku szukajcie platformy na górze.

vsjq7s.jpg

 

I na zakończenie mały szpan - 2gxjv9j.jpg

Odnośnik do komentarza

Z tą własną muzyką, to jest zupełnie odwrotnie, niż ktoś tu napisał. Muzyka musi mieć 256 kb/s i 44.1 khz, żeby działała. Zbyt chu.jowej po prostu nie weźmie. Nie wiem czy większe wartości przyjmuje, ale z punktu widzenia synchronizacji gry, takie wytyczne byłyby logiczne ;)

Odnośnik do komentarza

Z tą własną muzyką, to jest zupełnie odwrotnie, niż ktoś tu napisał. Muzyka musi mieć 256 kb/s i 44.1 khz, żeby działała. Zbyt chu.jowej po prostu nie weźmie. Nie wiem czy większe wartości przyjmuje, ale z punktu widzenia synchronizacji gry, takie wytyczne byłyby logiczne ;)

No właśnie na odwrót jest jak mówisz. Jak wrzucałem ładne ripy swoich płyt to jęczało, a za to jak wrzuciłem miernej jakości utworek zassany z internetu to dopiero wtedy poszło.

Odnośnik do komentarza

kozak giera, na początku zbyt łatwa, mam nadzieję, że niedługo się rozkręci <ok>.

 

oj rozkręci, potem przeciwnicy ostro czitują ;p

 

 

btw jestem chyba na 6 albo 7 poziomie i zauwazylem ze rpzeciwnicy maja tendencje do rozbijania sie albo wybuchania tuż przedemną w nadzieji ze sie w nich wpie.rdole ;p dosyc upierdliwa sprawa, chociaz najczesciej da sie ich ominąć ;p

 

najorsza akacja to jak jechalem sporo na przedzie i moglem spokojnie wygrać ale dla szpanu chcialem zakonczyc wyścig wybuchem, i jakos tak niefartownie sie stalo ze nie przelecialem przez linie mety tylko utknalem tuż przed, zanim wstalem na nogi to wyprzedzilo mnie pare osob <_<

 

 

btw gra ktos na multi? z tego co widzialem to trzeba sie zalogowac do psn, mozna to zrobic na CFW? a moze by jakos na xlinku sie spiknąć?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

najorsza akacja to jak jechalem sporo na przedzie i moglem spokojnie wygrać ale dla szpanu chcialem zakonczyc wyścig wybuchem, i jakos tak niefartownie sie stalo ze nie przelecialem przez linie mety tylko utknalem tuż przed, zanim wstalem na nogi to wyprzedzilo mnie pare oso

Raz miałem podobnie - jechałem z jakimś gościem łeb w łeb, wciskałem boosta ile wlezie, wybuchłem i miałem pół wozu przewagi, ale.... przypieprzyłem w tablicę nad linią mety. :(

 

Co do multi to raczej nie powinno być problemu z wejściem, tylko nie przestrasz się jak będziesz miał często Fatal Network Error albo coś takiego, raz dziennie się minimum takie coś zdarza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...