Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Lipa że silnik ten sam, ale co z tego jak trailera wymiata na całej linii, grafika jest dopieszczona i to widać gołym okiem, przede wszystkim jest dużo ostrzej, tekstury zyskały na jakości nie ma mowy o szoku ale widać krok wprzód. Jest dynamicznie, brutalnie epicko! gra zarządzi nie mam żadnych wątpliwości 8) Ciekawe jak MP się ma, trailer mega pozytywny.

Odnośnik do komentarza

Trailer swietny nie ma co ,ale to tylko filmik który ma nie wiele wspólnego z gra . Każdy filmik można odpicować 100% razy lepiej niz samą grę .

 

Co nie zmienia faktu że gra powinna być super . Jednak ja z podniecaniem poczekam aż do premiery :) . Grę na 99% zakupie już chyba zaczne odkładać grosiki :)

 

Tak samo było z GOW 2 filmiki/zapowiedzi miodne istne produkcje filmowe , kazdy oceniał grę na 10 jeszcze przed premierą .A po premierze szok bo siniel dawał rade iratował całą sytuacje a multi .... nie dało sie grać .

Więc z ocenami panowie spokojnie :) .

Odnośnik do komentarza
Trailer swietny nie ma co ,ale to tylko filmik który ma nie wiele wspólnego z gra . Każdy filmik można odpicować 100% razy lepiej niz samą grę .

 

Co nie zmienia faktu że gra powinna być super . Jednak ja z podniecaniem poczekam aż do premiery :) . Grę na 99% zakupie już chyba zaczne odkładać grosiki :)

 

Tak samo było z GOW 2 filmiki/zapowiedzi miodne istne produkcje filmowe , kazdy oceniał grę na 10 jeszcze przed premierą .A po premierze szok bo siniel dawał rade iratował całą sytuacje a multi .... nie dało sie grać .

Więc z ocenami panowie spokojnie :).

COD2, 4, 5 byly swietne na singlu jak i multi wiec IW nie zawiedzie :>

Odnośnik do komentarza

CoD 5 nie był robiony przez IW tylko Tray...cośtam ;p i singiel w 5 wiał nudą a całość na medium można przejść w 4,5h. Singiel z 4 niebo lepszy i widać, że teraz też IW zaserwuje nam świetną rozgrywkę, stara się wprowadzić nową jakość (skuterki śnieżne). Poczekamy zobaczymy, ale po Infinity Ward spodziewam się gry, która mną pozamiata.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem mi się tam singiel w 5 podobał na pewno nie wiał nudą. Obejrzałem już ten trailer chyba z 30 razy, urywa beret. Chyba będą cywile których możemy/ nie możemy zabić co widać na filmiku. NIECH KTOŚ PRZETŁUMACZY TE 2 ZDANIA CZY ZDANIE TEGO RUSKA NA SAMYM KOŃCU TRAILERA. Strasznie mnie ciekawi co on tam sepleni.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Trailer urywa łeb do kostek ;-) Szykuje się mega klimat i super akcja, w niektórych lokacjach wygląda to trochę tak jakbyśmy wcielali się w jakiś najemników. Oczywiście absolutny must have dla fana strzelanek.

 

PS. Co wy macie z tym COD5, bardzo dobra gra, ale wiadomo jak ktoś gra na piratach to każda gra jest dla niego do dupy :-)

Odnośnik do komentarza
Trailer swietny nie ma co ,ale to tylko filmik który ma nie wiele wspólnego z gra . Każdy filmik można odpicować 100% razy lepiej niz samą grę .

To proponuję obejrzeć trailer jeszcze kilka razy i dojrzeć w pewnym momencie napis "Checkpoint reached".

Imo całość hula na silniku gry i przedstawia cut-scenki przeplatające gameplay.

IW ponownie skopie nam dupska.

Odnośnik do komentarza

Ja sie obawiam tylko zeby nie zrobili z tego modern star wars. Scena jak wszystko wybucha i wyciagaja typa na linie troche przeginka ale moze martwie sie niepotrzebnie. Niech tylko nie dadza perkow dla graczy z najwyzszym poziomem ktore sprawia ze bedzie sie niezniszczalnym... mogliby je wogole usunac :P i tak licze ze ta dorowna killzone bo jedna zajesta gra to za malo trzeba czasem alternatywy licze na MW2.

Odnośnik do komentarza
Ja sie obawiam tylko zeby nie zrobili z tego modern star wars. Scena jak wszystko wybucha i wyciagaja typa na linie troche przeginka ale moze martwie sie niepotrzebnie. Niech tylko nie dadza perkow dla graczy z najwyzszym poziomem ktore sprawia ze bedzie sie niezniszczalnym... mogliby je wogole usunac :P i tak licze ze ta dorowna killzone bo jedna zajesta gra to za malo trzeba czasem alternatywy licze na MW2.

 

 

 

Dorowna killzone? sorry chlopie ale chyba nie grales w cod4 ktory zjada twoj killzone bez popojki i z beknieciem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...