Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będą pojazdy, to będzie jedna wielka kicha! Szkoda ze zabraknie P90 i G3. Zobaczymy czy nowe bronie dadzą radę. Mogliby dać perka, który umożliwia "założenie" tłumika z celownikiem. Marzy mi się mapa w śniegu i zostawianie śladów. Fajną sprawą byłaby kompletnie nocna mapa. Mogliby dać wodę (np. do szyi), w której można by było się schować. I jeszcze jedno, wywalić granatniki!

Odnośnik do komentarza

granatniki beda napewno :/ bez noob tube sie nie obejdzie przeciez, hamburgery inaczej nie mogly by grac w hs&d. co do zmiany perkow dadza pewno second chance z cod5 bo imo jest jest swietny perk, daja wiele mozliwosci taktycznych i tego mi brakuje w 4.

 

osobiscie uwazam ze 5 jest skwaszona :/ pogralem miesiac i darowalem sobie ,jak wiekszosc ludzi wrocilem do 4 i bawie sie znakomicie.

 

zaczne sie modlic do listopada zeby jednak zrezygnowali z tych pojazdow bo sa porazkowe, podoba mi sie jeszcze z 5 wybur mozliwosci szukana hosta na local co zmiejsza szanse na zalagowanego hosta i daje lepsze pingi.

 

ma nie byc G3? :( czym ja bede gral? dla mnie to byla najlpesza bron,

auto aim jest tylko czasem, niektore mapy maja wlaczony a inne nie, nie wiem od czego to zalezy, czesto spotkalem sie grajac na mapie XXX ze byl auto aim a potem znowu gralem w ten sam tryb na tej samej mapie ale juz na innym hoscie i nie bylo auto aima, mi osobiscie bardzo przeszkadza.

 

jak cos zpraszam wszystkich na starego Modern Warfare moj GT: Wielad PL zawsze po 22 online.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że granatnik zostaje. Pojazdy mogą pogłębić chaos - nalot i heli to moim zdaniem mało trafione elementy, no jednak te najbardziej wkurzające perki wy(pipi)ali. Jeszcze za wcześnie by rokować, ale jak dla mnie to będzie CoD MW 1.5 (czy 4.5 jak kto woli) i gra może nie zdołać się wybronić na kolejny numerek. Inna sprawa, że sukces tak czy siak czeka tą gre - o ile sporo graczy pozostało/wróciło do 4 po premierze WaW, tak już moim zdaniem mało kto pozostanie przy oryginalnym Modern Warfare mając na rynku drugą część.

Odnośnik do komentarza

Widać wszystkich te pojazdy w(pipi)iają, a oni je na siłe chcą dodać. Może tylko w singlu, to byłoby już coś.

Niedługo CoD4 znowu wpadnie w moje ręce także też chętnie pogram, 3 miesiące przerwy ale mam nadzieję, że forma szybko wróci;]

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Dlatego trzeba do tych wszystkich informacji podchodzić z dystansem,bo dopóki informacja nie pojawi się na oficjalnej stronie,nie warto zawracać sobie nimi głowy.Tak właśnie promują się growe serwisy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Fajnie, że wychodzi bo MW był świetny ale aż tak mnie COD od infinity nie wziął nigdy bym napalał się na dwójkę jak szczerbaty na suchary. Analizy tego trailerka przypominają mi sytuację z analizowaniem trailerów GTA IV. Kompletna szajba wtedy była i teraz zapowiada się podobna.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Nawet Jezus tam jest, nieźle :). Lubię jak jest szał na jakąś grę pod wpływem teasera/trailera. Analizowanie filmika nie zdarza się często. A szkoda, gdyby Capcom tak pokazał Residenta, zamiast pokazywać prawie wszystko w trailerach...

Call of Duty znam od pierwszej części, ale jakoś nigdy mnie ta seria nie kręciła. Do czasu jak zagrałem w MW. Ta odsłona pozamiatała, IW pokazali jak powinien wyglądać FPS nowej generacji i że dobre skrypty nie są złe. Dla mnie MW2 to gra z cyklu "kupić w dniu premiery bez względu na wszystko".

Odnośnik do komentarza
To już nie jest Call of Duty. Modern Warfare 2 to nowy tytuł.

 

http://www.vg247.com/2009/03/26/gdc-modern...ll-of-duty-bit/

I bardzo fajnie. Wydawane co dwa lata gry z nowego cyklu Modern Warfare to najlepsze rozwiązanie. Marka COD nie jest tym grom już do niczego potrzebna. Szkoda tylko serii, że została w łapach takiego studia jak Treyarch. A mówiąc jeszcze dosadniej. Seria COD powinna się juz skończyć bo przekształca się w kolejnego NFS'a lub FIFĘ.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.