Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Porazka bylo COD3, 5 zas to nic innego jak 2 (klimaty WWII) + 4 (perki, klasy, upgrejdy) i mamy WaW

 

Gooralesko - COD w wiekszosci pozycji to gry dobre/b.dobre ale trafia sie rowniez slabe, tak jak seria POP - ma dobre Piaski, Dusze lecz 2 Trony + ten najnowszy juz sa slabe. Zas NFS padal juz od 3 czesci (Carbon, PS, Undercover) o sportowkach sie nie wypowie bo wnie nie gram.

 

Cos Ea mialo robic z MOH cos na wzor COD4 ale nic wiecej o niej nie slyszec.

Odnośnik do komentarza

Ja pisałem, że COD5 było porażką dla mnie. I pewnie częściowo dlatego, że poddałem sie maksymalnie hype-owi i oczekiwałem nie wiadomo czego. Ale też nie zgadzam się, że COD5 to nic innego tylko COD4 wrealiach 2 wojny. W COD5 poprawiono minimalnie grafike ale za to moim zdaniem troche spierdzielili animacje postaci i mocno spierdzielili wszystkie rzeczy związane z bronią. Ja przynajmniej tak to widzę. Generalnie wolałbym z 8-10 nowych map do multi z MW niż całego nowego singla i multi WAW. A COD3 mi sie podobał:-)

Odnośnik do komentarza

multi w cod5 ssie, jest za wolne, jest za wolne i jest za wooooolneee, robienie po 10 kili na hs&d to pestka, pogralem moze z miesiac i darowalem sobie, wrocilem do jedynej slusznej gry na multi jaka jest cod4, jak dla mnie mogli by tylko skopiowac cale multi z cod4 łacznie z grafika i dodac nowe mapy nic wiecej nie chce, bronie, perki wszystko jest tam idealne :)

Odnośnik do komentarza

Taa tym bardziej że, wygodniej się mówi "kod" ;) . A swoją droga ten krótki i cholernie dobry teaser mną już pozamiatał, napalił itd. Teraz czekać na pierwsze fotki jakiś gameplay, ciutkę fabuły. I cholera ja chcę misję w stylu "Pripyat" z Cod-a 4.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Przyda się takie odświeżenie założeń serii. To tak trochę jak MoHem, gdy seria ta zaczęła zjadać własny ogon część ludzi odeszła i zrobiła świetne Call of Duty, teraz dzieje się to samo. Z teasera można wywnioskować że może będzie misja płetwonurkami - sabotażystami. Nice. Fajnie jakby była także rosyjska kampania.

 

Mogliby też pokusić się o kampanie dłuższą niż osiem godzin. Niezły byłby też patent z wyborem broni i akcesoriów do niej przed misją i jakieś alternatywne drogi. Np. musimy przedrzeć się przez jakieś zrujnowane osiedle na którym toczy się bitwa. Pełno wrogich żołnierzy, snajperzy na dachach, czołg itp. Możemy działać standardowo, walić z karabinu, rzucać granaty a czołg rozwalić z Javelina albo RPG7. Albo z MP5 z tłumikiem wejść do kanałów, po cichu eliminować wrogów i wyjść studzienką za czołgiem i rozwalić go z C4. Albo wybrać M21 i zabawić się w walkę snajperów. Albo ... Rozumiecie, żeby było trochę trochę wyborów, bo teraz to chodzimy jednym korytarzem niczym Crash w swojej rynnie.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał żeby było więcej misji zwiadowczych, snajperskich itp. Krótko mówiąc żeby było bardziej kameralnie:-). Wrażenie udziału w wiekszym konflikcie można osiągnąć w ten sposób, że widzimy/słyszymy toczącą się obok większą bitwe a my gdzieś obok obrabiamy jakąś mniejszą bazę, zdobywamy jakiś posterunek czy cuś w tym stylu.

 

I coś mi się zdaje że uniknięcie hype-u będzie lekko skomplikowane. A niech to!

Odnośnik do komentarza

Ja bym sobie życzył urywania rąk,nóg i czego tam jeszcze trzeba po bliskim spotkaniu przeciwnika z granatem czy bronią wysokiego kalibru.

Wiem,że w WaW już coś takiego niby było ale mogliby się pokusić o jeszcze większy realizm w tym aspekcie...w końcu to gra dedykowana dorosłym graczom,nie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

jeśli będzie ludność cywilna, to daje sobie rękę uciąć, że będzie Achievement związany ze skończeniem misji nie zabijając żadnego cywila.

więc mimo możliwości - nie będziemy ich zabijać, moja teoria.

 

Mam nadzieje że w 2 też będzie akcja skradankowo- snajperska, ten motyw urzekł mnie najbardziej :rolleyes:

W piątce też był motyw skradankowo-snajperski. Ale jakoś mało osób o nim wspomina, wiem że był gorszy, ale ogólnie na tle WaW całkiem spoko.

W czwórce wszystkich urzekł ten, ze względu na klimat Czarnobylu. Sam jak grałem to po skończeniu tej misji (nie zauważonym) włączyłem ją jeszcze raz, a potem jeszcze raz. Masakra.

 

Odnośnik do komentarza

Owszem moze byc denerujace, ale jesli to dobrze rozwiaza moze byc ciekawie np. poszukuwanie terrorystow w tlumie ludzi na lotnisku :) I nagle... padaja strzaly...

 

Ale mniejsza z cywilami. Najważniejsze, zeby co-op na 4 graczy wrzucili. To wlasnie tego trybu -"wspolpracy"-najbardziej brakowalo mi w kampanii CoD4MW (btw.: pierwszej gry, ktora kupilem na X360)

Co-op+multi z MW#1(z poprawkami) i gra gitara.

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Activision-Blizzard oświadczył, że zapowiedziana na listopad szósta odsłona serii wciaż będzie się zaliczać do serii Call of Duty i nie będzie osobną marką.Ostatecznie więc gra będzie nosić nazwę Call of Duty : Modern Warfare 2.

Odnośnik do komentarza

Minutowy filmik a już kopie jaja, tyle można powiedzieć. Akcja pod wodą mnie rozwaliła, chodź już było o niej wiadomo od pierwszego teasera, to jestem ciekaw jak cholera jak to wyjdzie w praniu. Przecież jeszcze w żadnym Call-u nie pływaliśmy. do tego motyw ze skuterkiem. Co tu dużo gadać gra znowu zarządzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...