Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dorowna killzone? sorry chlopie ale chyba nie grales w cod4 ktory zjada twoj killzone bez popojki i z beknieciem.

Grałem w obie gry i osobiscie lepiej gralo mi sie w killzone ale nie o tym temat. Cod 4 nie wymagal zbytnio nic procz spostrzegawczosci a strzelac bylo trzeba w niektorych meczach pare krokow przed typem zeby zabic i zebym nie zostal zle zrozumiany COD4 to bardzo dobra gra i przezemnie szanowana jako jeden z najleprzych fpsów dlatego jezeli doszlifuja multi to zmiecie killzone, a po trailerze o single juz sie nie boje wcale (lubie gwiezdne wojny). Wiec od MW2 spodziewam sie przede wszystkim troche wiecej naciusku na wspolprace, stabline servery nie p2p i pozbyc sie tych piekielnych rpg i granatnikow albo jakas mozliwosc blokowania broni i to tyle

Odnośnik do komentarza
A ja mam coś złe przeczucia ( narazie nie mogę podać konkretnych argumentow).

Nie możesz podać konkretnych argumentów bo takich po prostu nie ma i zapewne nie będzie. To sequel do najlepszego (IMO) konsolowego FPSa tej generacji konsol, a przynajmniej na X360 (nie miałem przyjemności w Killzone2 grać, więc nie wiem jak to na pleju jest), więc naprawdę chłopaki musieliby się postarać żeby to schrzanić. Trailer jest super, widać dużą dynamikę (Black Hawk Down mi się kojarzy od razu). Zapowiada się, że gra zostanie wyreżyserowana nawet lepiej niż jej pierwowzór.

 

A o co chodzi z tymi spawnami bo nie zajarzyłem? Zrobią tak jak w Bioshocku z Vita Chamberami, że jak padasz to po prostu respawnujesz się kawałek dalej, a przeciwnicy, których ubiłeś do czasu deada już nie wstają?

Odnośnik do komentarza

Nawet gdy single okaze sie nudny, slaby, schematyczny to i tak gra dostane duza ocene za tryb multiplayer. Przeciez tak bylo z COD5 - kampania srednia, zwlaszcza gdy mamy zabijac japonczykow, ruskiem gralo sie calkiem fajnie i tylko ich kampania ratowala single oraz coop. Multi to takie 2 + 4. Jesli ktos mowi ze 5 to crap, sredniak to przypominaja mi sie komentarze gdy zapowiedziano MW1 ktory zlamal klimaty WW2 jak np. "bo COD to tylko 2 wojna swiata, itp" - gra wyszla, najlepszy fpp, najwiecej graczy na sieci, itd itd.

Odnośnik do komentarza

no i co z tego?? IMO gra zay3biaszcza, ma wszystko to czego brakowało tej serii, realiów wojny rozszarpanych ciał żołnierzy po bombach, granatach, smród spalenizny, krew leje się strumieniami to jest wojna. Tak trzymać Treyarch, oczekuję jeszcze większej masakry w Call of Duty 7 w Wietnamie np. zmasowany atak napalmem :D mniam ;)

Odnośnik do komentarza

Co odzysjali jakie uznanie ? ze skopiowali wszsytko z COD 4 od IW a dodali tylko scenerie II WŚ i tym odzyskali uznanie ? Każdy głupi może zrobić kalkę hitu i dodać inna scenerie i bedzie cacy ?

Niech TREYARCH zrobi COD'a od podstaw i zobaczymy czy wyjdzie powtórka z COD 3 czy dzieło na miarę COD4 . JA stawiam na opcję pierwszą .A co do samego COD:WaW to gra zasługuje tylko na lub aż na miano DOBREJ gra się przyjemnie ,kilka fajnych misji i to tyle . Myślałem że gra będzie trudniejsza ,a w wielu miejscach wystarczy się schować i przeczekać chwilkę aż kompani opanuja sytuacje i idziesz dalej d o przodu .

 

Tak trzymać Treyarch, oczekuję jeszcze większej masakry w Call of Duty 7 w Wietnamie np. zmasowany atak napalmem :D mniam ;)

 

ten COD w Wietnamie to pewne info i kto się zajmie produkcją ? IW chyba marne szanse ?

Odnośnik do komentarza
Co odzysjali jakie uznanie ? ze skopiowali wszsytko z COD 4 od IW a dodali tylko scenerie II WŚ i tym odzyskali uznanie ? Każdy głupi może zrobić kalkę hitu i dodać inna scenerie i bedzie cacy ?

Niech TREYARCH zrobi COD'a od podstaw i zobaczymy czy wyjdzie powtórka z COD 3 czy dzieło na miarę COD4 . JA stawiam na opcję pierwszą .

True, ale co z tego? Wolę mieć CoD4 w innym sosie, czyli ciągle bardzo dobrą grę, niż "powtórkę z CoD3" i satysfakcję (?) z tego, że mogę narzekać na Treyarch jak to serię psują.

Odnośnik do komentarza

bo nie lubię, na padzie ;p na pc zawsze staram się być na bieżąco i klepać single po kilka razu. MW poszło chyba z 7 razy :) aa, i tylko real strzelanki a nie jakieś gearsy czy inne cuda.

 

tak wracając to trailera zastanawia mnie ile z tego było gameplayem i ile z tych manewrów będziemy w stanie samodzielnie zrobić. w trailerach jedynki było parę fajnych akcji które niestety okazały się tylko animacją.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...