Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Niech wywalą te skrypty, bo w poprzednich częściach waliło nimi na 1 km, niech skończą z tymi respami wrogów dodadzą cywilów no i można grać, aha i też prosiłbym IW, aby wyłączyli przeciwnikom wallhacki i zabrali trochę granatów ;).

 

Skrypty maja zostac, bez dwoch zdan. Uwielbiam skryptowane akcje w grach.

Odnośnik do komentarza

ja gameplaya nie widze malo tego silnik wyglada tak samo jak mw wiec zbytnio sie nie wyslili....ja prosze tylko o 1: niech motorki w d|_|pie wylacza typom w multi bo jak host przypada na moje lacze to wszystko zapie0ala X2 tak bylo w 4 i w 5...niech zwolnia poruszanie sie o ok 25% to bedzie hicior

Odnośnik do komentarza
ja gameplaya nie widze malo tego silnik wyglada tak samo jak mw wiec zbytnio sie nie wyslili....ja prosze tylko o 1: niech motorki w d|_|pie wylacza typom w multi bo jak host przypada na moje lacze to wszystko zapie0ala X2 tak bylo w 4 i w 5...niech zwolnia poruszanie sie o ok 25% to bedzie hicior

Trudno aby silnik polepszyli o 2x, dojda nowe ficzery,itp. Przeciez ci od Bad Company 2 tez nie tworza czegos nowego lecz ulepszaja np. destrukcje. Zadko sie zdarza aby nowa czesc po 2 latach byla na nowym silniku. Trzeba czekac na nowa generacje ;)

Odnośnik do komentarza

W najnowszym Game Informerze znalazł się artykuł o nadchodzącym sequelu jednego z najpopularniejszych FPSów w historii.

 

 

Może by tak w punktach?

 

1. akcja rozgrywa się kilka lat po Call of Duty 4

2. powalczymy w śnieżnych lokacjach (skutery śnieżne z trailera) z rosyjskimi terrorystami

3. nie będzie co-opa z krwi i kości; zamiast tego otrzymamy „coś w stylu misji Mile High Club z poprzedniej gry”, tryb nazwano Special Forces

4. fabuła dalej w pełni liniowa, ale dłuższa niż w Modern Warfare

5. pojawia się pojazdy, ale nie wiadomo, czy będziemy je kontrolować

6. Soap będzie weteranem pola bitwy i NPC

7. pojawi się misja skradana na platformie wiertniczej (z pływaniem), a także zadania w helikopterze i na tankowcu

8. pojawi się wspinanie po lodowych ścianach za pomocą naprzemiennego naciskania triggerów

9. przenośne działka w singlu

10. jedna z misji rozgrywa się na ogromnej pustyni, a naszym celem jest znalezienie drogi przez nią

Nieźle, nie?

 

źródło

http://www.gemono.pl/2009/pierwsze-detale-...re-2/#more-2020

 

do punktu 3 mam pytanie, gdzie w COD:MW można COOPa zagrać :co:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
do punktu 3 mam pytanie, gdzie w COD:MW można COOPa zagrać :co:

Ale nikt/nic/nigdzie przecież nie sugeruje, że w MW był co-op...

"Tradycyjny" co-op kojarzy się zazwyczaj z przechodzeniem kampanii (lub jej części) w kilku Graczy.

IW ułatwiło sobie sprawę i dla MW2 stworzyło Special Forces czyli zestaw zadań do przejścia w co-opie.

Główna różnica imo? Teren działań i rozmach. Odbijanie samolotu, marketu lub czyszczenie hangaru z terrorystów (to tylko moje pomysły) to trochę mniej zabawy i w mniejszym środowisku, niż przechodzenie poszczególnych misji kampanii. Co nie oznacza ofkoz że nie będzie ciekawie i dynamicznie.

Odnośnik do komentarza
Othis- spowolnić CoDa? Ta gra ma być dynamiczna,nie spowolniona.

 

Ej,no kur/wa. Pojazdy w CoD? Jeśli będzie TYLKO jedna mapa,to jakoś przeżyję,ale od pojazdów mam BFa <_<

 

jak troche spowolnia(chodzenie) to bedzie bardziej taktycznie i realistycznie najlepiej jak przepisza caly kod sieciowy ktory w 4 i 5 jest do bani

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...