Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

jakie bany jak w calej europie mozna bez problemu kupic dzis gre..

Ciekawe, pójdę jutro do sklepu, ale mówiąc szczerze, wątpię by mi wydali. Zresztą jeszcze do końca nie wiadomo czy nie będzie konsekwencji, jak poczekam do wtorku nic się nie stanie, przynajmniej w weekend łatwiej się będzie zabrać do zadań domowych.

 

A tak w ogóle to dziwi mnie ta cała szajba, jakieś kombinacje żeby dostać grę wcześniej, itp. I tak każdy się nagra do woli, jak się kupi na premierę to całą środę można grać, więc w czym problem?

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to dziwi mnie ta cała szajba, jakieś kombinacje żeby dostać grę wcześniej, itp. I tak każdy się nagra do woli, jak się kupi na premierę to całą środę można grać, więc w czym problem?

No właśnie mnie też. I to jeszcze kupowac drozsza i angielską wersje zeby miec gre 5 dni wczesniej, podobno i tak wszyscy gracze będą mieli wyzerowane statystyki w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj gra jest już w wawce, na razie zagrałem troszkę w SP i nieco więcej w MP(20lv). Gra się przyjemnie, cholernie dużo się dzieje, wydaje się że jeszcze szybciej się umiera, Flamas to nic innego jak stare dobre M16, grafika nie równa, najsłabiej to poziom COD4, mokre powierzchnie jak zawsze wyglądają najlepiej. Akcja jest jeszcze szybsza, shotgun;a można mieć jako secondary weapon, zamiast pistola n/p. Lece grać ;]

 

 

Póki co mam mieszane uczucia.

Odnośnik do komentarza

Krótka piłka z mojej strony. Singiel kapitalny bijący bez problemu ten z MW 1 pod względem spektakularności, twistów fabularnych, widowiskowości i patentów. Covert Ops, doskonałe przedłużenie zabawy w postaci różnych challengy (solo jak i coop). O multi powiem tylko tyle, że ilość broni, add-onów + perków jest po prostu oszałamiająca i raczej nie będzie sytuacji jednego dobrego speca + M16. Rozwaliło mnie za to:

Możliwość wybierania sobie bonusów za kill streaki, za 25 kill streak można sobie ustawić atomówke kończącą rozgrywkę lol

Odnośnik do komentarza
Coś więcej?

 

Nie które mapy są przekombinowane i za kolorowe, wkurzają też "streaki" są za mocne. Perki są świetne, dużo dobrych zmian, poza tym co napisałem w pierwszym zdaniu, reszta jest kapitalna. Dojdę do 70 lv, odkryje wszystkie bronie w tedy się ostatecznie wypowiem.

Odnośnik do komentarza

To teraz napiszę coś od siebie. Singiel dość intensywny, można od razu grać na veterania w cale nie jest tak trudno. Multi może zacznę od mapek których jest dużo, są kolorowe, nieźle zbudowane ale kilka map moim zdaniem jest za dużych i to bardzo, wkurzająca jest kampa zwłaszcza na tych dużych mapach jak dostajesz od gości nie wiadomo z kąt. Streaki fajny patent z kustomizacją każdy ustawi to co mu pasuje, ale niektóre są za mocne, momentami to przegięcie pały. a teraz lecę grać dalej.

 

PS. Jest reset w multi w dniu premiery czy nie ? Bo nie wiem czy się przykładać do gry czy grać turystycznie i poznawać mapki :)

Edytowane przez Uriziel
Odnośnik do komentarza

Porównanie grafiki XBOX vs. PS3, dostępne w HD, moim zdaniem tekstury minimalnie ostrzejsze na X'ie a cienie lepsze na PS3 ale w ruchu pewnie i tak nie ma to większego znaczenia. Poza tym lepsze są porównania video.

 

UWAGA : mogą być lekkie spojlery !!!

KLIK

Edytowane przez marcin111555
Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanko: czy macie problemy z połączeniem się do meczu? U mnie wygląda to dość kiepawo - dłuugi czas oczekiwania zanim znajdzie coś odpowiedniego. Czasami leci jak burza (10 sekund i juz gram) a innym razem mogę tak sobie czekać do usr*anej śmierci i nic.

Odnośnik do komentarza

Panowie, da rade pograć w Spec-Ops z kimś spoza naszej listy przyjaciół? Na zasadzie losowego dobierania przez konsolę kompana, tak jak graczy do normalnego multi. Jak nie to kiepsko...bo jakoś nie mogę znaleźć takiej opcji.

 

Kurcze, OST gry jest niesamowity. Hans Zimmer jak zwykle pokazał klasę, choć nie wiadomo do końca, które utwory są w jego wykonaniu, współpracował bowiem, według napisów końcowych, z innym kompozytorem. Ponoć Hans skomponował tylko główne motywy, ale jaka jest naprawdę prawda - nikt nie wie ; ).

Montage 2 (jest póki co 8 na YT)

Odnośnik do komentarza

Skonczyłem wczoraj MW2 na poziomie Veteran. Pograłem też około 15 godz. w multi, więc kilka słów n/t gry z mojej strony:

 

 

- kampania na Veteranie poszła w około 8 godzin. Jest ZDECYDOWANIE prostsza niż poprzednie odsłony.

- intensywność akcji jest niesamowita, a jednak single podobał mi się bardziej w poprzedniej odsłownie (tu jest tak na 8+ moim zdaniem)

- grafa... hmm, pisałem już na ten temat - trzeba przywyknąć do specyficznej kolorystyki. Grunt, że całość śmigła płynniutko.

- zdecydowanie poprawiono udźwiękowienie gry. To jak teraz brzmi większość gunów (z M4A1 na czele) to poezja. Aspekt ten od zawsze wkurzał mnie w COD'ach. Tym razem jest inaczej.

- multis jest grywalny jak cholera. W moim odczuciu deklasuje 4-ke, więc jestem zadowolony. Map jest dużo, z czego większość wypada bardzo dobrze. No i patent na noszenie 2-ch dodatków do guna (np celownik + granatnik) odpowiada mi jak mało co.

- zabawa z trybem polegającym na wypełnianiu szybkich misji może wciągnąć. Pograłem wczoraj troszkę z żoną w co-opie i z planowanych 20 min, zrobiły się 2 godziny. Zadania są ciekawe i mocno zróżnicowane.

- perki, dodatki, nagrody za killsy - dużo tego, w dodatku większość dość ciekawa i przydatna (co oczywiście wpływa na ilość funu dostarczanego przez rozgrywkę wieloosobową).

 

 

Tyle smile.gif MW2 to cholernie dobra gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...