Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Singla przeszedłem (rewelka) i zabrałem się za samotną zabawę w SpecOps'y. Kapitalna zabawa! Oczywiście jeszcze lepsza we dwóch, ale miło że samotnikom też dali te misje. Jest ich sporo i są różnorodne. Bronimy miejscówek, wybijamy konkretną liczbę złych, skradamy się i ścigamy na skuterku. Tak jak w Residentowym Mercenaries kolejne mapki odblokowują się wraz z postępami (gwiazdki w zależności od poziomu trudności). Bardzo fajnie jest to pomyślane i wykonane. SpecOps wciąga tak samo jak singiel. No i ta misja na Ukrainie, miód! Jedyne co mnie wkurza to psy, zwłaszcza w trudnym "Chrystus Zbawiciel". Wciskam prawą gałkę i nic to nie daje bo mnie piesek zagryza. A sama misja super, w ogóle wszystkie etapy w Rio bardzo ciekawe.

 

Nie rozumiem tylko o co chodzi w bonusowym dla singla levelu w muzeum. Może mi ktoś wytłumaczy.

 

Jeśli chodzi o psy, to musisz gałkę w odpowiednim momencie nacisnąć. Nie za szybko, tzn. nie od razu po tym gdy pies Cię na glebę powali.

Odnośnik do komentarza

Jak przejdziesz singla to możesz pozwiedzać sobie muzeum (w którym eksponatami są przeciwnicy, żołnierze, pojazdy, bronie itp. z gry)... Samo muzeum przedstawione jest też w trakcie napisów końcowych, możesz je sobie pozwiedzać po ich obejrzeniu, nie wiem czy można przewinąć napisy żeby ten level był dostępny czy też trzeba obejrzeć je do końca. Ja obejrzałem do końca w każdym razie i jest odblokowany (pod aktem 3)

Odnośnik do komentarza

A jak już w muzeum jestes, to po naciśnięciu czerwonego przycisku wszyscy rzucają się na ciebie jak szaleni :D I tyle, nawet achieva nie ma, zresztą muszę przyznać ze achievy ssą w MW2 (nie pamietam już jak to było w CoD4), jedyny fanowy achiev aki jest to ten z kurczakami. Większość zajmują te za SP bądź SO - mało kreatywne.

Odnośnik do komentarza

Pytanie w kwestii technicznej: Modern Warfare 2 w menu multiplayer informuje mnie, ze moj NAT jest sredni. Czy to dobrze, czy zle?Jak sprawdzic lub zrobic, zeby byl jeszcze lepszy?Z gra problemu nie mam, ale czasem dosc dlugo czekam na polaczenie z danym serwerem, ale jak juz wejde to zadnych lagow nie mam i moge w miare komfortowo grac nawet przy dwoch zoltych kreskach.

Odnośnik do komentarza

Mi też się taka informacja chyba wyświetliła, ja bym się tym specjalnie nie przejmował jeśli jak mówisz problemów z grą online nie masz.

Cethu - faktycznie kreatywne to te achievy nie są z pewnością, jednak cieszę się z tego, że nie ma żadnego za grę w mutliplayer.

Z sama gra nie mam problemu jak juz wejde, ale za to mam problem z dolaczaniem do meczu np po otrzymaniu zaproszenia czesto dostaje komunikat, ze nie moglem sie polaczyc z hostem :confused:

Odnośnik do komentarza
Z sama gra nie mam problemu jak juz wejde, ale za to mam problem z dolaczaniem do meczu np po otrzymaniu zaproszenia czesto dostaje komunikat, ze nie moglem sie polaczyc z hostem confused.gif

U mnie wyglądało to dokładnie tak samo (przez pierwsze 2 dni). Rozwiązaniem okazała się być zmiana parametrów NAT. Jak już wspominał Soul - tu powinien być OPEN.

Odnośnik do komentarza

Mnie drażnią w multi randomowe zrzuty z heli. Noż k**** , ciekawe dlaczego zazwyczaj drużyna która dostaje heli , naloty itp. wygrywa?

Randomowe zrzuty? WTF? Przecież zrzut dostajesz za killstreaki, sam wskazujesz miejsce zrzutu. OCB w takim razie?

A dlaczego wygrywa drużyna, kóra ma zrzuty i naloty? Moze dlatego, że są mega-killerskie ? :P

Działko, Predator, Harrier, Heli - licznik fragów szybko bije...

Pierwsze działko jakie postawiłem w tej grze dało mi wczoraj 6 fragów w ciągu 30 sekund. Kwestia dobrej, bezpiecznej miejscówki dla niego...

 

btw:

- NAT mam otwarty, żadnych problemów.

- lokalizacja MP ssie na maxa :/

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

No ja jestem po 3-4 godzinach w multi i jest fajnie. Dużo broni, dużo opcji customizacji, długo to się nie znudzi.

 

Chociaż na początku miałem lekki wtf na mapy... czy tylko ja uważam ogólnie cały mappack jest gorszy niż w CoD4? Może to dlatego ze nie ogarniam i często się irytuje podczas gry (strzały znikąd). Nie ma takich charakterystycznych i mocno grywalnych map jak Crossfire, Crash albo Strike. Narazie tylko Favela mi mocno przypadła do gustu, fajne są jeszcze Quarry i Invasion. Denna jest Estate, gó.wno co widać, dlatego tez nie trawiłem Creeka w CoD4.

 

IMO największy minus to przesadzone killstreaki, jak ktoś weźmie mocne heli albo ac130 to lepiej sie schowaj pod dachem i nie wychodź przez 3 minuty bo + 5 śmierci gwarantowane.

 

Fajny jest ten patent z wykrywaczem serca, dobra bron na tych cwaniaków co mi co chwila blokują radar. Przy okazji od razu z tym gadżetem k/d sie poprawia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...