Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj miałem taki mecz, TDM Mercenary, mapy z tą posesją na wzgórzu (nie pamiętam nazwy), 6 vs 6

przeciwnik siedział CAŁY mecz w jednym pomieszczeniu w ten posesji właśnie, mieli tej durny desant taktyczny zapewne

i autentyko każdy z nich gapił się jak kretyn w określony punkt/drzwi/okno/odbyt, prze(pipi)aliśmy koncertowo, przez chwilę myślałem że coś rozerwę na strzępy ale przypomniałem sobie że do przecież stare dobre modern warfare i poszedłem oglądać NBA

 

jak się przeciwnik zasadzi to serio na ma bata na mariolkę, raz (pipi)niesz granatem i może skosisz typa, jak jednego ogłuszysz to cię trzech pozostałych wyrucha ołowiem jeśli masz farta

nie ma co, 100% pjur fan z gry

 

czasem serio mam ochotę pizdnąć płytą do kominka, tyle że mnie na to nie stać;]

no i zawsze można private pograć jak się ma ekipę, nie ma expa ale jest gra porządna - coś za coś

Odnośnik do komentarza

Gadanie... Wystarczy dobra ekipa i spokojnie da radę wykurzyć przeciwnika z każdego miejsca. No chyba, że trafimy na równie dobrze zgraną ekipę, ale wtedy to już wyzwanie. Osobiście wolę grać wyrównane mecze z dobrymi ekipami, a nie z niedzielnymi graczami, którzy naparzają z granatników.

 

Wkrótce MLG lub decerto wypuści jakieś sensowne zasady to się zobaczy, jedyne w co można sobie nawet fajnie pograć to SnD (oczywiście mówię o sobie).

 

Osobiście bardzo nie podoba mi się rzucanie granatów, jak dla mnie jest tragiczne.

 

MLG pewnie będzie podobne do MW1, może dadzą zakaz używania sensora. Killstreaki pewnie na DISABLE, więc dużo się nie zmieni. No ale rzeczywiście, najlepszy tryb to S&D. Chociaż lubię sobię włączyć Headquarters :) Co do granatów, to się zgodzę, jakoś dziwnie latają i jeszcze ta smuga (WTF?!). Mam wrażenie albo moc granatów została osłabiona.

Odnośnik do komentarza

H.uj z kamperami. Jak ktoś ma przyjemność siedzenia 10 minut w jednym miejscu z kupą w majtkach i oczekiwania aż ktoś raczy mu wybiec to już jego sprawa. Ja mam tylko przyjemność zasadzać się na takich nierobów i od tylca ich wystrzeliwać.

Ale bez kitu, w dwójce narobiło się takich lam pełno. Czasami odechciewa się grać, kiedy cała drużyna kitra się w krzakach/dachach/kiblach/za winkla itd. Zwłaszcza że kampowanie teraz to dziecinada. Nawet w normalnym trybie jeden strzał nawet w nogi = śmierć.

 

Cały czas mam mieszane odczucia co do MW2. Już nawet te perki, dodatki i kill streaki polubiłem. Ale mapki <_< ... no do tych z jedynki dużo im brakuje.

I co IW zrobiło z moją ulubioną MP5? broń teraz mało grywalna. Zwłaszcza że mapy wielkie i pełne snajperów.

 

No i największy babol chyba, już nie wspomnę o tym że własna spadająca skrzynia z niespodzianką zabiła mnie już nie raz. Ale ok teraz już wiem by uważać, ale ich fizyka i częstę lądowanie na dachach mimo że wywołuje je tak by nigdy tam nie wpadły , staram się na te dachy czy inne przeszkadzajki być czujny, to i tak niejednokrotnie wpadały tam gdzie nikt ich nie sięgnie. A to boli, zmarnowany AC130 czy Pate Low wkurza bardzo.

W ogóle z tymi skrzyniami trochę dziwna sprawa, człowiek się chowa, czai a i tak wyleci jakiś z granatnikiem czy inną zabawką skosi nas, zabierze nasz nalot i jeszcze raz fuksiarsko zabije nas naszym własnym dla przykładu helikopterem :blink:

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Poczekajmy trochę, gra dopiero co wyszła, ludzie uczą się nowych map to i grają ostrożniej/kampią to chyba oczywiste, nie wiem czy pamiętacie, ale w CoD4:MW było to samo na początku.Kamperzy w takich grach byli i zawsze będą, ale z każdym dniem jak będziemy poznawać mapy coraz lepiej i z czasem będziemy po nich biegać prawie z zamkniętymi oczami, to oni będą mieć coraz ciężej, nie my, więc proponuje rozluźnić poślady a nie ubijać pianę.Idźcie lepiej poznawać mapy, zawsze będziecie już coś do przodu :D

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
No i największy babol chyba, już nie wspomnę o tym że własna spadająca skrzynia z niespodzianką zabiła mnie już nie raz. Ale ok teraz już wiem by uważać, ale ich fizyka i częstę lądowanie na dachach mimo że wywołuje je tak by nigdy tam nie wpadły , staram się na te dachy czy inne przeszkadzajki być czujny, to i tak niejednokrotnie wpadały tam gdzie nikt ich nie sięgnie. A to boli, zmarnowany AC130 czy Pate Low wkurza bardzo.

W ogóle z tymi skrzyniami trochę dziwna sprawa, człowiek się chowa, czai a i tak wyleci jakiś z granatnikiem czy inną zabawką skosi nas, zabierze nasz nalot i jeszcze raz fuksiarsko zabije nas naszym własnym dla przykładu helikopterem :blink:

Jak naprawdę uważasz i poczekasz ze zrzutem aż będziesz w odpowiednim miejscu, to wielkiego ryzyka straty nie ma. Tak samo jeśli paczkę zabiera ci czasem przeciwnik, to ty możesz zrobić mu to samo.

 

A tak w ogóle tyle wytykania błędów, to trzeba napisać o tym co dobre:

- migracja hosta w trakcie meczu

- szybki mute i to na stałe

- "rykoszet" na hardcore S&D, dziwne, że wcześniej na to nie wpadli; nie ma teamkillerów, nie ma konieczności przepraszania po niefortunnym strzale

- jak na razie na S&D nie ma problemu z granatnikami

- ustawianie tych całych sygnaturek

- podobają mi się też paczki z "niespodzianką", zawsze dochodzi element konieczności zabezpieczania zrzutów i emocje kiedy paczka spada i mamy dowiedzieć się co dostaliśmy

Odnośnik do komentarza

Veteran - WTF, zajal mi tylko 6:24... Latwniejszy niz poprzednie czesci, dynamiczniejszy, itp wszyscy wiedza jaki jest ;P.

SpecOp - sredni tryb, za miesiac zapewnie zapowiedza DLC z nowa Foxtrot "kampania". Fajny na poczatku, potem taki sobie. Najciekawsze sa te misje ktore trwaja kilka minutek + defense. Reszta mnie nie zachwycila jak wyscigi na skuterach. Tryb nie jest jakis specialnie trudny. Te misje z Juggami na platformie i faweli przy pewnej taktycie (bez glitchy,itp) sa do przejscia bez problemow, troche umiejetnosci i troche szczescia. Znacznie lepiej prezentowalby sie COOP jak w WAW - "karty", punkty ,2 osoby i jazda.

Tysiak zrobiony przez weekend bez problemow wiec idzie na sprzedaz i kase przeznacze na AC2 ktory jest juz za rogiem.

(tak, oczywiscie ze wiem ze seria COD to na siec jest tylko ale mnie tryb sieciowy interesuje na PC ale IW zwalio sprawe tym swoim IW.NET wiec poczekam na BF BC2 grajac w poprzedniego Moderna czy "slabego" WAW)

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Sam przeszedłeś Special Ops-y czy w co-opie/na splicie?

 

Pytam bo jestem ciekaw czy da radę samemu zaliczyć wszystkie misje na 3 gwiazdki, czy jednak z żywym kompanem.

W splicie, ale brejak w wersji PC robil wiekszosc samemu na 3 gwiazki ale inaczej sie gra padem a inaczej myszka ktora jest zwinniejsza, dokladniejsza czy szybsza od galek. Sa 2 misje w ktorej potrzeba 2 osob jak wsponial Wrog

 

Teoretycznie kazda misja poza dwoma ktora wymaga 2 osob da sie przejsc ;), ofkorz Veteran bedzie uberard bo jak zginiesz 2s przed koncem to zaczynasz od nowa, majac drugiego gracza mamy zawsze mozliwosc uzdrowienia.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Veteran - WTF, zajal mi tylko 6:24... Latwniejszy niz poprzednie czesci, dynamiczniejszy, itp wszyscy wiedza jaki jest ;P.

niezle. jak na razie po pierwszym akcie mam czas spedzony w singlu na Veteranie takim sam jak przy Normalu - 1:15, ech... ;)

 

Sam przeszedłeś Special Ops-y czy w co-opie/na splicie?

 

Pytam bo jestem ciekaw czy da radę samemu zaliczyć wszystkie misje na 3 gwiazdki, czy jednak z żywym kompanem.

co Ty kombinujesz? ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...