Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiesz mi, że typom z akimbo szybciej lecą kille niż mi z M16. Może mieli przewagę na krótkim dystansie, ale już nie raz ściągnąłem typka, który tym swoim śmiesznym krokiem biegł przez mapę. Mnie wkur.wiają tylko typy, którzy chwytają się granatników kiedy nie mogą ustrzelić cię ze zwykłej broni. Albo ci którzy wychodzą z meczu kiedy dostają w piz.dę, szczególnie na HQ.

Odnośnik do komentarza

Nie powiesz mi, że typom z akimbo szybciej lecą kille niż mi z M16. Może mieli przewagę na krótkim dystansie, ale już nie raz ściągnąłem typka, który tym swoim śmiesznym krokiem biegł przez mapę. Mnie wkur.wiają tylko typy, którzy chwytają się granatników kiedy nie mogą ustrzelić cię ze zwykłej broni. Albo ci którzy wychodzą z meczu kiedy dostają w piz.dę, szczególnie na HQ.

Nie,poprostu wkurzaja, grasz a tu nagle ktos strzeli ci w noge z tego shota, bedziez ranny i doprawi druga bronia. Spas tez ma dosc duzy zasieg bez iron ale przeladowanie sekunde trwa, AA12 zabojczy w ciasnych pomieszczeniach. Kiedys w MW1 wkurzajace byly granaty po smierci i granatniki - ludzie znalezli sobie inne bronie ktore wkoorwiaja podczas grania. Pomijam ze te bronie nadaja sie do innego gry (18xx i sawoff) ale po co ktos je wsadzal? Smiesznie to wyglada i niby to ma byc Modern Warfare? Teraz na PC zadko tacy ludzie sie pojawiaja, niewiem jak u was ale raz na jakis czas ktos taki bedzie.

Odnośnik do komentarza

no nie wiem czy coś się zmieniło na tym forum (nabijanie się z ludzi o niższym lvlu xp czy nawet choćby skillu...), sam gram od paru dni, czyli od świąt, a to nie dlatego, że dostałem grę od tatusia czy tam mikołaja, tylko ponieważ studiuję na politechnice w Rzeszowie a mieszkam w Kołobrzegu, więc TV i xboxa ze sobą nie brałem. Nie mam żadnego prestiżu, level mam chyba 32 ale i tak z doświadczenia z cod 4 i WaW wychodzę na czołowych miejscach w meczach (było już MVP w meczu z prawie samoma prestiżami), ale mniejsza z tym, wracam do problemu, czyli jeśli ktoś gra gorzej to znaczy że nie powinien mieć możliwości rozgrywki? Od kiedy to XBL jest tylko dla dorosłych i samych pro, niech każdy ma fun, na serio się dziwię podejścia...

Odnośnik do komentarza

Ale 99.9999999999999999999999999999999999999% nowych użytkowników MW2 to właśnie dzieci-nastolatki które grę dostały na gwiazdkę.

Większość tak drze ryja do mikrofonu że uszy bolą.

I brakuje im instynktu samozachowawczego, jak można wbiegać pod ten sam celownik kilka razy z rzędu

 

Poza tym gdzie ja się z nich nabijam?

teehee.gif

 

 

A ze mnie taki pro i uber skillowiec że japjerdole.

Mam całe 1.08 kill/death ratio

Odnośnik do komentarza

Ale 99.9999999999999999999999999999999999999% nowych użytkowników MW2 to właśnie dzieci-nastolatki które grę dostały na gwiazdkę.

Większość tak drze ryja do mikrofonu że uszy bolą.

Po twoim poście można wywnioskować ze nie wiesz że da się ich wyciszyć :blink: , nawet w lobby.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dżizas na prawde chce jak najszybciej Bad Company 2, bo już mam czasami dość tego MW2... pierdyliard helikopterków nad łbem, non stop kampienie, snajpa nie ma szans na dlugi dystans z famasem i m16, żenada... jakby Bad Company 2 miało sterowanie z Call of Duty to byłoby idealnie.

Odnośnik do komentarza

Obecnie sytulacja jest taka jak w MW1 - heli po 12 fragach to bylo cos, po jakims czasie ludzie go szybko niszczyli rpg/karabiniem z 200ammo - tak samo jest w MW2 jesli trafi sie na graczy a nie farmerow XP by szybciej dojsc do AK to oni tez szybko zniszcza. Czy nawet samemu gdy ktos wzywa cos latajacego zmienia sie juz klase by po zgonie moc go zestrzelic. Pale Low najlepiej zniszczyc gdy jest nad nami wtedy wystarczy 1 rakieta, ostatnio zestrzelilem Harriera po tym jak on szybko przylecial i zatrzymal sie w miejscu by chronic punkt :). Gorzej jest z AC bo trzeba 3 rakiety, sa pewne mapy gdzie latajace czolgi cos moga zrobic a sa tez takie na ktorym nabija 1-2 frag np. Highrise, Skidrow.

Odnośnik do komentarza
Wyciszam dopiero jak zaczynają wariować.

Jakbym wyciszał wszystkich od razu z poziomu lobby to po cholerę by mi był potrzebny mikrofon?

To żałuj , że nie masz znajomych na Livie , przyjemność z grania x2 ;)

 

po dlugim ograniu stwierdzam ze iw naprawde poszli na latwizne, skill kompletnie sie nie liczy zrobili z tego wesola strzelanke dla wszystkich, no i pewnie bardzo sie im to oplacalo.. tak czy inaczej do 4 dla mnie daleka droga

Dlatego gram tylko HC S&D , tam bez skilla dużo się nie ugra , a drużyna kamperska najczęściej przegrywa...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...