Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówie o akimbo akurat. Gralem po wydaniu patcha, ktory developerzy z IW z własnej, nie przymuszonej woli udostępnili bedac na urlopie po wydaniu MW2( czujesz tą łache )?

MW2 to pure kampa i 4fun gaming.

Glownie po to ta gra była robiona(nie licząc zielonych $$$ niczym zalegalizowana w Czechach od stycznia marihuana). Takie jest moje zdanie. Małe znaczenie skilla, dużo funu dla początkujących oraz masa killi.

Odnośnik do komentarza

Witam, pokaże wam sajko filmik. Właźcie:

offtop:

Ale i tak multiplayer uważam, ze bedzie lepszy w BFBC2. Już same filmiki z rozgrywki o tym świadczą. Ja sie zawiodlem za(pipi)iscie na multi mw2, przy 70 randze wszyscy biegaja z niekonczoncym sie sprintem i 2 strzelbami ktore maja zasieg karabinu. Naciskasz oba przyciski naraz odpalasz obie i zabijasz kolesia w biegu jak ze snajperki- przypomina bardziej ut.

 

Takie akcje jakby człowiek chciał mógłby robic w każdym meczu, tyle że tu nagrane to zostało. No i ten kill mało oryginalny. Lepiej jakby zasadził mu z noża rzucając mu prosto w jaja i byłby to ostatni kill w meczu. wtedy byłby epicki, a tak to nic specjalnego IMO.

Odnośnik do komentarza

Witam, pokaże wam sajko filmik. Właźcie:

offtop:

Ale i tak multiplayer uważam, ze bedzie lepszy w BFBC2. Już same filmiki z rozgrywki o tym świadczą. Ja sie zawiodlem za(pipi)iscie na multi mw2, przy 70 randze wszyscy biegaja z niekonczoncym sie sprintem i 2 strzelbami ktore maja zasieg karabinu. Naciskasz oba przyciski naraz odpalasz obie i zabijasz kolesia w biegu jak ze snajperki- przypomina bardziej ut.

 

LOL nie ośmieszaj się człowieku ,to samo pewnie mówiłeś po obejrzeniu filmików z MW2 :D .

Normalnie żal ... idę o zakład ze jak już wyjdzie BF2 to przez 1 tydzień będzie jakie to świetne ,miodne oh ,ah ihhh ...tak jak było z MW2.

 

A później ze jeden kamper tu drugi tam, trzeci nad używa takiej brani a inny takiej i zacznie się jechanie ze gra do dupy ze 1 część lepsza , ze multi z(pipi)ane .....

 

Schemat powtarza sie przy każdym seqelu :)

Normalnie litość bierze jak czytam takie wypowiedzi .

 

A czemu się zawiodłeś na MW2 ? ... bo nie umiesz grać . Owszem sam jadę po grze za jej nie które rozwiązania ,ale jakoś gram i ta gra mnie wciąga .Narzekasz na kamperów owszem jest ich sporo ,ale jak inni kampią to ty tez się przyczaj na takiego , pukniesz go 3-4 razy i wychodzi z gry ,albo zaczyna dupsko ruszać .

Jedziesz po multi MW2 a mutli w COD4 i WaW było ok ? no ale to jest to sano multi od 3 wydań tylko ze w tym wydaniu dodali od za(pipi)ania dodatków itp itd.

 

Miłej gry .

Odnośnik do komentarza

Problem lezy w tym ze w MW2 przedobrzyli tymi killstreakami,itp. Na wooj komus na mapce Skidrow Gunner/Ac130 skoro praktycznie malo kogo dosiegniesz? Samo multi jest w sobie dobre lecz pewne rzeczy jak te 15 roznych ks, akimbo bronie, niektore perki,2x szybszy bieg z "flara do zrzutu" itd psuja gre. Grajac w BC1 dla mnie z wiekszych bledow bylo to ze czasami kolesie czekali za spawnem by potem zabic cie headshotem gdy sie pojawisz oraz to ze trzeba bylo duzo w goscia wpakowac kul by go zabic.

Oczywiscie zaden problem zabic kampera czy kogos kto ujezdza 2 szotguny jak Desperado - ale to ma byc gra a nie "most wanted". Grac, grac, grac i bedac w poblizu campera przechytrzec go fleshem a potem headshotem. Gdyby nadal byly tylko 3 ks badz 2x wiecej ale ciekawszych to nitk by nie kampil by uzbierac sobie na Harriera, potem dobic AC13 i ownowac wszystkich na Afganie czy Wastelandzie. Wiekszosc killstreakow nadaje sie wsam raz do COD w konwencji BF - duze mapy, pojazdy, zadania a nie graniu w TDM z Gunnera.

Odnośnik do komentarza

A ja powiem tak: Jestem w trakcie robienia 4 prestiżu (lvl 53, bodajże) i nie ma dnia, bym chociaż na chwilę nie włączył MW2, a syndrom "jeszcze ostatni meczy", przeciąga się mi nieraz na godzine ;) Gral praktycznie caly czas normalny MTDM, i bawie się przy tym za(pipi)iście. Czasami gram z "friendsami" jak się zbierze dobra ekipa, to wtedy jest jeszcze fajniej :)

Co do killestreakow, że na niektórych mapach, są do dupy? Nie kminie? Tzn, że na każdej mapie mają działać tak samo? Po to deweloper dał nam możliwość zmian, żeby dostosować je do mapy. Jak ktoś na Skidrow bierze AC130/Chopper gunnera, i się dziwi, że przeciwnik chowa się po apartamentach, to niech nie płacze, bo to znaczy, że przecwinik chociaż trochę myśli, a nie jak boty by wbiegały prosto pod armate. Dużo osób gra teraz streakami Predator/Harrier/Ac130 lub Chopper, więc wiadomo, czego się spodziewać. Ja np. ostatnio gram sobie tak: UAV/Predator/Emergency Airdrop :)

 

Wyjdzie BC2, i zacznie się płacz, że tam snajpery siedzą na końcu planszy i spamują lornetką moździerze, albo że cały czas ktoś mi kradnie helikopter, lub jak to bywało, skordynowany atak, wyłazisz z czołgu by go sobie naprawić, a tu ktoś Ci go podpierdzielił itp itd... Na filmikach to fajnie wygląda, że są takie teamowe ataki i w ogole, a w praktyce? Kto pierwszy do Jeepa i długa, nikogo nie zabieram, bo musze jak najszybciej podjechać nim do heli...

Odnośnik do komentarza

W kazdej grze jest samowolka - malo teamowego grania. Jakos w Bfa gralem dosc dlugo jak na xbox live i jakos to mi nie przeszkadzalo, snajper to snajper, ale tam dodatkowo pocisk musi dolecec, nie wystarczy miec kolesa na celowniku i fire. W dodatku multiplayera ala COD mamy juz od 2 czesci, w 4 przeszla wieksze zmiany, 5 kontynuwala dzielo IW, zas 6 dalo 2x wiecej i przepelnilo pojemnosc kufla. Pewne rzeczy wyjda w praniu ktora lepsza bron, dobre miejscowki itd ale to naturalne (w Bondzie ludzie lataja shotgunem z tlumikiem i doublefirem co ogolnie wychodzi na podobny styl grania w MW2 - on tu i tam mial spory zasieg :)). Quake 3 w kalaszem, m16 i radarem mi sie przejadl - jakas odmiana poza zwykla sieczka bedzie mila. W tym BF ma spore szanse bo jego jest mniej na rynku - ostatnie lata nalezaly do CODa, ile razy mozna grac w to samo? Pojazdy, wiekszy teren, teamowy tryb, poprawiono dmg broni. Niech ma tych snajperow, helikoptery (ktorymi sie trudno lata bez wprawy). artylerie o ile w 2 sa. W zadna gre sieciowa nastawiona na teamplay nie da sie grac z radomami - to przeciez oczywiste

Odnośnik do komentarza

Skończyłem kampanię i muszę jednoznacznie stwierdzić, że jestem strasznie zawiedziony i wqrzony. Jakkolwiek kampania strasznie mi się podobała, ciekawa i wciągająca, tak branie takiej kasy za 6 godzin (bo tyle mi zajęło na normalu) to ostre przegięcie. Jestem noobem, nie chce mi się grać na multi, nie chcę irytacji na poziomie weteran więc zapewnienie mi rozrywki na 6 godzin to śmiech na sali (ktoś lepszy ode mnie pewnie przeszedłby grę w dwie godziny). Już teraz wiem, że misje specjalne to zwyczajne zapchajdziury i sztuczne przedłużanie czasu gry.

Wiem, że duży urok tej gry to multi ale kuźwa, mógłbym mieszkać na jakiejś zapadłej wiosce i nie mieć internetu.

Podsumowując - jestem bardzo zadowolony z kilku godzin rozrywki ale wypuszczenie na rynek tylko kilku godzin to imho przegięcie a największe zaskoczenie w tej grze to pokazanie się napisów końcowych w środku zabawy :/

Odnośnik do komentarza

Skończyłem kampanię i muszę jednoznacznie stwierdzić, że jestem strasznie zawiedziony i wqrzony. Jakkolwiek kampania strasznie mi się podobała, ciekawa i wciągająca, tak branie takiej kasy za 6 godzin (bo tyle mi zajęło na normalu) to ostre przegięcie. Jestem noobem, nie chce mi się grać na multi, nie chcę irytacji na poziomie weteran więc zapewnienie mi rozrywki na 6 godzin to śmiech na sali (ktoś lepszy ode mnie pewnie przeszedłby grę w dwie godziny). Już teraz wiem, że misje specjalne to zwyczajne zapchajdziury i sztuczne przedłużanie czasu gry.

Wiem, że duży urok tej gry to multi ale kuźwa, mógłbym mieszkać na jakiejś zapadłej wiosce i nie mieć internetu.

Podsumowując - jestem bardzo zadowolony z kilku godzin rozrywki ale wypuszczenie na rynek tylko kilku godzin to imho przegięcie a największe zaskoczenie w tej grze to pokazanie się napisów końcowych w środku zabawy :/

No niestety, MW2 się do singla nie opłaca kupować.

Ale są jeszcze misje specjalne, zawsze dodają trochę czasu.

Odnośnik do komentarza

O fuck, a ja myślałem że GOWy to najbardziej zgliczowane GÓWna. Ale chyba tak nie jest - dobrze, że nie kupiłem tej gry i na pewno nie kupię. Warto poczekać na BF:BC2 chyba bardziej...

Źle że nie kupiłeś tej gry, bo jest to tak samo dobre CoD jak wszystkie poprzednie. Jestem w połowie drugiego prestiżu, na zmodowany serwer (przyspieszony kilkakrotnie) trafiłem raz i było to nawet śmieszne, na mecz z boosterami dwa razy i łaziłem do nich specjalnie, żeby popsuć im zabawę. Gra mi się dobrze, lagów zwykle nie ma, głupoty zdarzają się rzadko, ginę kiedy mam ginąć, hardcore jest dla mnie tak samo dobry jak kiedyś i konsekwentnie odpalam S&D. Czasem z ekipą trochę trzeba poczekać na dołączenie do meczu, ale potem jest już spoko, to nie Gearsy żeby trafić na zlagowany mecz, a potem szukać od nowa.

Polska wersja ma dziwne miejscami tłumaczenie, narzekania na czcionkę są, co z tego? Mam francuską wersję i te głosy to dopiero jest dramat, ale nie będę płakać bo krzyki dowódcy na początku meczu słabo brzmią.

 

Brać i grać, porównania z GoW'em jeśli chodzi o ilość glitchy są nie na miejscu.

Dokładnie , słuchaj Wampisa ;)

 

Witam, pokaże wam sajko filmik. Właźcie:

offtop:

Ale i tak multiplayer uważam, ze bedzie lepszy w BFBC2. Już same filmiki z rozgrywki o tym świadczą. Ja sie zawiodlem za(pipi)iscie na multi mw2, przy 70 randze wszyscy biegaja z niekonczoncym sie sprintem i 2 strzelbami ktore maja zasieg karabinu. Naciskasz oba przyciski naraz odpalasz obie i zabijasz kolesia w biegu jak ze snajperki- przypomina bardziej ut.

To powiem ci , że się grubo mylisz , grałem w bete BC2 i żadnej rewelacji nie ma , nawet śmiem stwierdzić , że to BC1.5 ...

 

 

Dobić do ostatniego levela i wbić na prestige.

BTW ma ktoś może tego za(pipi)istego riffa jak awansujemy w multi. Ustawiłbym sobie jako dzwonek.

Lepszy jest jak w ostaniej fazie anulujemy awans ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...