Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę w trybie multi i stwierdzić muszę, że deatchmatche polegają na bieganiu po całej mapie i zabijaniu za pomocą noża każdego napotkanego przeciwnika, używając broni palnej tylko w sytuacjach wyjątkowych... ;)

Szkoda, że inni jeszcze nie ogarnęli gameplaya i nadal strzelają zza winka ; -)

Odnośnik do komentarza
Trafisz na gosci z jako takim skillem to szybko wylecza Cie z takiego myslenia...Owszem, z nozem mozna biegac, ale na pewno nie na wszystkich mapach...

Niestety chyba nie wyczułeś samokrytyki w moim poście. Owszem, zdarza mi się kończyć mapy z 30 killstreakami i 12 deathsami (przy wymaksowanej wadze lekkiej, komandosowi itd), ale zazwyczaj wygląda to na polskiego terroryste-berserka. Jednak ja właśnie czerpie wielką frajdę z takiej gry i nikt się nie rzuca bo zawodowo grać w MW2 nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza

Ktos to samo moze powiedziec o twoim sposobie grania wiec sie chlopak zastanow co piszesz, a tak naprawde jaki zestaw jest mega skilowy?? m16?:) m4? rpd? aug? zaden... poprostu cieszcie sie gra i przestancie zgrywac lokalnych wymiataczy bo sie jajka kurcza ze smiechu jak sie czyta jaki to jeden z drugim morderca bez serca :sick:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy gra tak jak potrafi. jeden biega z M16 i próbuje chociaż strzelać i grać, drugi siedzi w rogu mapy i bąki puszcza, trzeci boostuje z kolegą, a czwarty który nie ma aima i nie umie strzelać biega jak sprinter z nożem lub 1887. Dla każdego coś miłego, każdy może pograć, nawet ktoś kto w FPS-y gra zawsze na easy.

Po prostu taka to gra, pisane miliony razy casual friendly, i takich właśnie często się w grze spotyka.

No offence "nożownicy" :whistling:

Odnośnik do komentarza

wezcie mi wytlumacie jedna rzecz - kazdy ciagle na cos narzeka czy jak ktos biega z nozem to zmiencie taktyka i czekajcie, jak ktos czeka i kampi ciagle w tym samym miejscu to macie jeszcze latwiej chyba bo wiecie gdzie siedzi a jak ktos widzicie ze bostuje to zmiencie pokoj...tak jak JacekW mowi przestanicie zgrywac uberskilowcow narzekajacych na casualowcow i ruszcie troche tym czyms miedzy uszami ;) peace brothers & sisters:)

Odnośnik do komentarza
A no właśnie, Jordan napisał "No more russians" i zupełnie zmienił znaczenie tytułu, który oznacza "nic po rosyjsku".

Tak, to czwarta misja (wliczając trening).

I faktycznie nazywa się "No russian", mój błąd.

Jak zobaczyłem początek na YT, to od razu chciałem zagrać - MASAKRA!! takiego czegoś wcześniej nie było.

Mnie to bardzo poruszyło, co innego zabijać

(możecie się śmiać, ale ja się wczuwam w grę - wiadomo nie do przesady) Grunty, Locusty i inne Zombie, a co innego zabić kilkadziesiąt niewinnych ludzi na lotnisku, kupujących pamiątki czy czekających na odprawę. Żadna inna gra mnie tak nie poruszyła. Nie dziwię się, że zdecydowali wprowadzić cenzurę/pominięcie tej części MW2.

 

Odnośnik do komentarza

danielskii - to jest gra nie majaca wytyczonej sciezki gameplay, kazdy mecz jest inny. MW2 ma nie polegac na zabawie w "najbardziej poszukiwanego" - skupisz sie na zdjeciu kampera ale zawsze mozesz dostac w plecy od kogos innego - gdzie tu zabawa?

 

Co do misji No Russian - na mnie nie wywarla zadnego wrazenia emocjonalnego - to jest poprostu gra. W GTA4 rozjezdzacie ludzi smiejac sie przy tym jak leca dzieki Euphori, w Carmagedonie zabijaliscie psy/zombie/ludzi dla zabawy by dostac wiecej czasu, w Postalu sikaliscie, laliscie benzyna ludzi a potem rzucaliscie zapalniczke by bylo fajnie. Ludzie dalej chodza na i tworza Pile a nitk nie robi afery ze kogos zabijaja wymyslna tortura (nie ogladalem tego nigdy, jedynie slyszalem). Jesli umiecie odroznic VR od rzeczywistosci to jest z wami dobrze, jesli was to porusza to chyba czas zmienic gatunek gier. Jak widze w TV/NET dzieci, ludzi, zwierzeta pokrzywdzone przez los czy przez innych ludzi to bardziej mnie to rusza niz zabijanie wirtualnych ludzi

Odnośnik do komentarza

Scorpion to dostaniesz w plecy czy bedzie z tego tragedia? to ustawcie sie grupa znajomych i grajcie prywaty/ jak nie ma sie znajomych to zmien lobby etc etc. Tez gram w ta gre zapewne jestem casualem ale nie bede narzekal na sposob gry innych graczy - tak jak mowie jak widze goscia czajacego ciagle sie w tej samej pozycji to albo ide i pare razy go tam zdejme na 90% przestaje tam siedziec albo poprostu omijam tamte miejscowke albo wychodze z gry jak widze czubow bostujacych. Nie bede narzekal na kogos latajacego z nozem czy siedzacego ciagle w tym samym miejscu bo to jego sposob gry i juz i przewaznie na wiekszych mapach takie osoby nie maja szansy gorzej juz na mniejszych typu favela. Sam lubie non stop przemieszczac sie po mapie wg. niektorych biegam na przypal i dlatego mowie niech kazdy gra jak chce - nie podoba mi sie albo zmieniam taktyke w zaleznosci od przeciwnika albo lobby i juz.

Narzekac to mozna na Single ze krotki ze papka hamerykanska etc. tu sie zgadzam w 100% ale zawsze mnie smieszylo narzekanie jak graja inni jacy to oni sa zlagowani etc etc

Odnośnik do komentarza

Multiplayer to nie singleplayer gdzie po zgonie wiesz gdzie przeciwnik jest i odrazu sie na niego nastawiasz. Ma mam zastrzezenia do IW ktory nie dal dedykow na PC bo tam gram, powstalby jakies mody ktore naprawily by uszkodzony tryb MP czy serwery gdzie byli by moderatorzy i kickowali kamperow czy nozownikow, lecz IW przenioslo gre z konsol nie ruszajac nic. SnD czy HQ to tylko wylegarnia kamperow bo tam inaczej nie da sie grac. Mi sie podoba Domination, jest respawn, sa punkty do przejecia jak rowniez przeciwnicy do zabica. Jeszcze tylko 3 tygodnie do fulla BC2 i MW2 zegnaj

Odnośnik do komentarza

 

(możecie się śmiać, ale ja się wczuwam w grę - wiadomo nie do przesady) Grunty, Locusty i inne Zombie, a co innego zabić kilkadziesiąt niewinnych ludzi na lotnisku, kupujących pamiątki czy czekających na odprawę. Żadna inna gra mnie tak nie poruszyła. Nie dziwię się, że zdecydowali wprowadzić cenzurę/pominięcie tej części MW2.

 

ja też ja kolega przeżywam grę i losy bohaterów i nawet raz w jednej misji prawie się popłakałem taki ze mnie stary mięczak się zrobił. ;)

 

a co do lotniska to misja przełomowa dająca dużo do myślenia i zastanowienia się nad tym z jakim wrogiem mamy do czynienia, mnie nastawiła bardzo bojowo i z wielką qrwą zabijałem wroga w każdej następnej misji

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...