Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię jak to mówi, że jestem słaby, bo się na moment zaciąłem w jednym miejscu w kampanii ;) Nieważne. Mam misję na platformie i powiem jedno. CZUĆ MOC. Każdy trup to fun, bo animacja po postrzałach zamiata wszystko co widziałem do tej pory. Graficznie jest moim zdaniem rewelacyjnie i zdania nie zmienię. Cioram z kumplem w Spec-Opsy na Veteranie i super, że dali coś takiego. Masa miodu, fajne zadania, bardzo dobry przedłużacz do kampanii. Mam już koło 4 godzin w spec ops i jeszcze 39 gwiazdek do zdobycia. A co do multi to mam dopiero 2 godziny. Nie znam jeszcze map, nie ogarniam perków, killstreaków. za dużo wszystkiego. Jednak podoba mi się, jest fun i chyba to się liczy. Chętnie zagram z kimś obeznanym w temacie żeby zobaczyć co i jak. Mi gra pasuje, bardziej od MW1. Pozdrawiam

o.

Odnośnik do komentarza

Poczekaj aż trafisz na "klan" kampiący np. przy flagach na domination masowo używający heart-beat sensora i to wszystko przy kosmicznych lagach. Potrzymam jeszcze ze 2 tygodnie tą grę, zrobię w końcu intele i pozbywam się jej. Po pierwszych zachwytach stwierdzam, że multi to poziom np. Gearsów- jak masz z kim grać to zawsze będzie fajnie (z tym że w GoWa jestem bardziej wkręcony). Nic nadzwyczajnego. Od CoDa 4 nie widzę w tej serii większych zmian oprócz czysto naturalnych, które musiały znaleźć się w kolejnych odsłonach (większe przywiązanie do detali, różnorodności, grafiki). Po prostu kolejne Call of Duty.

Odnośnik do komentarza

Do kogośtam: wiem że to nie nuke Z paczki, tylko PRZEZ paczkę.

IRONIZOWAŁEM, beka itp itd.

 

 

A przed chwilą odechciało mi się grać bo zje.bałem 4 raz nuka ;/

Standardowo - harrier/chopper/nuke

 

HC HQ - m16 silenced + hardline + one man army

 

 

dostaje harriera, zmieniam na klase z danger close pro (wieksze obrazenia od nalotu i choppera)

jestem jakos na 20 killi i ktos z druzyny wbiega mi pod ogien z helika = rykoszet na mnie, streak zj,ebany

 

ogólnie nie jestem jakiś specjalnie mocny w MW2 ale chcę zrobić nuka przed drugim prestiżem ;/

 

 

 

 

 

z drugiej strony, już chyba z 20 razy zje,bałem nuka "boosterom"

tyle funu co z ich wkurzenia to nie mam nawet jak mi dobrze w meczu pójdzie xD

Odnośnik do komentarza

Ukryty tryb gry, który odkopali gracze, modując gre (czy coś takiego ;) Wygląda, jak king of the hill, tylko, bardziej (pipi) :/ Pewnie, jest to jakaś reszta kodu z developingu, i dzielnym hakerom udało się ją uruchomić ;) Ale szczerze powiedziawszy, będzie beka, jeśli IW postanowi to"wydać", czyt. Odbolkować, jako DLC, rzecz, która jest już na płycie...

 

http://www.youtube.com/watch?v=ghAYXRHLUWg&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza

Faktycznie czcionka w polskiej wersji jest inna tzn. GORSZA. Ta z ang., wersji jest IMO kozacka i szkoda, że w PL jest inna. Zwracam uwagę na takie bzdety i wkurza mnie to. Chętnie zamienię swojego COD'a PL, na wersję Ang ;)

 

Skończyłem kampanię i jedno co mogę powiedzieć to to, że gra ma moc i czaje się na calaka. Pograłem dzisiaj 2 godzinki w multi i wsiąkłem jeszcze bardziej niż ostatnio. Gra na prawdę wciąga, a challenge to moim zdaniem świetne motywatory do maksowania klamek. W tej chwili maksuje M4, które jest całkiem niezłe, aczkolwiek trochę mało mocy ma. Mapki moim zdaniem są lepsze niż w MW chociaż nie wszystkie. Nie podoba mi się ta mapa z tym domem, chyba Estate. Reszta jest spoko. Gra jest super, takie jest moje zdanie. Play for fun :) w Marcu łykam BFBC2 i też będzie dobry szpil, do ciorania na zmianę.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Teraz hitem kurewskim staje się ustawianie dwóch kolesi na DM. Jeden i drugi nabijają sobie nuke itd. Są w przeciwnej drużynie, ustawiają sobie flare i po prostu jeden fraguje drugiego aż do atomówki :confused: To takie biedne i nieudolne, ale wczoraj spotkałem się z tym w prawie co trzecim meczu. Jeden baran zobaczy od drugiego i łancuszek idzie.

Ci co mówili że ten cały nuke to kiepski pomysł mieli rację. Sprawia on że dzieci które normalnie grać nie potrafią, głupieją jeszcze bardziej.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

wczoraj miałem dość dziwną sytuację i to 4 razy z tym samym gosciem w roli głownej .

 

Grałem tryb dowolny w pewnym momencie następuje zawieszenie gry ,przekazanie hosta innemu graczowi po ponownym starcie jeden z graczy odpala NUKA ... no mysle pech .Patrzę na tablicę wyników statystyk ,a tu koleś który odpalił nuka ma 32 na 25 kili myśle WTF ?

 

No nic gramy nast. mapkę ta sama sytuacja z przekazaniem hosta ,gra wzowiona i co widze leci Atomówka qwa.... ,tablica wyników ,a na pierwszym miejscu ten sam kolo co w poprzednim meczu z killem 29 /14 ? no qwa dosłownie nie wieże , przyznam ze aż się zagotowałem .

 

Ale gram twardo 3 mecz ... poszło normalnie , 4 mecz .... znowu przekazanie hosta ,wznowienie gry .... NUKE COMING!!!! :P ... kto na pierwszym miejscu ... ten sam kolo co poprzednie dwa razy z kilem 30/20 ?. W końcu odezwali się inni gracze z pretensjami wtf ?

5 mecz mapka RUST .. prowadziłem z kilem 15/2 a tu znowu przekazanie hosta i co ... NUKE ten samscenariusz co poprzednio . Co to qwa jest ?

Znowu jakiś qrestwo wynaleźli . bo nie wieże ze to przypadek . Jakim cudem można odpalić NUKA bez wymaganego killstrajka . Tylko nie mówcie mi ze można dostać nuka w paczce bo to tak prawdopodobne jak trafienie 6 w lotka .A już 4 razy pod rząd to chyba przegięcie .

Odnośnik do komentarza

O fuck, a ja myślałem że GOWy to najbardziej zgliczowane GÓWna. Ale chyba tak nie jest - dobrze, że nie kupiłem tej gry i na pewno nie kupię. Warto poczekać na BF:BC2 chyba bardziej...

Źle że nie kupiłeś tej gry, bo jest to tak samo dobre CoD jak wszystkie poprzednie. Jestem w połowie drugiego prestiżu, na zmodowany serwer (przyspieszony kilkakrotnie) trafiłem raz i było to nawet śmieszne, na mecz z boosterami dwa razy i łaziłem do nich specjalnie, żeby popsuć im zabawę. Gra mi się dobrze, lagów zwykle nie ma, głupoty zdarzają się rzadko, ginę kiedy mam ginąć, hardcore jest dla mnie tak samo dobry jak kiedyś i konsekwentnie odpalam S&D. Czasem z ekipą trochę trzeba poczekać na dołączenie do meczu, ale potem jest już spoko, to nie Gearsy żeby trafić na zlagowany mecz, a potem szukać od nowa.

Polska wersja ma dziwne miejscami tłumaczenie, narzekania na czcionkę są, co z tego? Mam francuską wersję i te głosy to dopiero jest dramat, ale nie będę płakać bo krzyki dowódcy na początku meczu słabo brzmią.

 

Brać i grać, porównania z GoW'em jeśli chodzi o ilość glitchy są nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Witam, pokaże wam sajko filmik. Właźcie:

offtop:

Ale i tak multiplayer uważam, ze bedzie lepszy w BFBC2. Już same filmiki z rozgrywki o tym świadczą. Ja sie zawiodlem za(pipi)iscie na multi mw2, przy 70 randze wszyscy biegaja z niekonczoncym sie sprintem i 2 strzelbami ktore maja zasieg karabinu. Naciskasz oba przyciski naraz odpalasz obie i zabijasz kolesia w biegu jak ze snajperki- przypomina bardziej ut.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...