Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba poczekac i po pograniu ocenimy, moze byc wiele zabawy z ucinanymi glowami na pociagu ale moze byc tez wiele frustracji, sie zobaczy, mapa na new sun moze zaskoczyc innowacyjnoscia, ciekawi mnie tez co przyniesie ze soba pakiet retro, cokolwiek by to nie bylo licze na zmiane klimatu z helganu na vekte

 

a co do standardowych map, to ciagle najgorsza dla mnie visari hammer, a najlepsze to radec, gracht, market i korynt

Odnośnik do komentarza
no.. taka dzentelmenska umowa obowiazujaca przez pierwszy tydzien tylko chyba. :)

bo pozniej umawialiby sie ludzie 8v8... jeden klan przychodzi w 6... i panowie niech ktos wyjdzie, bo nas mniej. troche nie fair bedzie w stosunku do tych co mieli 8. oczywiscie nie wszyscy musza stosowac ta zasade.

 

popieram Foxtera. Ja rozumiem dżentelmeńska umowa, ale co mam powiedzieć ludziom z mojego klanu - Ty i Ty nie grasz dzisiaj (pomimo że być może zmieniłeś swoje plany żeby do nas dołączyć), bo ktoś z innego klanu dał d**y? trochę to nie fair, a poza tym podobnie jak Foxter widzę tutaj miejsce do nadużyć.

Ja będę mógł opuścić mecz, ale za nic w świecie nie powiem nigdy nikomu innemu, żeby zrobił to samo. Najwyżej będzie 6v7 (beze mnie). Sorry, ale this is life 8)

 

 

sa terminy ligi !!!!!nasz pierwszy mecz

 

HELLBOYZ VS KoP!!!! bedzie sie działoooo

Hixx - ja się bardzo cieszę - już się trochę obwąchaliśmy więc może być mega ciekawie :D powinniśmy dostać mecz kolejki hehe

 

Odnośnik do komentarza

W nowym paczu ma wejsc mozliwosc wybierania wiecej niz 1 mapy w wyzwaniu klanowym.

 

Mozna bedzie zagrac lige poprzez wyzwania, nie bedzie wymowek ze sie spoznilismy czy cos. Jest wyzwanie trzeba grac

 

Kazdy wynik bedzie ogolnie dostepny na killzone.com wiec nie bedzie zadych oszustw

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
W nowym paczu ma wejsc mozliwosc wybierania wiecej niz 1 mapy w wyzwaniu klanowym.

 

Mozna bedzie zagrac lige poprzez wyzwania, nie bedzie wymowek ze sie spoznilismy czy cos. Jest wyzwanie trzeba grac

 

Kazdy wynik bedzie ogolnie dostepny na killzone.com wiec nie bedzie zadych oszustw

dokładnie-Twój pomysł Wełna jest świetny i to by było najlepsze rozwiązanie wg mnie tylko jest jeden problem , którym wspomina Foxter-jeśli dalej nie bedzie można dołączyć do trwającego wyzwania klanowego gdy nas wywali to pozostają nam tylko serwery na hasło :/

Odnośnik do komentarza

jezeli pospieszycie sie z ta fuzja do niedzieli, a najpozniej do poczatku przyszlego tygodnia to macie szanse wystartowac jeszcze w lidze, jest jedno wolne miejsce, moge ci podac psn id liderow klanow ktore poczatkowo sie zglosily do ligi ale z roznych powodow w koncu w niej nie wystartowaly, tak chyba bedzie latwiej, wrazie czego pisz gg 9797818

Odnośnik do komentarza

ja bym proponowal aby [E] dolaczylo do klanu ktory nie gra jeszcze w lidze, pierwotnie zglosily sie 24 zespoly, a swoj udzial potwierdzilo 17, wiec jest jeszcze z czego wybierac, zapelnilo by to miejsce w lidze i grala by parzysta ilosc zespolow, wyslalem ich do [KUM] [GROM] i jeszcze kilku innych klanow

wyjdzie to na dobre lidze, bedzie wieksza roznorodnosc:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...