Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za gre, lajtowe granie po kilku bronksach ;)

 

Pozdro i w razie co czekamy na kolejne spary. my zawsze chetni

 

Wynik przemilcze okolicznosci tez ;D

 

Do nastepnego

 

nie ma co owijac w bawełne ;) dostaliśmy niezły wycisk 6-1, połowa naszych to nowe osoby zapanował chaos który udzielił się reszcie ekipy, w body councie do połowy szliśmy łeb w łeb a później biegaliśmy jak barany na rzeź. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;) wyciągniemy wniski, no i trzeba ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć bo kiedyś ta Liga pewnie się zacznie a nie chciałbym żeby nasze mecze wyglądały jak ten wczoraj. Nawet przegrana po wyrównanym meczu tak nie boli a i pewnie Wy mielibyście większą radoche z wygranej gdyby HELLBOYZ zagrali lepiej.

 

My na spary też zawsze chętni ....

 

Do nastepnego

 

Odnośnik do komentarza

Dzieki za wczorajszą masakre <POL> tak nam dupe skopaliscie ze do dzisaj nie moge usiąsc !

WSZYSTKICH ZRANIONYCH MOIMI WYPOWIEDZIAMI SERDECZNIE PRZEPRASZAM!!!prosze nie pisac ze jest duzo osób na forum które na zawołanie skopalo by mi dupsko bo nie wiem czy mówisz o realu czy o kz2?!

 

Bardzo licze na kolejne wyzwania od wszystkich polskich klanów!mam takze nadzieje ze liga zacznie sie niebawem

 

Jesli chodzi o wyzwania jestem do waszej dyspozycji 24h POZDRAWIAM 1v1 no problem

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza
a Ciebie nie kojarzę więc lepiej już się obudź bo się zmoczysz z tych ekscytacji,

poza "leżącymi leszczami" to mało co widzicie więc mnie to nie dziwi :P

PS. Nie sądzę żeby kogoś na tym forum interesowało co Ty tam robisz na ręcznym. może się pochwal tym gdzieś indziej a że w dodatku działa tak na Ciebie KZ to pogratulować :blink:

 

nie o taki ręczny mi chodziło ale cóż głodnemu chleb na myśli :P

 

Odnośnik do komentarza

dziś koło 23 - jakiś klan chętny? - może UŁANI albo ^T^? może POL ? :D

 

Chyba ze byl to zwykly serwer i ludzie nie zareagowali bo nie wiedzieli ze bylo wyzwanie

Sry about that ;/

Welna niestety nikt z Waszych nie dal znaku zycia wiec meczyk odwołaliśmy <_<

 

 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
a Ciebie nie kojarzę więc lepiej już się obudź bo się zmoczysz z tych ekscytacji,

poza "leżącymi leszczami" to mało co widzicie więc mnie to nie dziwi :P

PS. Nie sądzę żeby kogoś na tym forum interesowało co Ty tam robisz na ręcznym. może się pochwal tym gdzieś indziej a że w dodatku działa tak na Ciebie KZ to pogratulować :blink:

 

nie o taki ręczny mi chodziło ale cóż głodnemu chleb na myśli :P

 

słabe i oklepane jak wasza ekipa :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...