Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Wybierz w filtrze, bo innej opcji nie ma. Jak nie wyskoczy, to daj "worldwide" i coś się znaleźć powinno :D

Każda z nowych map ma na EU po 1 serwerze, który stoi prawie non-stop.

 

To wiem tylko ze kurde to troche lipa caly czas grac te same mapy. Liczylem ze beda jakies serwery gdzie bedzie sie grac po koleji wszystkie mapy lacznie z tymi nowymi ( swoja droga ta na statku jest kijowa).

Odnośnik do komentarza
Hey szukam kogoś kto pomógł by mi odblokować zdolność taktyka, co prawda poprawi trochę te samoloty ale i tak dalej ciężko to odblokować, w zamian mogę pomóc przy innej perce, mój PS ID jest z lewej strony ... dzisiaj jestem dostępny od 18 to późnego wieczora pewnie.

Wejdź w 30 minutową grę i uda Ci się bez problemu zdobyć wstęgę wsparcia powietrznego.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj próbowałem tak zrobić zagrałem 6 gier, trwały na pewno ponad 30 min, udało mi się zrobić tylko 2 razy po 5 killsów

Jak by mi ktoś to bym to zrobił w 30 min i miał bym spokój

 

Oke już nieważne, jak by ktoś chciał to zrobić to najszybciej założyć grę 1 vs 1 która się nazywa np Air Support Ribbon lub coś w tym stylu, czasami wejdzie ktoś kto chce się postrzelać 1/1 ale mi się udało akurat i zaraz wlazły 3 osoby z rzędu które wiedziały o co chodzi

Edytowane przez Heero
Odnośnik do komentarza

GG ostro przycięło w ch..a. Ten nowy patch to jakaś porażka, teraz nie liczy się walka między graczami, tylko gracze vs boty. Moc wsparcia lotniczego i działek, to jakiś ponury żart GG. Oby to poprawili, bo na chwile obecną mogę grać w tą grę, ale z zablokowanymi botami (czyli min. bez taktyka).

Odnośnik do komentarza
GG ostro przycięło w ch..a. Ten nowy patch to jakaś porażka, teraz nie liczy się walka między graczami, tylko gracze vs boty. Moc wsparcia lotniczego i działek, to jakiś ponury żart GG. Oby to poprawili, bo na chwile obecną mogę grać w tą grę, ale z zablokowanymi botami (czyli min. bez taktyka).

Czy ja wiem, Mi to nie przeszkadza.

 

Jesli masz dobra ekipe i umiejetnie korzystaja z bonusow to wiezyczki i samoloty nie maja zadnego znaczenia. Sa elementem gry i nalezy z nich korzystac

 

ich obecnosc wczesniej i teraz jest mi kompletnie obojetna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...