Skocz do zawartości

Najtrudniejsze Trofea i Platyny i Komplety


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Mashter jesteś moim MISTRZEM! Ty i Darknight (z tym, że Darknight się tak nie chwali :blum2: ). Nie znam większego hardkorowca, naprawdę. Kalinho patrzy się bardziej na ilość, Tiduch jest mistrzem w trzech grach, jeszcze są Mevek, Ken Marinaris i kilku innych.

Natomiast Ty jesteś niewiarygodny kolo, pełen respect. Szczególnie, że stawiasz satysfakcję ponad fun (choć obu naraz nie można wykluczyć).

 

PS. dołóż jeszcze Child of Eden :blum2:

Odnośnik do komentarza

Mashter jesteś moim MISTRZEM! Ty i Darknight (z tym, że Darknight się tak nie chwali :blum2: ). Nie znam większego hardkorowca, naprawdę. Kalinho patrzy się bardziej na ilość, Tiduch jest mistrzem w trzech grach, jeszcze są Mevek, Ken Marinaris i kilku innych.

Natomiast Ty jesteś niewiarygodny kolo, pełen respect. Szczególnie, że stawiasz satysfakcję ponad fun (choć obu naraz nie można wykluczyć).

 

PS. dołóż jeszcze Child of Eden :blum2:

 

na ilość?! skandal! Ty zapytaj mashtera czy byłby on w stanie zrobić platynę w RE6 :D do tego trzeba mieć mega skill'a, który nazywa się umysłowe pie.rd.olnięcie

Odnośnik do komentarza

jezeli ktos ma odpowiednio duzo czasu na granie, nikt go nie rozprasza, czy stresuje, a ma dobrego manuala to oczywiscie, ze predzej,czy pozniej zaliczy to, co chce. Mr.Mas(h)ter ma o tyle latwiej, ze juz kiedys przez to przechodzil, zgrywajac\ montujac naprawde kozackie filmiki z T3/T4/T5(popraw jeli sie myle), gdzie schemat sie powtarza.

praktyka czyni mistrza :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, okres w którym stawał mi od pochwał dawno minął. Fajnie tylko, że znajduje się tutaj w gronie ludzi którzy rozumieją na co wylewam poty przy padzie/sticku :)

 

Na ustawce nie byłem bo cisnąłem coopa w Borderlands2 i w ogóle mnie jakieś dziadostwo złapało i męczę się pod kołdrą (oczywiście z padem w rękach :) )

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio mam coraz mniej czasu na bycie hardkorem, ale udało mi się w końcu wbić Ultimate Marvel VS Capcom 3. 96% combosów, gdzie niektóre są niemożliwie trudne (Chunli, Viper, Magneto, Morrigan, Modok, X23), to bardzo duże wymagania w stosunku do MvC3. Generalnie gdyby nie było 2 postaci z DLC i 4% margines błędu, to byłaby to platyna 10/10. Daje 9.5

 

 

1. DJ HERO (i niewiele łatwiejszy DJ HERO 2)
2. NG3
3. NG2S
4. SF4 i SSF4
5. Vanquish
6. Gran Turismo 5

7. Ultimate Marvel VS Capcom 3
8. Blazblue: Continuum Shift
9. King of Fighters 13
10. Wipeout HD

---------------------------------
11. Mirror's Edge
12. Dead or Alive 5
13. Killzone 2

Odnośnik do komentarza

Z bijatykami i systemem walki, to różnie jest u ludzi w kwestii dostosowania się i egzekwowania inputów. Jednym siedzi bardziej SF, drugim marvel, trzecim KOF. 

 

Mi siedzi w sumie wszystko podobnie, bo bijatyki to na pewno moja najmocniejsza strona i mam ogromne doświadczenie w tym gatunku, ale zawsze będę oceniał poziom trudności (platyny w bijatyce) biorąc pod uwagę w dużej mierze to, czy trzeba zrobić wszystkie kombosy. KOF, Blazblue i Ultimate Marvel mają trudniejsze kombosy od SF4 i SSF4, ALE tych najtrudniejszych nie trzeba zaliczać na platynę, więc nie może być platyna w KOFie, czy Blazblue trudniejsza od SF.
Oczywiście oceniając to z dystansem, obiektywnie. Bez takiego podejścia wszystkie rankingi, czy oceny nie mają sensu, bo dla mnie kombosy w SF4 są na godzinkę max (wszystkie) :) ja niektóre trialowe komba robię co drugi raz w versusie, więc jak to by miało być dla mnie 10/10? Obiektywnie wydaje mi się że jest. Dla mnie platyna w Vanquish jest 9.5, bo jestem noobem w strzelanki i się namordowałem strasznie, żeby to zrobić, a mam kolesia na liscie u siebie, co sobie przechodzi co drugi raz ostatni chellenge, bo poprawia czas :D On ocenia platynę w tej grze na 9, choć dla niego to taki hard jak dla mnie kombosy w SF (5/10 max).

 

Z tego co widziałem, tobie zdecydowanie najbardziej podchodzi SF w kwestii kombosów pewnie dlatego, że masz dobry timing. Timing w SF to w 90% najważniejszy element. W KOFie liczy się w wielu kombosach naprawdę dobra prędkość w klepaniu inputów (9 kombo od Terrego jest przemadafakerskie - robiłem prawie godzinę). Ty masz problem ze zrobieniem po 6 kombosów od każdej postac, a ja do 6 komba w KOFie to się nawet nie zatrzymuję. 

 

Podsumowując, to że tobie najłatwiejszy wydaje się SF wcale nie świadczy, że taki jest i na pewno nie potwierdza to tego, że platyna w nim nie jest 10/10 :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dla mnie platyna w tych bijatykach, to jak napisanie pracy doktorskiej z astronomii. moze, gdybym mial parcie, na to zeby grac tylko w to, inaczej by to wygladalo. bijatyki trzeba po prostu kochac, zeby ogolny poziom zdolnosci manualnych tak rozwinac, by czesac kombosy z wyczuciem co do klatki.

uznanie dla wymiataczy :)

Odnośnik do komentarza

Po ograniu jakiejś tam części tego, co ma do zaoferowania Metal Gear Rising: Revenegance stwierdzam, że to będzie jedna z bardziej hardcorowych platyn w stawce. Na ten moment nie jestem w stanie powiedzieć, czy jej poziom trudności przerośnie ten z innego kozackiego (i mojego ulubionego) slashera - NGS2 - ale z pewnością będzie to trudne zadanie.

Co prawda nieco przewrotnie, bo w odróżnieniu od NGS2, w kilka dni po premierze pojawiły się już pierwsze platynki, ale bardzo szybkie tempo rozgrywki, w połączeniu z tragiczną pracą kamery, sprawiają, że zrobienie najwyższego poziomu trudności na ocenę S będzie graniczyć z cudem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.ps3trophies.com/forums/microsoft/30636-ninja-gaiden-3-razors-edge-achievement-list.html
Acziwy do Razor's Edge - MM, 50lvl online i przejście UN... Znowu szykuje się hardcore.
Btw. jest 33 misji, a wydawało mi się, że z DLCkami było ich prawie 100 wiec skąd tak mało w wersji PS360? Miały być wszystkie dodatki, a tu zonk.

E:
Dobra, nie 100, a 75 więc i tak połowa mniej. Jednak 100, dobrze mi coś tkwiło w pamięci. Nie ma pucharów za nie więc zakładam jedno. W(pipi)ie się jeśli wydadzą jako płatne dodatki, byłoby to już mega przegięcie. I do tego jeszcze 150zł za odgrzewaną po raz 3 grę, a miało być 129zł. Totalnie jestem zniesmaczony faktem że jedną z moich ulubionych serii ma w posiadaniu firma pazernością przewyższająca nawet Capcom...

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Ale to przecież Wy kupiliście NG3 blisko premiery za 200zł, a nie ja wiec ja tutaj nie jestem osoba dymaną przez firmę bo wiedziałem czego się spodziewać po najnowszym tytule. Wystarczyło przecież zagrać w wersje demo "trójki" żeby stwierdzić, że to jedna z gorszych gier jakie wyszły, poczytać informacje o niej i nie kupować. A po wcześniejszych dokonaniach tej firmy można było się domyślić, że na jednej ulepszonej wersji nie poprzestaną. Także ja RE kupię na pewno, a ciągłe psioczenie na NG3 przyjmuje do wiadomości, ale doskonale byliście świadomymi produktu który kupujecie, a ja wydając pieniądze po raz pierwszy, wcześniej nie kupując "trójki", wcale nie czuję się dymany i nie poczuję dopóki nie zapowiedzą jeszcze jednej ulepszonej wersji gry...

Odnośnik do komentarza

Mi bardziej chodziło o to jaką dostałem grę pod tytułem Ninja Gaiden, a nie ile za nią zapłaciłem. Pisząc, że nie kupię RA nawet za 10zł chciałem dać do zrozumienia, że zwyczajnie w nią nigdy nie zagram (nawet jak mi ją ktoś da za darmo). 

Ja nie mam ograniczonego budżetu na gry, więc w ogóle nie chodziło mi o kwestię co dostałem za ile kasy, tylko CO DO KUR'WY TO MA ZNACZYĆ, że dostaje grę 5/10 pod tytułem Ninja Gaiden. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...