Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie prawie wszystko pękło, zostały mi już tylko 3 trofea: za 40 level (wszystkie bronie) i 50, no i przeklęta HC NYM :(

Oczywiście nie liczę trophy z dodatku bo go jeszcze nie ma heh.

 

Właśnie się zastanawiam czy kuć żelazo póki gorące, kiedy jestem w formie i atakować HC minute. Czy dać odpocząć chociaż na trochę Maxowi heh i wrócić za jakiś czas.

Cholera boję się odpalić jakąkolwiek inna grę, z plastikowym strzelaniem, zabijaniem i fizyką :(

 

(pipi)a mam nadzieję, że Rockstar podtrzyma tradycję i wypuści singlowe dlc. Mogliby dać nawet coś luźnego (jak najbardziej jestem za zombie), niekoniecznie powiązanego z fabułą, historią. Tylko właśnie jakąś odskocznię tak jak Undead Nightmare.

 

No i mam nadzieję, że oprócz mapek do multi wrzucą coś na wzór hordy i misje w co-opie.

 

Spoiler fabularny

 

 

Mam nadzieję, że na Maxa 4 nie będzie trzeba czekać xxx lat.

 

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pojawiły się, w końcu, szczegóły pierwszego z dodatków.

paczka wyjdzie w przyszły wtorek, 3ego lipca. zawierać będzie mapy, frakcje (nowy avatar do spersonalizowania), perk, broń + dodatki.

ze względu na poślizg (paczka miała wyjść jeszcze w czerwcu) dodatek "przeceniono" na 5,99$. dla posiadaczy R*Pass oczywiście za darmo.

dodatkowo dojdą trofea, które już wyciekły:

 

 

 

Air Ace

Get 2 kills in a single shootdodge in the departure lounge

 

Express Checkout

Kill 4 players in 3 seconds in the Imperial Palace

 

Long Arm of The Law

Win 20 vendettas @ the 55th Battalion

 

M4 Murder

Level your M4 assault all the way to level 10

 

Keep Your Nose Clean

Get 100 kills as a member of the SPP

 

 

 

można też będzie kupić/pobrać dodatki, dostępne tylko w preorderach:

 

Cemetery Map: $1.99

Silent Killer Loadout Pack: $1.99

Pill Bottle Item: $0.99

• Deadly Force Burst: $0.99

• Classic Max Payne Character: $0.99

 

dla posiadaczy R* Pass również za darmo.

 

całość i szczegóły na stronie gry:

http://www.rockstarg...g-july-3rd.html

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj na jednym z forum , jeden z pracowników Cenegi dał taką odp. dotyczącą łatki z PL napisami :

 

"Sam chciałbym dać Wam jakieś konkrety, ale takowych nie mam. Codziennie pytam się odpowiedzialnych za to osób czy coś się zmieniło i póki co wciąż nie ma jeszcze potwierdzonej, 100% daty wydania patcha.

 

Za łatkę odpowiada i Rockstar i Cenega, nie jest to nasza samowolka, tylko zaplanowane działanie."

Odnośnik do komentarza

Ostatnio na stronie Rockstar czytałem jak ktoś pytał się na napisy PL do Maxa. Kazali mu napisać maila do supportu.


 

Są już nawet screeny z nowych mapek-dlc, tylko strona Rockstar nie działa (wrzucają info o GTAV ;p).

Szkoda tylko, że jeszcze tydzień czekania - no i fajnie, że nowa frakcje dorzucają.

 

W końcu pobiorę Cemetery Map...

Odnośnik do komentarza

mówisz i masz

 

 

 

539799_10151075343475097_571865347_n.jpg

388985_10151075343035097_414294428_n.jpg

602304_10151075343170097_1460722317_n.jpg

575466_10151075343345097_1517991403_n.jpg

 

 

 

nie miałeś cmentarza z muve? ogólnie klimatyczna mapka. fajnie tam się kroi ludzi jak się respawny ogarnie i ulubione miejsca przeciwników.

 

p.s. mam nadzieję że M4 będzie dobrą i mocną alternatywą dla Mini-30 lub chociaż AK-47 bo te bronie mam już skończone.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki (Tobie też nie działa strona R*?).

 

Nope, Cmentarza nie mam bo Muve nie dorzucał do kolekcjonerki ;/ Chciałem odkupić sam kod na mapkę ale przeczytałem, że będą wrzucać do Rockstar Passa więc wolałem poczekać.

 

Odnośnie MINi-30 śmieszna sprawa, podobno go osłabili. Ale kit z tym mi po patchu 1.03 niezły cyrk wyszedł, teraz scope do MINi-30 mam od snajperki. Zamiast celownika krzyżyka mam celownik jak od snajpy............ Pisałem, podobno nie jestem sam i mają to naprawić ehhh.

Odnośnik do komentarza

Słupek dzisiaj grałem wiele rund z mini i jakoś nie zauważyłem żeby go osłabili. jak kosił tak kosi i nie ma mocnych na niego. co do celownika to muszę sprawdzić. lepszy celownik od snajpy, który pewnie można selectem wyłączyć, niż to co było wcześniej. po zamontowaniu celownika przy aimie miałeś fpp i na dodatek free aima. tylko pierwszy strzał był nacelowany przy soft locku.

to Ty taki burżuj że limitkę łyknąłeś :D screeny na fejsie były :) wrzucają stuff z lekkim opóźnieniem ale jest.

Odnośnik do komentarza

Nie o to mi chodziło, kompletnie nie o to odnośnie celownika hehe. Nie dam rady wytłumaczyć ;p anyłej ja tylko gram free aim.

 

Nom, tak Rockstar pisał w komentarzach, że minimalnie osłabili Mini-30 i bodajże FAL-a (ale tu w 100% nie jestem pewien).

Btw dzisiaj podobno mają wrzucić trailera dlc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Właśnie ogrywam hardcore i momentami jest ciężko. Wcześniej nawet nie zwracałem większej uwagi jakie bronie zbierać, teraz staram się od razu dobierać 3 różne, tak by amunicja za szybko się nie skończyła, co już mnie spotkało w 3 chapterze

gdy Passos ma osłaniać Maxa i wyskakuje na trybunach trochę pionków

Odnośnik do komentarza

Na prawdę, znakomicie się grało w MP3. Klimat z favelą, którego się trochę obawiałem, dał radę.Świetna samokrytyka Maxa, jako przedstawiciela nacji hamburgerów podczas "wycieczki" po Brazylii to na prawdę mistrozstwo świata. Trochę mi szkoda tych onirycznych etapów z MP i MP2, bo motyw z zakłóceniami percepcji trochę słabo wypadł. Mnie tam żadnego patcha z tlumaczeniem portugalskiego nie potrzeba - uważam toza świetny manewr R*, czułem się tak samo skołowany jak Max.

Odnośnik do komentarza

Udało się komuś skończyć New York Minute Hardcore? Ja odpuszczam to, nie będę walczył z błędami gry (gra zawiesiła mi się 7 razy w tym 4 razy niemal POD SAM KONIEC).

Powinni dać jakieś checkpointy, że w razie zwiechy albo wyłączenia gry można później dalej kontynuować jeśli się nie zginęło.

Odnośnik do komentarza

nie będę przepraszał, bo chyba zasługuje na nowego posta, który odświeży tematu przez słowa...

Zaliczyłem New York Minute Hardcore :bad: Zaliczyłem!

słowa jakie cisną mi sie na usta to: najbardziej zyebany tryb w jaki grałem ever - dzięki R*.

 

​poza tym jeszcze 3 uwagi odnośnie Max'a, przez które miedzy innymi zginałem:

  • niedopracowany technicznie kod, który sie przywiesza od czasu, do czasu z tym, ze z niektórych glitche, są nieodwracalne(pauzowanie gry przywraca równowagę w niektórych przypadkach), ale nie o to B.
  • po cut-scenkach Max nie trzyma tej broni, co powinien, co strasznie utrudnia grę na wyższych poziomach trudności.
  • dlaczego główny bohater jest łomny i nie umie
    rzucac granatami
    , tylko nimi obrywać - co on z drogówki jest, czy jak? :rofl:

teraz już lajtowo powracam do gry online, uff :banana:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

na smiechy moge dodac, ze tryb meczylem od poniedzialku, a nie gole sie od soboty, takze zaroslem, jak Swiety Mikołaj :lol:

 

ot moja filozofia: trzeba znac chaptery na pamiec, nabyc umiejetnosci strzelania HS czy, jak w moim przypdaku trzymania celownika na wysokosci ramion.

dalej nabyc odruchy przeladowywania zaraz przed koncem magazynku, badz po kazdej krótkiej serii, tak by zawsze byl 1 nabój w razie Last Stand - pamietac nalezy, ze nawet w tej ostatniej, krytycznej chwili tez mozna zmieniac strony z lewej na prawa, co naprawde jest pomocne w najgorszej opresji.

rowniez przekonac sie do shotgun'a, ktory robi robote na najbardziej zamaskowanych oprychach(1 strzal w bebechy i zgon).

najtrudniejsze etapy dla mnie to: ch6 part 2, part 1, (zgadza sie... ten 2 jest znacznie trudniejszy przez limit czasu i zycia), ch8 (z uwagi na granatnik, ktory strasznie kusi do uzycia, a tak naprawde jest zbyteczny), ch10 (z uwagi na ciezki poczatek, ktory decyduje o dalszej grze, bez niego ani rusz = bitwa nerwow i stresu), ch14 (ostatni bitwa to juz bardziej nerwowka, jak umiejetnosci, dlatego obralem inna droge niz wszyscy, heh.. - ci inni strzelają HS z kalasza, a ja pozwolilem sobie zaufac Shotgun'owi, ktory radzi sobie wspaniale w takich warukach (jakby ktos pytal to znalazlem go przy zwlokach wczesniej ).

 

podsumowując Max niezle mnie podszkolił w temacie shooterow, z czego sie ciesze, ale ten tryb to poraszka(celowy blad) na Max'a :wacko:

Edytowane przez 4 mE
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No nic pozostaje, jeszcze raz pogratulować - zazdroszczę Ci jak .... Jesteś najlepszym dowodem, że jednak jest to możliwe hehe.

 

Ja raczej odpuszczam, prawdę mówiąc straciłem całkowicie zapał. Obecnie gram na nowych mapkach a raczej próbuję (jak nie problem z psn to z dołączaniem), wbijam 50 lvl i kończę na razie zabawę z Maxem. Pora coś nowego odpalić ;] btw nowe mapki całkiem niezłe tak jak i M4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słupek: jak zaliczysz pierwsze rozdziały(1-4), a na liczniku będziesz miał około +10 minut to samo dalej poleci, z tym, ze jak tylko zaczniesz rozgrywkę, trzeba atakować z bliska co daje +10s za każdym razem. do opanowania.

mój błąd był taki, ze sie sugerowałem filmikami hakoom'a z YT, gdzie moje patenty były lepsze i gwarantowały lepsze czasy - taka głupota, bo on zaliczył to ide tak jak na filmiku.

 

p.s

jeśli masz dużo czasu, brak narzeczonej(czy rodziny),a mamuśka nie rryje ci bani to,to jest idealny tryb dla ciebie :P

ja niestety nie miałem tego luksusu, co głęboko odbiło sie na mojej psychice.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...