Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Nemesis polecam wcześniejsze części Maxa. Są to gry Remedy z innym podejściem niż Rockstar (bo ciężko żeby mieli takie samo). Max Payne to jedna z ciekawszych postaci w historii gier wideo, a sam pierwszy Max Payne obok MGSa to moje ulubione gry z dzieciństwa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nadal nie ma.

 

Dobra, zostało mi już ostatnie zadanie, do 500 muszę nabić strzelby, a mam 276. W jakim levelu najlepiej to robić?

 

Może ponownie chapter VIII sama końcówka

gdzie w kościele na piętrze osłaniamy Raula który jest na dole schowany za ławkami. Wtedy mamy SPAS-a 15 i pełno amunicji (tam jest chyba nawet torba z amu). Tylko przed zabiciem ostatniego przeciwnika musiałbyś brać restart żeby cutscenka się nie odpalała. To sobie wyliczysz ilu ich tam jest/

 

 

Oczywiście nie wiem czy to jest najlepsza miejscówka na strzelby ale ta mi przychodzi do głowy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Max Payne 3 nie licząc gameplayu to jeden wielki loading ;] Byłem w szoku podczas kolejnych przechodzeń, że gra praktycznie podczas każdej scenki ciągle się ładuje.

Oczywiście jest to irytujące podczas pewnych sytuacji, no ale widać gdzieś musieli upchać to wszystko (lepsze to niż windy w ME hehe).

 

Z tego co kiedyś czytałem, na pc podobno bez problemu można skipować.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy nawet Max Payne umiałby "zabawić" przez 40 godzin. Chyba nie...

chyba tak...

na liczniku mam juz:

SINGIEL PLAYER - TIME PLAYED: 83:25:03

i jeszcze wiele przede mną + zaliczenie raz jeszcze fabuły po wydaniu następnego DLC

Dzisiaj wiadomość o łatce do trzeciego Maksa została potwierdzona oficjalnie przez Cenegę, która wydała taki oto komunikat:

"Mamy nowe ( i dobre :) ) wiadomości dla wszystkich czekających na łatkę polonizującą do konsolowej wersji Max Payne`a 3. Wersja PL pojawi się już w następnej aktualizacji gry, która jest planowana w najbliższych, nadchodzących tygodniach. Przepraszamy że trwało to tak długo, ale chcieliśmy dopiąć wszystko na ostatni guzik!"

juupi :D

 

No i powiedzmy, sobie szczerze - przebić Maxa w jego własnym show. Nie wiem jaka postać musiałaby to zrobić.

Chuck Norris :P

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy nawet Max Payne umiałby "zabawić" przez 40 godzin. Chyba nie...

chyba tak...

na liczniku mam juz:

SINGIEL PLAYER - TIME PLAYED: 83:25:03

i jeszcze wiele przede mną + zaliczenie raz jeszcze fabuły po wydaniu następnego DLC

Dzisiaj wiadomość o łatce do trzeciego Maksa została potwierdzona oficjalnie przez Cenegę, która wydała taki oto komunikat:

"Mamy nowe ( i dobre :) ) wiadomości dla wszystkich czekających na łatkę polonizującą do konsolowej wersji Max Payne`a 3. Wersja PL pojawi się już w następnej aktualizacji gry, która jest planowana w najbliższych, nadchodzących tygodniach. Przepraszamy że trwało to tak długo, ale chcieliśmy dopiąć wszystko na ostatni guzik!"

juupi :D

 

No i powiedzmy, sobie szczerze - przebić Maxa w jego własnym show. Nie wiem jaka postać musiałaby to zrobić.

Chuck Norris :P

 

Najbliższych nadchodzących tygodniach? Może do końca świata zdążą. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ja nie zapomnę jak na kilka dni przed premierą ogłosili, że będzie PL w wersji konsolowej szybciej niż się to hejterom wydaje. 2 miechy minęły i przychodzą z dobrą nowiną. :ph34r:

 

Ciekawi mnie co mają na myśli, że wszystko chcieli dopiąć na ostatni guzik. Naprawdę tyle czasu zajmuje skopiowanie napisów z wersji PC?

Odnośnik do komentarza

Jak to mawiał mój chomik: lepiej późno niż w następnym stuleciu.

 

Ciekawe jak będzie z polonizacją GTA V. Tam zapewne będzie w ci.upkę więcej napisów.

 

No żeby w GTAV była tak jak w Maskiu czyli "kilka" tygodni (miesięcy), po premierze to przy ilości tekstu to już pewno tłumaczą :)

Odnośnik do komentarza

Kurczę, wiem że narażam się na gniew fanów, ale jak dla mnie trochę nudny ten Max. Strasznie jarają mnie wszelkie scenki, bo dialogi miażdżą, a realność i problemy postaci są praktycznie namacalne, ale sama mechanika jak dla mnie kuleje.

 

Pomieszczenie -> strzelam -> pomieszczenie -> strzelam -> pomieszczenie -> strzelam. Dobrze chociaż, że miejscówki są zróżnicowane. Jednak nie dla mnie takie gry, które bazują tylko na spluwach ;)

Odnośnik do komentarza

Kurczę, wiem że narażam się na gniew fanów, ale jak dla mnie trochę nudny ten Max. Strasznie jarają mnie wszelkie scenki, bo dialogi miażdżą, a realność i problemy postaci są praktycznie namacalne, ale sama mechanika jak dla mnie kuleje.

 

Pomieszczenie -> strzelam -> pomieszczenie -> strzelam -> pomieszczenie -> strzelam. Dobrze chociaż, że miejscówki są zróżnicowane. Jednak nie dla mnie takie gry, które bazują tylko na spluwach ;)

 

Ja miałem to samo, znajomi bardzo mi tą grę polecali a ja byłem znudzony i rozczarowany. Wiem, że ta gra ma taka być ale nawet to strzelanie na dłuższą metę mnie nie jarało. Dwa kroki -> cutscenka -> strzelanie itp. Skończyłem na biegu i sprzedałem. Multi dla mnie to w ogóle jakieś nieporozumienie w tej grze.

Odnośnik do komentarza

a ja na odwrót!

przed premiera mówiłem, ze nie kupie, ze to to jest tylko strata kasy, bo to tylko zwykły szuter...

 

HEH.. nie minęło kilka godzin od premiery i nie wytrzymałem ,poleciałem do sklepu, kupiłem i do dziś gram z jęzorem na wierzchu, bo jak do tych czas nie spotkalem sie z czyms takim.

czułem sie po czesci, jakbym gral w tego komiksowego mgs'a na psp'ka.

Max zapanował nade mną raz na zawsze, a to jest moje 1 spotkanie i zapewne dopiero początek :)

 

czy Max mógłby byc w 3D - tak sobie pomyślałem ?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

A dla mnie z kolei to najfajniejsza gra R* w tej generacji, ale to dlatego, że ja zawsze bardziej sobie cenię dobre gry liniowe niż sandboxy. Ciekawe czy Rockstar ma w planach jakieś dodatki do singla, bo wszystko co dotyczy multi zlewam. Z tego co pamiętam, to chyba Słupek wspominał, że chciałby zobaczyć coś na miarę Undead Nightmare w świecie Maxa. Jestem za, przy tym mięsistym strzelaniu gdyby dodano jeszcze jakieś odrywanie kończyn, taka masakra zombiaków mogłaby wypaść zajebiście.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...