Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Nic poza tym:

Max Payne 3 na PlayStation 3 oraz Xbox 360 ukaże się 18 maja i w ciągu kilku tygodni zaktualizowany łatką zawierającą polskie napisy. Konkretną datę publikacji ogłosimy tak szybko, jak będzie to możliwe.

 

Warto ściągać łatę 1.02, coś konkretnego poprawia czy tylko do multi?

 

Trochę się zdziwiłem że nie dostałem trofki za ukończoną grę na normalu (pierwsze 4 chaptery grałem na hardzie potem zmieniłem na chwilę na normal i zapomniałem, zostawiłem tak i tylko wpadło za ukończoną 3. część fabuły).

Odnośnik do komentarza

pro tip of the month - press select to turn off your fuckin' laser caralho!!

 

po przejściu trybu old school dopiero to wyczaiłem. ileż to razy zginąłem przez te badziewne laserowe celowniki :)

Miałem Ci dać plusa ale chyba ze zmęczenia źle wycelowałem. Apeluję o zasypanie tego postu plusami ;)

Odnośnik do komentarza

pro tip of the month - press select to turn off your fuckin' laser caralho!!

 

po przejściu trybu old school dopiero to wyczaiłem. ileż to razy zginąłem przez te badziewne laserowe celowniki :)

God bless you and your family.

 

Ja cie piernicze, jak ja tych laserow nie lubie. I szukalem potem broni po przeciwnikach zeby tylko laserowych celownikow nie miala... :D

Odnośnik do komentarza

Jest już jedna osoba na świecie co wbiła platynę w tej fantastycznej grze:

http://www.yourgamercards.net/game/1347

Konkretny wariat. Pomijam juz fakt, że NYM HC to okropnie stresująca sprawa, to przecież typ musiał chyba nie wyciągać gry z konsoli by wbić 50 lvl.

Ja dziś machnąłem zwykłe NYM. Najgorsze są chaptery: 3, 7 no i oczywiście dwa ostatnie. Już teraz widzę jak ginę pod koniec 14 rozdziału i zaczynam grę od początku :D To będzie chora jazda. Na chwilę obecną nie wiem czy kuć żelazo póki gorące (mam całą grę w głowie) czy dać sobie odpocząć bo przecież, jakby nie było, ukończyłem Maxa już 3 razy (został poziom HC i właśnie NYM HC). Pamiętam, że jak odpuściłem granie w Vanquisha i Dead Space 2 to nadal leżą i czekają aż wbije platynki. Trzeba zakupić monsterów i jakiś słodyczy no i jechać dalej. Chętnie chciałbym być drugi na świecie :)

Odnośnik do komentarza

W zwykłym NYM po śmierci zaczynasz rozdział od początku. Możesz oczywiście zaliczyć sobie jeden rozdział i zagrać kolejny w innym czasie. Nie musisz robić całości w jednym podejściu (od tego jest NYM HC). Aby odblokowywać kolejne rozdziały trzeba zaliczyć poprzedni czyli w sumie oznacza to kolejne przejście gry. Aby zdobyć platynę trzeba więc przejść grę 5 razy (4 jeżeli użyjemy glitcha na wyjście z gry po uzyskaniu trofki za przejście na oldschoolu)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest już jedna osoba na świecie co wbiła platynę w tej fantastycznej grze (...)

wydaje mi sie, ze bylo ich wiecej... co najmniej dwoje, bądź troje:

jeden/dwóch obrabiało siec na zmianę,

drugi zas w tym czasie męczył kampanie - zbyt wcześnie, jak dla jednego gracza, chyba oczywiste.

także nie gratuluje, jesli mam racje.

wam jak najbardziej Tak, spieszcie sie :music:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

NYM HC podejście pierwsze:

 

Wszystko szło pięknie, byłem maszynką do robienia headów (jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało hehehe) ale musiałem zrobić sobie przerwę i wyjść do ziomka. Wciskam więc pause i lecę na soczek. Wracam do grania po 3h - no i oczywiście był to błąd. Zginąłem po 5 minutach w najbardziej prostackim miejscu w jakim tylko można

Chapter 6, moment gdy do lobby wpada jeep. Nie wiedzieć czemu zamiast walić w kierowce to strzelałem w pasażerów. Maxio został zamieniony w plamę na ścianie

. Nawet nie płakałem - po prostu wyłączyłem PS3 i cichuteńko udałem się do łóżeczka.

Moja rada - należy grać z YT albo zapisać sobie gdzie leżą Painkillery. Dobrze jest też wiedzieć skąd i kiedy wyskakują wrogowie. Nie warto używać cover systemu (chyba, że jest to jedyna opcja) - trzeba korzystać z krzyżaka, zmieniać kąty widzenia i janić jak w Uncharted na Crushingu, stojąc tuż za ścianą, po odpowiednim ustawieniu się odpalać, nic nam nie mogących zrobić, frajerów.

Pierdolnięta trofka.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Żadnym zwiech czy bugów? Nic się nie dzieje?

Wczoraj kończąc Old Schoola miałem 3 razy pod rząd cholernego buga. Po śmierci i restarcie nagle zniknął dźwięk. Normalnie dało radę grać ale nie było dźwięku, restart i czarny ekran.

A potem znowu trzaśnięty bug z przeładowaniem - którego nie dało się zrobić żadną bronią. W sumie wczoraj 7 razy restartowałem Maxa i tak się wkur.wiłem że stwierdziłem że nie będę grał 3 raz na hardcore dlatego poleciałem glitchem z końcówki Old School. Minutki sobie daruje... . Powodzenia Kalinho ;)

 

E: Zapomniałem się pochwalić że trofik za 100 Mele oczywiście nie wpadł :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

THX M8 :P

 

Nie wiem na ile starczy mi chęci. Fajne jest to, że większość stawek jest możliwa do skipnięcia (ale czasem trzeba siedzieć 5 minut i oglądać ukryte loadingi). Glitcha miałem jednego - Max nie chciał zmienić broni na krótką i kurczowo trzymał się kałacha. Musiałem wyrzucić ruski karabin na glebę by wszystko wróciło do normy. Oczywiście wszystko w akompaniamencie kul przeciwników - było gorąco.

Odnośnik do komentarza

Mi raz Max zwiesił się w drzwiach - zablokował się tak, że nie mogłem nigdzie się ruszyć, w dodatku byłem nieśmiertelny - walili do mnie ile się da i nic sobie z tego nie robił. Oczywiście wybiłem wszystkich ale i tak musiałem dać restart bo nie dało dary się nijak ruszyć. Poza tym 2 podobne zwiechy miałem i raz dźwięk zniknął na kilkanaście sekund - wszystko po wgraniu patcha (przed zainstalowaniem 0 błędów)...

 

@ Kalinho - już co najmniej 3 osoby mają platynę, więc niestety 2gi już nie będziesz :P

 

Ja platynę odpuszczam, jeśli trzeba przejść grę z jednym życiem to nieźle ich porąbało (przypomina mi się DS2 i HTTC - ostatnio u kumpla mieszaliśmy, 4-5h graliśmy 1 błąd i kicha :P). Szkoda mi czasu i nerwów na takie trofea. No i poza tym nie chce mi się nabijać 50lv w multi (jak zwykle).

 

Ale gra i tak zaje.bista.

Odnośnik do komentarza

nawet 4 :P Oh well, przynajmniej nie mam już takiego ciśnienia bo platyna okazuje się być pospolita i banalna :D

A jednak mozna, heh..

Powiem wiecej.. spodziewalem sie tego :) po tym jak DS2 (zaryzykuje tu stwierdzenie) zdominowal cie, tak tu wiedzialem, ze nie odpuscisz.Z pewnoscia nie jest to podium swiatowe, ale na pewno Extremalne(od spolecznosci psx'a) ;) Gratulacje z tego tytulu! Masz + jak wroce z roboty.

____________

nienawidze R* za te ich nagradzanie, za 50 lvl'e

rdr, mp3, w innych proukcjach to raczej rzadkosc. Nawet w cod'ach nie ma :P

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

nawet 4 :P Oh well, przynajmniej nie mam już takiego ciśnienia bo platyna okazuje się być pospolita i banalna :D

A jednak mozna, heh..

Powiem wiecej.. spodziewalem sie tego :) po tym jak DS2 (zaryzykuje tu stwierdzenie) zdominowal cie, tak tu wiedzialem, ze nie odpuscisz.Z pewnoscia nie jest to podium swiatowe, ale na pewno Extremalne(od spolecznosci psx'a) ;) Gratulacje z tego tytulu! Masz + jak wroce z roboty.

____________

nienawidze R* za te ich nagradzanie, za 50 lvl'e

rdr, mp3, w innych proukcjach to raczej rzadkosc. Nawet w cod'ach nie ma :P

hehehe nie mówiłem o sobie :P Po prostu sprawdziłem, że platynę ma 4 ludzi. A napisałem, że odpuszczam sobie ciśnienie na zrobienie tej trofy, bo już nie będę drugi :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

hehehe nie mówiłem o sobie :P Po prostu sprawdziłem, że platynę ma 4 ludzi. A napisałem, że odpuszczam sobie ciśnienie na zrobienie tej trofy, bo już nie będę drugi :)

 

najwyraźniej źle cie zrozumiałem...

te uniesienie mnie zmyliło i ocena platyny na końcu zdania, a może to ta praca w nocy? :ph34r:

jedno na pewno jest pewne, a potwierdza to sam faworyt:

 

 

31052012100.jpg

 

niestety nie porównał jej trudu do żadnej z innych wymagających gier, jak DS2, a szkoda.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...