Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie ze mogliby...

a tymczasem wracam do singiel playera, bo na te napisy sie chyba nie doczekam, a naprawdę już mi sie nie chce dłużej czekać !

a tak w ogóle pewnie i tak dostaniemy je jako ostatnia platforma, wiec ja sie wyłamuje i zaczynam kontynuować moja wyprawę z Maxiem.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Jeśli roztrzęsło cię po tym co piszesz w spoilerze to w następnym akcie zawału dostaniesz :empathy2:

 

chyba jestem za bardzo uczuciowy :cray:

musze wyluzwac, bo ta produkcja od R* bedzie moja ostatnia..

heh... :thanks:

__________

max'iu skończony!

co mam napisać... Giera po prostu wymiata na MAX'a.

mogę dodać, ze oprócz jazdy konno jest w niej wszystko, a nawet więcej.

nawet taki James Bond 007 sie umywa :D

powoli zaczynam zabawę w HR.

piona

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Wiecie że można wyłączyć celownik laserowy przy broni? :o Właśnie widziałem to u Vonzaya. Wie ktoś jak to zrobić?

 

kilka stron wstecz pisal o tym @Kalinho_PL

pro tip of the month - press select to turn off your fuckin' laser caralho!!

 

po przejściu trybu old school dopiero to wyczaiłem. ileż to razy zginąłem przez te badziewne laserowe celowniki :)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

muszę sie pochwalić, ze zaliczyłem Hardcore'a xD

Juupi :banana: , normalnie skacze z Radości !!!

kolejny raz przyznam(ten pierwszy raz miałem z DS2), ze doznania z poznawania Max'ia od deski do deski dostarczyły mi duzo zabawy, niesamowitych wrażeń i dreszczy, a przy tym masakrycznie dużo zapisanych notatek..

jak chcecie to wrzucę je na forum, co by komus pomogly, tak jaki i mnie pomogly.

YT sie nie sygerowalem :negative: , wolałem to zrobic po swojemu :music: .

c ya online ;)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Są jakieś dodatkowe utrudnienia?

 

 

nie odczulem dodatkowych utrudnienia, wrecz odwrotnie - ulatwienie przez Last Stand, ktore jest bardzo pomocne w omawiany trybie(nie raz i nie dwa uratowalo mi zad :i_am_so_happy: ).

co tu duzo pisac...

muszisz miec dobra rozpiske kto, co, gdzie i kiedy, a bez problemu dasz sobie rade.

ja szczerze powiedziawszy nie korzystalem z zadnych pomocy, jak YT, czy poradnikow, ale to nie znaczy, ze nie mialem ich pod reka :)

 

http://www.ps3trophi...-3-Trophy-Guide

 

wiem, tez, ze jest jakis Glitch na zdobycie trofka za Hardcore'a, ale nikt jeszcze go tu nie opisal, wiec nie moge ci pomoc w tej kwesti.

zresztą i tak jestem przeciwnym takim akcja.

zagraj sam - satysfakcja Gwarantowana.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

U mnie Maxik pękł już 3 razy (hard, hardcore i nowojorska minuta), no i od razu zacząłem czwarty raz - oldschoola (pieprzę czekanie na łatkę PL).

 

Hardcore którego się obawiałem nie sprawił praktycznie żadnego problemu. Jedyna wyczuwalna różnica pomiędzy hardem to to, że przy kilku zgonach nie dostaje się dodatkowych painkillerów. Paradoksalnie hc poszedł mi łatwiej i szybciej niż hardzik. A jeszcze lepsze było to, że przy drugim przejściu ta genialna gra smakowała jeszcze lepiej ;] Człowiek więcej szczegółów łapie w fabule, smaczków etc.

 

Za to co innego nowojorska minuta :confused: o ile do 8 chapteru, jechałem bez problemu. Tak od 8 zaczęły się schody, uczenie leveli, rozstawienie painkillerów i tak dalej.

Nie ma to jak zginać pod koniec levelu i zaczynać od nowa. No właśnie, nie wiem co Rockstar odbiło ale hardcorowa nowojorska minuta to jakaś paranoja.

 

Przecież to jest (pipi)a niemożliwe... żeby chociaż dali 1-3 sejvy jak w Dead Space 2. Nie wiem, miałem wbijać platynę ale HC NY minute raczej odpuszczam :(

Może kiedyś, z jakimś dlc dodadzą możliwość sejva (taaa).

 

PS. DLC też już mogliby wypuścić, rzygam już starymi mapkami.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Za to co innego nowojorska minuta :confused: o ile do 8 chapteru, jechałem bez problemu. Tak od 8 zaczęły się schody, uczenie leveli, rozstawienie painkillerów i tak dalej.

Nie ma to jak zginać pod koniec levelu i zaczynać od nowa. No właśnie, nie wiem co Rockstar odbiło ale hardcorowa nowojorska minuta to jakaś paranoja.

 

Przecież to jest (pipi)a niemożliwe... żeby chociaż dali 1-3 sejvy jak w Dead Space 2. Nie wiem, miałem wbijać platynę ale HC NY minute raczej odpuszczam :(

 

wciąż robię NY'minute na normalu, czy jaki tam jest na starcie i tak sie zastanawiam, bo czegoś tu nie rozumiem...

HC NY'minute nie jest podzielony na chapter'y, tak jak w przypadku 1 zaliczenia, czy dobrze rozumiem ?

biorąc pod uwagę socialclub R* to jest (w każdym rozdziel są 2 miejsca na medale, za normala i HC, jak sie domyślam).

Odnośnik do komentarza

W NY minute wydaje mi się, że ustawiony defaultowy poziom to właśnie normal.

 

Natomiast co do HC, oczywiście są chaptery tak jak w zwykłej NY minucie. Tyle, że w HC masz od razu chapter po chapterze i jeżeli przegrasz (obojętnie gdzie i w którym chapterze) to nie zaczynasz od początku chaptera tylko od początku GRY... POWODZENIA :(

 

Pochrzaniło Rockstar...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jeżeli przegrasz (obojętnie gdzie i w którym chapterze) to nie zaczynasz od początku chaptera tylko od początku GRY... POWODZENIA :(

 

Czyli tak jak w prawdziwym życiu :)

 

Opyla się zaczynać na normalu? Jakie poziomy trudności się odblokują po jego zakończeniu? A może atakować hard za pierwszym razem?

Oraz widzę, że na napisy się nie doczekamy... :dance2:

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zbierałem wszystkie pierdoły, które pominąłem za pierwszym razem, trochę części złotych broni i wskazówki. Co w grze irytuje, to brak powrotu do wcześniejszych części levelu.. Załącza się jakaś scenka i już można zapomnieć, że otworzysz drzwi za sobą. Btw z niektórych fragmentów scenek spokojnie można było zrobić gameplay

 

 

w slumsach gdy Max traci w pewnym momencie broń i podąża zagubiony za ludźmi z UFE, wszystko oglądamy na scence, a przecież można było zrobić z tego grywalny fragment skradany. Byłoby trochę oddechu od ciągłego pociągania za spust.

 

Odnośnik do komentarza

jak dobrze wiedzieć, Thx..

 

a wracając do sprawy NewYorkMinute Hardcore - ułatwieniem jest(oczywistość), ze czas z poprzedniej rundy, jaki pozostał przechodzi dalej, dzięki czemu zawsze jesteśmy na + o te paręnaście sekund z każdego rundy, co w kumulacji daje niezłą sumkę w postaci kilku minut, gdzieś w połowie rozgrywki :)

tak sobie oglądam filmiki z YT, które niezłe motywują :P

 

aha

jak dotąd używałem zawsze zwykłej białej kropki, jako celownik na ekranie, tak odtąd używam już tylko i wyłącznie jako broń specyficzny.

ano dlatego, ze po cut scenkach, gdzie od razu zaczynamy rozgrywkę w BulletTime, praktycznie zawsze mam problem z jej znalezieniem(tego celownika - kropki), co zawala czasem cala akcje :(

w tym 2 przypadku nie ma juz o tym mowy, ponieważ celownikowi(kropce) towarzyszy cienka obwódka do okola, co ułatwia znacznie celowanie, ale może nie co zasłaniać, heh..

porównanie:

a) -> ( . ) widać roznice, co nie?

 

b) -> .

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...