Skocz do zawartości

Whisky


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie 1:1 whiskey z colą. Ostatnio koleś chciał coś opijać i polał wszystkim łychę: 1 część whiskey, a 3 coli. Aż mi się stare czasy przypomniały, gdzie do posiedzenia przy whiskey, szła cała dwulitrowa cola.

Ja w sumie leję podobnie jak nie mniej xd. Oczywiście mówię o sobie, gościom nie żałuję, a i tak tylko mnie opieprzają, że za dużo, nikt się nie skarżył, że za mało.

Odnośnik do komentarza

Jak juz sie odejdzie od coli to nie ma powrotu raczej, ostatnio sobie dolalem to musialem do zlewu wylac bo nie dalo rady tego wypic. Od slodkosci az mdlilo. Polecam zaczac od odrobiny whisky i duzej ilosci lodu, ewentualnie z woda no a potem to juz oczywiscie tylko czysciocha chlodzona kamieniami :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja "od zawsze" pije whisky z cola, raz czy dwa pilem blendy czyste i tak srednio. teraz pije tego mojego malta samego, wzglednie z lodem, aczkolwiek czasem napije sie szklaneczke z cola dla samego smaku. choc czysta zaczyna mi coraz bardziej smakowac, nadal lubie sobie polac czasem troche coli, dodac lodu i saczyc :) 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nawet blendy nie sa do mieszania z napojami. Jezeli jakas lycha smakuje tak chujowo, ze trzeba ja z czyms mieszac to jej po prostu nie pije. Jak juz mam z czyms mieszac whisky to tylko w formie old fashioned

 

No tak, ja w zasadzie nie piłem jeszcze blenda, który czysty by dobrze smakował  :gayos: Z colą czy tam innym napojem gazowanym bardzo przyjemne na rozluźnienie w piątek wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Odebrałem dzisiaj Baczewskiego, nalałem na próbę. Do wąchania to on się nie nadaje, daje mocno alkoholem w nos, no niezbyt przyjemnie. W smaku.. jak na blend to nie jest źle, da się wypić. Spodziewałem się uderzenia alkoholu, ale było znośnie. Po dolaniu odrobiny wody troszkę lepszy. Złożoności tu absolutnie nie ma, no standardowy "posmak whisky". Ale jak na blend w tej cenie to IMO jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...