Skocz do zawartości

Whisky


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, milan napisał:

Dystans wszystko leczy.

Jak poważnie weźmiesz do siebie podsmiechu,jki z tego lubisz samochody combi to zdecydowanie zwariujesz. Poza tym brak dystansu już jest mocno passe.

Stary, ja doskonale o tym wiem i uwierz mi mam go sporo;). Tłumaczyłem tylko działania mechanizmu forumowego @Wojtas1986 btw. jesteśmy z tego samego rocznika :)

Odnośnik do komentarza

Opinie są różne patrząc na wasze chyba na razie jednak się wstrzymam z tym "Polskim Whisky", ale na pewno sprawdzę prędzej czy później, żeby samemu sobie wyrobić opinie. Piszcie jak dojrzycie jakąś fajną promocje świąteczną. Muszę coś kupić na święta jak na razie z ciekawszych wiedziałem Grantsa 1L za coś około 46 zł i bushmillsa 0.7 za 50 parę złotych. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Orzeszek napisał:

Kup sobie dobre 0,5 a nie litrową bejce do rozrobienia z colą.

GLENFIDDICH 12 letnie.

i spróbuj pic w temp pokojowej bez niczego. Dobra łycha jako punkt wejścia w świat „smakowania”.

Ostatnio pije whisky bez coli i potrzebuje coś większego tym bardziej na święta ponieważ sam tego nie będę pił. Kostkę lodu zawsze wrzucam :P. Piszcie jak zobaczycie jakieś ciekawe świąteczne promocje:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Milo napisał:

Zauważyłem, że tutaj jak coś nie kosztuje przynajmniej ponad 100 za 0.5 to wszystko jest scierwem;) akurat Grants jest ok moim zdaniem bez szału, ale można wypić zwłaszcza w takiej cenie. 

No ale co ja poradzę, że praktycznie wszystko poniżej 100zł to niezbyt dobre trunki (wyjątek Bushmills Black Bush) nadające się tylko do na(pipi)ki i picia z colą. Dobry produkt, niestety kosztuje. Ja jak kupuje to mi butelka stoi na półce przynajmniej parę miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Malibu napisał:

No ale co ja poradzę, że praktycznie wszystko poniżej 100zł to niezbyt dobre trunki (wyjątek Bushmills Black Bush) nadające się tylko do na(pipi)ki i picia z colą. Dobry produkt, niestety kosztuje. Ja jak kupuje to mi butelka stoi na półce przynajmniej parę miesięcy. 

Stary no i taka jest różnica że u mnie butelka Litrowa pęka w miesiąc albo coś koło tego

26 minut temu, bartiz napisał:

Litr Jim Beama za 49.99 w Tesco

Dobra Cena, niestety Tesco nie ma u mnie nigdzie blisko

22 minuty temu, messer88 napisał:

Za 50 zł jedynym bezpiecznym alkoholem jest Jim beam biały cała reszta niestety nawet z kola odrzuca ale dokładając już drugie tyle można kupić coś dobrego. Grants jest zdzirowaty mocno. 

Widzisz ja np lubię JB ale np mój teśc nie bardzo jak już pisałem wcześniej, a Grantsa np lubi i szczerze to stawiam go obok JB. podobny budrzetowy przedział.

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Jeszcze jack daniels w tej cenie nawet spoko.

a te John walker, księcia karoly, golden szczochy, to imo tylko do na(pipi)ki z colą. Co nie jest złe, ale co kto lubi, do na(pipi)ki wutka, do wieczornej sesji z gierka tylko szkocka w temp pokojowej tak jak pan Jezus powiedział.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Orzeszek napisał:

Jeszcze jack daniels w tej cenie nawet spoko.

a te John walker, księcia karoly, golden szczochy, to imo tylko do na(pipi)ki z colą. Co nie jest złe, ale co kto lubi, do na(pipi)ki wutka, do wieczornej sesji z gierka tylko szkocka w temp pokojowej tak jak pan Jezus powiedział.

Ja np wódki nawet do naj3bki nie mogę pić bo mam zgage po niej i wgl ..ujowo się czuje po niej co w sumie jest dziwne bo mówią właśnie, że barwiony alko taki np jak whisky jest dużo gorsze, a po nim nic mi nie jest na drugi dzień oczywiście jeżeli nie przecholuje ostro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...