Skocz do zawartości

Whisky


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
Godzinę temu, messer88 napisał:

tak patrzę po burbonach to nawet mają tam przyzwoite ceny na stronie, jak ktoś dużo pije bądź składuje to spoko rabacik. 

 

Tak jest, ostatnio widziałem też Glenfiddticha na miejscu za 112zł bodaj, plus Tullamore Dew też jakoś tanio bo wziąłem 0,7 za 60zł.

 

8 minut temu, grzybiarz napisał:

I z czym tego Krakena się pije? Można z colą, czy to profanacja? 

 

Można z kolą, można sam na czysto z lodem

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, second napisał:

Jak ktoś nie dorósł jeszcze do picia czystej whisky, to

Kurła, jak mnie takie zdanie irytuje. 

Mam znajomego, który lubi pic czystą wódę, ewentualnie wleje sobie soku dla zabarwienia. Czy to znaczy ze on już dorósł do wódki?

Ja piję i tak sporo, lubię pół na pół. Zazwyczaj znajomi wolą 1:3, albo nawet 1:4 z colą. 

Juz widzę jak sięgasz do barku po 21.letnią whiskey, wrzucasz 4 kostki lodu i dopalasz cygarem, siedząc w swoim gabinecie i pisząc posta na forum PSX Extreme ://

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, grzybiarz napisał:

Mam znajomego, który lubi pic czystą wódę, ewentualnie wleje sobie soku dla zabarwienia. Czy to znaczy ze on już dorósł do wódki?

Nie. Po prostu jest pierdolnięty. Porównywać dobrą whisky czyściocha dla smaku do czystej xD. Just grzybi things.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, grzybiarz napisał:

 Juz widzę jak sięgasz do barku po 21.letnią whiskey, wrzucasz 4 kostki lodu i dopalasz cygarem, siedząc w swoim gabinecie i pisząc posta na forum PSX Extreme ://

 

I kto by sobie dobrą 21-letnią whisky lodem rozwadniał? Na pewno nie ja.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Dobra szkocka powinna być pita sama, bez lodu i w temp. pokojowej zazwyczaj taka whisky ma jakiś konkretny smak, zapach, posmak itd po to sie ją robi, by miały jakiś smak/zapach, dodając lodu schładzasz ją i smaki/zapachy nikną, po to sie schładza wóde by nie paliła i nie smakowała. Możesz sobie pić 21 letnią whisky z czym chcesz, nawet z guwnem jak ci smakuje, nie wbije ci sie alkoholowa policja w smokingach, binoklem i cygarem i zabierze flaszke. No ale też nie znam osoby co kupuje flache za 500zł-2800zł by sie nayebać na grillu u sąsiada. 

Jeśli nie czujesz różnicy między między czerwony jasiem wędrowniczkiem a laphroaig no to dobrze dla ciebie, bierz tańszy, a jak cie stać to kto bogatemu zabroni.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Grzybi no jak nie czujesz różnicy no to życie, nie musi ci wszystko smakować, dla mnie porządna bieda szkocka (bo na inną mnie nie stać he he) jest mega doświadczeniem i zdecydowanie ulubionym alkoholem. Oczywiście nie pijam tego codziennie w szlafroku przy kominku i z fajką tylko wole kupić sobie kupić jakieś limitowane edycje JD czy JB, albo to co jest na promocji aktualnie na codziennego wieczornego "dinga".

Mejm ile ty masz lat, że nigdy whisky nie piłeś? i na pierwszy raz piłeś te ukraińską bejce? XD

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Mejm napil sie ukrainskiej podroby burbonu i mysli, ze pil whisky.

 

HelplessSpecificHoneycreeper-size_restri

 

1 godzinę temu, second napisał:

 

I kto by sobie dobrą 21-letnią whisky lodem rozwadniał? Na pewno nie ja.

 

kurwa co ja czytam. z kolo lepsze (to do grzybcia). bo juz sie pogubilem i nie wiem czy smieszkujecie. tak, whisky sie rozwadnia lodem lub woda.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...