Skocz do zawartości

Whisky


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.04.2019 o 22:28, _Be_ napisał:

A żytniego Jacka ktoś próbował?

tak, ja w ogole jestem fanem zytnich, ten jack jest calkiem niezly.

 

polecam bulleit, albo wild turkey, w podobnych cenach sa (rye).

 

ewentualnie jak gdzies znajdziesz to canadian club jak don draper.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
W dniu 30.04.2019 o 08:20, Frantik napisał:

56120032_2122731501177039_82139331317706

 

Ktoś już gdzieś spotkał? Reklamują jako nowość, a wydaje mi się, że kiedyś juz gdzieś widziałem :dunno:

Mam lokalną wersje rye JD, mocny zapach. ale w smaku łagodny, można pić bez niczego, ale z cytrynką albo tonikiem bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MichAelis napisał:

Pokusiłbym się o stwierdzenie że lepszy od zwykłego.

 

Piliście drinka whisky sour? To dopiero magia jest.

 

 

Wczoraj zrobiłem sobie zwykłego JD na lodzie i pod koniec  pierwszego i  przy drugim musiała wjechać cola. Chyba z wiekiem zaczynam odchodzić od mocniejszych alkoholi na rzecz dobrego piwka.  Szklanka dobrego IPA zawsze i wszędzie :fsg:

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Figaro napisał:

Z wiekiem to cżłowiek zaczyna doceniać dobre winko przy oliwkach i pleśniowym serze :banderas:

dobra opcja na wieczór z narzeczoną/żoną, dziś będzie tak grane

 

47 minut temu, teddy napisał:

Ino old fashioned

wódzia? Wódzia z zakąską z kiszonego ogóra i swojskiej szynki idealse na posiadówe z ojcem

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2019 o 21:58, grzybiarz napisał:

A ja ostatnio kupiłem  whiliam peel (czy jakoś tak). Litr również 50 złotych, cena zachęca - ale smak średnio. Na pewno lepiej niż golden loch, czy Red kabel.

Aż dziw, że Cie jeszcze nie zlinczowali. Ja ja kiedyś dałem to whisky to było wszem i w obec byłem skończony... Zresztą o ile pamiętam to sam pisałeś, że może ciut lepsze od red label. Więc skusiłeś się na to jeszcze raz ?

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...