Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Po rozegraniu parunastu serii karnych na PC stwierdzam, ze system karnych jest bez sensu - nie dosc ze nie ma paska strzalu, wiec sile ustalamy na czuja, do tego jak wezmiemy kierunek o 0.0001 wg gry za wczesnie to walimy 20m w trybuny. Najgorsze jest, ze mierzyc mozna dopiero jak chlopek biegnie, czyli czekamy sobie 5s, wciskamy strzal wedle uznania, potem zaraz przed strzalem dajemy kierunek i ewentualnie trafiamy badz nie. Nie wiem co jest zlego w systemie karnych z FIFY, ale jak widac Konami ma lepsze pomysly -_

Odnośnik do komentarza

Paska brakuję, ale mi się wydaje, ze to nie skończony system jeszcze jest (no (pipi)a, paska nie może nie być!), chociaż fajnie, że ciężko trafić, o to chodziło - karne to nie jest czysta formalność. Ale pasek, pasek, pasek! Go brakuję w ch.uj i tu masz rację :)

 

 

 

edit: go hejters, go!

 

 

 

 

Aha, a w fifie zero bugów!

 

 

 

 

 

 

 

 

A na pewno nie ma przenikania piłki:

 

 

 

 

 

 

 

 

GO ON, GO ON!

 

 

 

 

IDEALNA GRA - LET'S FIFA 10

 

 

 

 

LINK BO ZA DUŻO MEDII W POŚCIE : (

 

 

 

 

EJ NO PRZECIESZ MAMY ZAJE.BISTOM ANIMACJE I TO JEST NAJWAŻNIEJSZEM HEHE.

 

 

 

 

LINK BO ZA DUŻO MEDII W POŚCIE : (

 

 

 

 

GO GO POWER RANGERS! MOC NIEWIDZIALNEGO WOJOWNIKA!

 

 

 

 

LINK BO ZA DUŻO MEDII W POŚCIE : (

 

 

 

 

Jesteście idiotami - oceniacie demo i jego bugi. Wszystko by było okej jakby to były dema wypuszczone po wyjściu full wersji (reklamówki), ale to są jakieś beta buildy... Tak jak i Fify jak i PESa.

 

 

 

 

Jeszcze chciałbym pozdrowić wszystkich "Fifowców" tych nawróconych jak i "z krwi i kości" czy też "z dziada, pradziada". Wchodzicie tu by powiedzieć, że PES jest do du.py czy Fifa zaj.ebista? Nie wiem, chcecie przeciągnąć np. mnie na waszą stronę, czy coś udowodnić? Ja nic nie muszę udowadniać - ja wolę PESa i tyle, nie muszę nikomu mówić o wyższości PESa w tej, a tej kwestii po TYSIĄC razy, raz powiedziałem i się nie powtarzam tak jak co niektórzy. Także pozdrawiam was!

 

 

 

edit2: wystarczy wpisać fifa 10 bug x360 albo ps3 na yt i macie tego mnóstwo, fajne bugi c'nie? Nie piszę tego w temacie o Fifie bo zaraz powiecie, że flejmłor i ogólnie Morgan Freeman na rybach.

 

 

 

 

 

 

 

 

HERE COMES THE NEW CHALLENGER, ten bug chyba bije wszystkie bugi jakie w życiu widziałem:

 

 

 

 

 

: D

 

 

Edytowane przez Oran
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fanboizm ftw <_< Natomiast niezauwazanie tego, ze engine pesa sie strasznie zestarzal jest smieszne, kazdy gra w to co lubi, jeden gra w pesa, inny woli jak mu nogi smierdz, ale troche obiektywizmu warto zachowac. A sranie ogniem, ze oceniamy demo jakiegos starego builda no to $#@$@ pana co mamy oceniac ? Screeny wypusczane przez Koniami ? Moze filmy z gamescom ? Ich zapewnienia ze wszystko poprawimy bo miesiac to kupa czasu ? <_<

Odnośnik do komentarza

Ale ocenianie a ocenianie.

 

 

 

 

PES FE, PES BE, PES SSIE.

 

 

 

 

A Fifa to co? Święta? Tak piszą tu niektórzy jakby w Fifie żadnego buga nie było - a i owszem są. Są bo to demo, oni nad tym jeszcze popracują, bugi są małe i mogą je wyeliminować - ale pewnie i tak wszystkich nie wychwicimy/cą i później coś wyjdzie - wtedy można porównywać te gry. Teraz to idiotyzm.

 

 

 

 

Co się zestarzało w silniku? Wymień to - bo wszyscy o tym piszę a nikt nie punktuję tych "starości".

 

 

Odnośnik do komentarza

Oran, Ty tak na poważnie? Przecież gołym okiem widac następstwa przestarzałego silnika :P. Poza tym ktoś już gdzieś powiedział co się zestarzało.

Każda gra ma wady. W PES'ie są bardziej irytujące (głupie rajdy po flankach, beznadziejne interwencje bramkarzy wypaczające wyniki meczy, nagminne przenikanie, pinball itp.) od tych w FIFCE. Ponadto wielokrotnie konsola podejmowała decyzje w moim imieniu (np robiła wślizg) mimo, że grałem na ustawieniach manual. Po dziś dzień śni Mi się przegrany mecz ze zwycięzcą turnieju w Słupsku po tym jak sędzia podyktował karniaka w 90 minucie przy stanie 1:1. Pomimo faktu że nie faulowałem konsola postanowiła skosic przeciwnika! Jacek, pamiętasz?

 

Wrócmy do tematu

Rozegrałem kilkanaście meczy PES 2010 i jestem dobrej myśli. Wygląda to lepiej niż w wersji 2009 (choc do pełnej FIFKI 10 sporo brakuje). Gra już tak nie frustruje co jest dużym plusem. Zniwelowano rajdy flankami do minimum, a beznadziejne interwencje bramkarzy nie są już codziennością. Mam tylko nadzieje, że przenikanie jak i praca arbitra zostanie poprawiona. To co sędzia wyprawia to kpina jakaś. Wielokrotnie z premedytacją atakowałem od tyłu nogi rywala w polu karnym, a sędzia jakby połknął gwizdek. Zero reakcji.

Odnośnik do komentarza

Oran, chłopie, wybacz, że tak powiem, ale z idiotami daleko szukać nie musimy.

Widzę, że twoja frustracja, osiągnęła poziom zen, toż to musiałeś wywalić filmiki Fify i dowartościować Pesa.

 

Po Pierwsze, ja tutaj nie piszę, aby kogokolwiek przekonać - zresztą napisałem wprost, grajcie sobie w pesa i czerpcie z niego przyjemność skoro potraficie, mnie to rybka. Imo ja wolę pograć w nieco inną wizję wirtualnego futbolu.

Następnie jest to temat o pesie, więc po co zaśmiecać go filmikami z fify? a tak już o tym napisałem wyżej. :)

Idziemy dalej. Człowiek to istota rozumna, która na błędach uczyć się potrafi. A więc tak. Zarówno w demie Fify i Pesa, mamy przenikanie. Lecz paradoks jest w tym, iż to w Fifie 09 przenikanie stanowiło problem minimalny, w ogóle występowało?- ja nie stwierdziłem. Niestety w Pesie w każdej odsłonie jest ta sama melodia, jeśli chodzi o ten element i w tym demie nie zmieniło się kompletnie nic w temacie.

Różnica między nami jest w tym, że ja jestem pewny, iż w Fifie takich joków nie będzie (patrząc po zeszłorocznej odsłonie), zaś w pesie huja poprawią, zaś Ty myślisz analogicznie (na pewno co do pesa). Przyszłość zweryfikuje nasze poglądy. Jeśli Konami poprawi te wzsystkie idiotyzmy, to okej, będę zaskoczony. Jeśli EA nie poprawi tych idiotyzmów to też będę zaskoczony.

 

Oceniamy, mamy przecież demo, które oceniać możemy. Czy to jest idiotyzm? Pisanie opinii na temat tego co dano nam w ręce?

Co jest większym idiotyzmem, wieszczenie tego co będzie poprawione w fullu, czy ocenianie tego co nam dane aktualnie na ręce?

No trochę pomyślunku. :)

Odnośnik do komentarza

Oran nie mam nic osobiscie do ciebie, ale nazywasz idiotami osoby oceniajace DEMO pesa, w tym samym czasie sam oceniajac DEMO fify. Chyba ci nie musze tlumaczyc co to oznacza.

 

 

No pewnie ze obie wersje maja bugi, ale z tego co tu ludzie pisza to PES malo albo w ogole posunal sie do przodu w kwestii gameplay'a. Chyba najbardziej wlasnie chodzilo o to, a nie o nowe twarze pilkarzy no nie. Nie mozesz nazywac kazdej osoby hejtujacej tu PESa fanboyami FIFy, bo ja widze tutaj kilka osob ktore w zeszlym roku kupily jeszcze dzielo zwane PES2009. Teraz jak sobie gram w FIFe10 po rozegraniu meczu w FIFe09 widze naprawde wyrazny postep w kwestiach animacji, ruchu zawodnikow po boisku (360 stopni), starc pilkarzy, etc. Powiedz mi szczerze, czy to samo mozesz stwierdzic po zagraniu w demo PES2010? Po filmikach z Gamescom slyszalo sie ze to wczesny build, teraz na miesiac przed premiera wypuszczaja demo, ktore ma zademonstrowac sile gry, dalej slysze ze to pewnie wczesny build i full wersja bedzie pozbawiona wszystkich bugow. No dajcie spokoj, nikt juz nie pamieta jak bylo rok temu w analogicznej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

No ale gdzie ja oceniłem demo fify? Pokazałem, że jest tak samo zabugowane, widać, że naprawdę ludzie potrafią dużo wywnioskować z literek które w zamierzeniu miały znaczyć zupełnie co innego. Tak myślałem, że ktoś powie, że jestem hipokrytą.

 

 

 

 

Co do frustracji i zen - to Pavlis masz rację, a wiesz co mnie do tego doprowadziło?

 

 

 

 

To i temu podobne posty:

 

 

 

 

o kieeerwa. hahahahahahahah.

 

 

 

 

Chciałem porównać DEMO do DEMA - tu i tu są bugi, ale pisze już o tym trzeci raz, bo mnie do tego zmusiliście bądź, co bądź. Nie będę się już więcej powtarzał bo chyba nie dociera do was po prostu ;p 

 

 

 

 

No a co do starych buildów - demko z gamescom na moje się trochę różni od tego, tam jak oglądałem nie było kilku animacji które tu zauważyłem na przykład. Także może w tym prawdy trochę być.

 

 

 

 

Nie obwieszczam (a jeśli tak to nieświadomie, bo serio nie wiem gdzie takie coś pisałem) to co niby mają dodać, a powołuję się na wymienianego ADAMa, który to ma tą nowszą wersję - zakładam, że nie kłamie i po prostu przypominam o czym pisał.

 

 

 

 

Co do starości silnika i Bartg - kosmetyka, dla której żaden normalny człowiek nie tworzyłby nowego silnika a po prostu to załatał/poprawił, a że konami w tej kwestii działa jak dział to inna sprawa... Ten engine graficznie jest wydajny a resztę można zmienić, ale nie pisać od nowa - to jest bez sensu na moje.

 

 

 

edit: powstrzymywałem się by tu nie pisać bo wiedziałem, że zaraz przyjdą cwaniacy i siądą na mnie - bo tak to wygląda tutaj, że parę osób broni PESa, a reszta mówi, ze jest fanem pesa od zawsze ale gra w fife i najeżdża w tym samym poście na opinie "pesowca". No ale napisałem bo na ostatniej stronie tymi bugami mnie wkurzyliście, no.

 

 

 

 

edit2: W sensie hipokryzją - bo w Fifie też są, a tam się takie kwiatki pojawiały jak wyżej zacytowałem. To mnie wkurzyło.

 

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Spoko.

Zobaczyłem śmieszny filmik to mnie rozśmieszył.Proste i logiczne.

Pytanie jest takie, czy konami będzie w stanie te wszystkie bugi wyeliminować w finalnej wersji? - zobaczymy.

 

Bądź co bądź dodanie kilku animacji silnika nie zmieni. Nadal nie będzie walki o piłkę, grając dziś zauważyłem dodatkowy, w moim odczuciu źle zrobiony element, mianowicie walki o górna piłkę.

Dwóch zawodników stoi koło siebie zastawionych i czekają, czekają aż piłka nadleci, a ten lepiej zastawiony wygra główkę. Zero walki, zero przepychania o pozycję, po prostu stoją i tyle.

Ciężko jest mi uwierzyć, że nagle w fullu to i wiele więcej będzie wyglądało inaczej, ponieważ nie potrzeba tutaj zmian kosmetycznych, a poważnych zmian w kodzie.

Ja ruchać się nie dam. Niech teraz konami coś zrobi w naszym kierunku i nas w końcu pozytywnie zaskoczy. Niech teraz oni pozabiegają o nas, a nie lecą na marce, która ostatnio została solidnie nadszargana. Poczekamy zobaczymy.

 

ps: Oran proponuje odłożyć topór wojenny, wszak madridistas kłócić się nie powinni. <piwo> :)

Odnośnik do komentarza

Troche jeszcze w to pogralem i naprawde jest tragicznie :(

 

 

Same system najprostszych podan jest tak spierd.olony ze az sie odechciewa. To juz lepiej to wygladalo w 2009... Zero przepychanek, kolizji, walki o pilke czy na ziemi czy w powietrzu. Zauwazcie tez komiczna animacje podczas wiekszosci podan, te szybkie przebieranie nozkami przed wlasciwym wykonaniem podania. Gdzie jest niby ten 360 movement? Przeciez oni dalej biegaja w 8 kierunkach, jest tak kwadratowo ze az glowa od tego boli. Masakra, a tak kur.wa liczylem na ta gre w tym roku.

 

 

 

Nie wiem jak niektorzy zauwazaja te nowe animacje, bo ja nic wiekszego sie nie moge dopatrzec, to jest chyba bardziej na zasadzie efektu placebo. Kilka serwisow napisalo ze nowe animacje sa, to kazdy je widzi nawet jesli ich nie ma...

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Mnie cholernie irytuje zachowanie bramkarzy. Niestety, ale coś mam przeczucie, że w finalnej wersji nie będzie o wiele lepiej. Wrażenia Adama z WENB po grze w wersję ukończona w 90 procentach: "Keepers need work still, they spill to much for my liking." Takie rzeczy to powinien byc priorytet. Nadal czekam na wersje finalne FIFA i PES, ale chodząc po zagranicznych serwisach na chwilę obecną wygrywa FIFA i tylko ogromny postęp Konami w pracach w najbliższych dniach może zmienić sytuację. Czy uda im się? chciałbym wierzyć, że tak, ale rozsądek podpowiada, że pomimo postepu do PES-a 08,09 trochę przespali ten czas i za bardzo nakręcili całą sytuację.

Odnośnik do komentarza

Oran stary nie znam Cie i nic do Ciebie nie mam, ale po przeczytaniu Twoich postów nasówa mi sie tylko to , że albo jesteś ślepo zapatrzony albo grasz w PES od części 6, co by wiele wyjaśniało...albo masz 15 lat...

mówisz, że lepiej poprawiać istniejący silnik niż tworzyć go na nowo...to jest ciekawa teoria, wytłumacz mi to, bo mnie się wydaje, że mamy 2009 rok a gramy na silniku z roku 2001 to chyba troche nie halo;/ skoro błeędy są tak widoczne że kłują po oczach...kiedyś w pro evo 5 był taki system kolizji że pała mała...teraz po tym zostało tylko wspomnienie...Konami zamiast iść do przodu, cofa się...i to powie Ci każdy kolo który gra w ta gre od 10 lat...widząc jak do części 1-5 z roku na rok była lepsza a od cześci 6 do teraz stacza się...

i nie jestem fan bojem Fify, bo tu nie o to chodzi...mając 25 lat umiem poznać że ktoś robi mnie w (pipi)a tak jak robi to Konami...

aaaaa i jeszcze 1 sprawa...naprawde wierzysz że Konami wypuściła wczesnego builda??uzasadnij po co miało by to robic??DEMO ma być wypuszczone jak najlepsze żeby zachęcic graczy do kupna...to jest element marketingu mający sprawić, że ludzie pójda do sklepu i kupia płytke...mówisz że mają miesiąc aby poprawić błedy...człowieku oni już toczą płyty bo muszą ich wytoczyć z kilka milionów

to kiedy bedą to robić?? 2 dni przed premierą??ogarnij się.....

nie masz żadnych merytorycznych argumentów...żadnych...ale generalnie graj w co chcesz...to wolny kraj...Konami właśnie czerpie zyski z ludzi którzy nie chcą zerwać z przyzwyczajeniem...bo generalnie "granie w PES jest lepsze niż w Fife"..."Fifa jest słaba"..."pamietasz fife 98"??...ja pamiętam, była tragiczna...ale mineło 11 lat ...

Odnośnik do komentarza

wzruszylem sie jak uruchomilem demo, tyle lat spedzonych z ta seria i az plakac sie che jak wiedze w jakim kierunku toto idzie, pes to fifa a fifa to pes, role sie odwrocily, KONAMI I SEBASS - nie idzcie ta droga! smutno mi...

 

dodam dla porzadku, ze obie gry sa bardzo dobre, tyle ze inne, co kto lubi, ja wybieram fife z powodow z jakich zawsze wybieralem pesa - gameplay, szacunek dla wiernych wyznawcow pesa, ja lojalny w tym momencie nie bede, tak jak nie bylem w 98 roku przesiadajac sie po latach z fify na issa

 

a na koniec dodam ze wierze w japonczykow, w koncu zrobia gre na ocene 10/10 jak kiedys, cierpliwosci...

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

DEMO ma być wypuszczone jak najlepsze żeby zachęcic graczy do kupna...to jest element marketingu mający sprawić, że ludzie pójda do sklepu i kupia płytke...mówisz że mają miesiąc aby poprawić błedy...człowieku oni już toczą płyty bo muszą ich wytoczyć z kilka milionów

to kiedy bedą to robić?? 2 dni przed premierą??ogarnij się...

 

Tak się wtrącę. Nie wiem czy wiesz ale demka to najczęściej dosyć stare build'y gry i różnią się mocno od pełnej wersji. Nie w każdym przypadku ale w znacznej większości.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie ma sensu dyskusja - mówię ja, i inni o typach którzy grają w nowszą wersję, a ten Ci wmawia, że to niemożliwe, zrozumiałem nawet, że chcesz powiedzieć iż to final jest. Fajnie, że masz 25 lat Mahlik - nie długo będziesz miał 26, a potem 27. Nie zmienia to faktu, że PES 2010 nie jest dobrą grą, piszesz w ogóle jakby nic się nie zmienił chociażby od 2009, zresztą nie tylko Ty. A zmienił się i to fhui. Wiem bo prawie cały rok grałem w 2009 i różnicę widzę gołym okiem.

 

 

 

 

Silnik kompletnie przemodelowali od PESa 2008 i widać jak się to skończyło, teraz wracają na dobre tory, ponoć nawet wykorzystują teraz silnik "Euphoria" ale tego się nie dowiemy dopóki nie tego nie zatwierdzą/nie zaprzeczą.

 

 

 

 

Zresztą już mam to w du.pie piszcie sobie co chcecie, tylko czas tracę na gadanie o tym, powtórzę się NIE MA SENSU ta dyskusja, ba! To nie jest dyskusja a zwykły najazd.

 

 

 

 

@Pavlis - HIGH FIVE! :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Mówiąc dyskusja meytoryczna myślisz chyba - "tematy wygodne dla mnie".

 

 

 

 

W(pipi)ia mnie strasznie w PESach nowych drybling i triki pod lewym analogiem - zrozumiał bym to gdybym manualne podania działały w 360 stopni, ale one działają tylko w czterech kierunkach, więc można to wywalić i wrzucić tam triki tak jak to było kiedyś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Dalej drewnianie, choć pewnie fajnie będzie młócić z kumplem siedzącym obok z kistami browców. Nie mam co do tego wątpliwości, jednak sam PES w PESie jest do bani. Dalej łyżwy, chłopek chcący podać rękę, po skończonym meczy nie chwyta za dłoń jeno za powietrze w dodatku na wysokość ramienia. Jest tego masa, wiadomo - demo. Ale każdy PES miał takie kwiatki w fullu.

 

Nie skuszę się, no chyba, że za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu parunastu serii karnych na PC stwierdzam, ze system karnych jest bez sensu - nie dosc ze nie ma paska strzalu, wiec sile ustalamy na czuja, do tego jak wezmiemy kierunek o 0.0001 wg gry za wczesnie to walimy 20m w trybuny. Najgorsze jest, ze mierzyc mozna dopiero jak chlopek biegnie, czyli czekamy sobie 5s, wciskamy strzal wedle uznania, potem zaraz przed strzalem dajemy kierunek i ewentualnie trafiamy badz nie. Nie wiem co jest zlego w systemie karnych z FIFY, ale jak widac Konami ma lepsze pomysly -_

Karne w ogóle nie są ruszone w tym demie(w ogóle - tak wyglądały w pierwszym buildzie,nie są jeszcze zaimplementowane w tym demie) - w buildzie który ma Adam wygląda to zupełnie inaczej.

Problem z czasem reakcji też nie istnieje już - demo to STARY build z Gamescom,sam fakt,że Xabi Alonso jest w Liverpoolu o tym świadczy.Zresztą to już jest potwierdzone.

Ja tam się nie przejmuję i mimo,że za chwilę ktoś mi napisze,że to baja - ryra mnie to.

Do tej pory się nie myliłem bo info biorę z pierwszej ręki(od ludzi którzy maja nowszy build).

BTW i tak gra się świetnie,a jak ktoś nie widzi dryblingu 360 to proponuję zdjąć klapki z oczu.

Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu parunastu serii karnych na PC stwierdzam, ze system karnych jest bez sensu - nie dosc ze nie ma paska strzalu, wiec sile ustalamy na czuja, do tego jak wezmiemy kierunek o 0.0001 wg gry za wczesnie to walimy 20m w trybuny. Najgorsze jest, ze mierzyc mozna dopiero jak chlopek biegnie, czyli czekamy sobie 5s, wciskamy strzal wedle uznania, potem zaraz przed strzalem dajemy kierunek i ewentualnie trafiamy badz nie. Nie wiem co jest zlego w systemie karnych z FIFY, ale jak widac Konami ma lepsze pomysly -_

Karne w ogóle nie są ruszone w tym demie(w ogóle - tak wyglądały w pierwszym buildzie,nie są jeszcze zaimplementowane w tym demie) - w buildzie który ma Adam wygląda to zupełnie inaczej.

Problem z czasem reakcji też nie istnieje już - demo to STARY build z Gamescom,sam fakt,że Xabi Alonso jest w Liverpoolu o tym świadczy.Zresztą to już jest potwierdzone.

Ja tam się nie przejmuję i mimo,że za chwilę ktoś mi napisze,że to baja - ryra mnie to.

Do tej pory się nie myliłem bo info biorę z pierwszej ręki(od ludzi którzy maja nowszy build).

BTW i tak gra się świetnie,a jak ktoś nie widzi dryblingu 360 to proponuję zdjąć klapki z oczu.

Może i jest ,ale przy tych beznadziejnych animacjach trudno to zauważyć.

Odnośnik do komentarza

Karne w ogóle nie są ruszone w tym demie(w ogóle - tak wyglądały w pierwszym buildzie,nie są jeszcze zaimplementowane w tym demie) - w buildzie który ma Adam wygląda to zupełnie inaczej.

Problem z czasem reakcji też nie istnieje już - demo to STARY build z Gamescom,sam fakt,że Xabi Alonso jest w Liverpoolu o tym świadczy.Zresztą to już jest potwierdzone.

Ja tam się nie przejmuję i mimo,że za chwilę ktoś mi napisze,że to baja - ryra mnie to.

Do tej pory się nie myliłem bo info biorę z pierwszej ręki(od ludzi którzy maja nowszy build).

BTW i tak gra się świetnie,a jak ktoś nie widzi dryblingu 360 to proponuję zdjąć klapki z oczu.

 

 

Racja. Dziwi mnie tylko polityka KONAMI ze daje calemu swiatu stare demko...

Po prostu trzeba poczekac na fulla i wszystko bedzie jasne. Jeszcze "tylko" miesiac do premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...