Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już mówiłem mam wyje.bane na fifke i zawsze miałem niezależnie czy była lepsza czy gorsza od pesa ;] Mi osobiście się wogóle niechce pisać o niej dlatego podziwiam was że się tutaj tak produkujecie na temat pesa :D

 

p.s ja wychodze z tego samego założenia co Cris -jeżeli usuną choć większośc bugów pesa 2009 (pisałem już jakich ) to będzie to dla mnie piłka idealna ;) Lubie pesowy random i w trakcie tej "wojny" zacząłem go doceniać :lol:

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Okejos - ale to, ze paru uzytkownikow praktycznie nie ma wymagan, nie znaczy, ze inni, ktorzy je mieli, nie beda krytykowac firmy Konami. Forum sluzy do dyskusji i mnie akurat nie dziwi tak duzo wypowiedzi o takim charakterze.

To, ze jakis uzytkownik wedlug Ciebie nie lubi PES'a (choc w rzeczywistosci zazwyczaj jest inaczej), nazywany jest fifofcem (choc zazwyczaj w FIFE gra od 2 lat, co przy 12 latach PES'a jest wynikiem zadnym) nie oznacza, ze nie ma zadnego prawa do krytyki nowych filmow, wypowiedzie, relacji.

Odnośnik do komentarza
Fifowcy jak zwykle spamują temat pesa ;] Czemu my tak nie robimy ?? Bo mamy wyje.bane :D Pytanie do Adera (bo jest najbardziej zorientowany w nowinkach) Czy pojawi się polski serwer tak jak za czasów pesa 6 (online) ? Konami podaje jakies informacje na ten temat ??Pytam bo w pesie 2009 jest pełno pustych serwerów(2 serwer angielski,niemiecki ,włoski ,serwery "any" itp.) na których nie ma wogóle ludzi a zamiast nich mógłby się pojawić choćby polski.

Na razie Konami nie podało żadnych dokładniejszych informacji o online,a ze screenów niewiele można wywnioskować

 

Bo tu nie ma argumentow do obrony.

 

 

Zapraszam do tematu FIFA10 i prosze o krytyke tejze gry.

Argumenty są,a krytyka gry w która nie zagram nie ma dla mnie sensu.FIFA10 mi wisi,podobnie jak rok temu FIFA09.

 

Okejos - ale to, ze paru uzytkownikow praktycznie nie ma wymagan, nie znaczy, ze inni, ktorzy je mieli, nie beda krytykowac firmy Konami. Forum sluzy do dyskusji i mnie akurat nie dziwi tak duzo wypowiedzi o takim charakterze.

To, ze jakis uzytkownik wedlug Ciebie nie lubi PES'a (choc w rzeczywistosci zazwyczaj jest inaczej), nazywany jest fifofcem (choc zazwyczaj w FIFE gra od 2 lat, co przy 12 latach PES'a jest wynikiem zadnym) nie oznacza, ze nie ma zadnego prawa do krytyki nowych filmow, wypowiedzie, relacji.

Dyskusja dyskusją,ale Ty pier.dolisz od rzeczy na kilku już stronach tematu i gadasz w kółko to samo.Komu się chce to ciągnąć?Mnie nie.

Odnośnik do komentarza

Sek w tym, ze od 16 strony nie napisalem nic...

Dla Adera kazdy, kto krytykuje jakakolwiek czesc PES'a (pipi)i od rzeczy.

 

No ale porownanie gamplayu do 6tki,wytykanie palcem brak animacji o ktorych tak bebniono caly rok, wypowiadanie sie na temat jego glupot dotyczacych kolejnych % ukonczonej gry (ktore do tej pory wciaz sa bez zadnego pokrycia, bo niemal caly czas dostajemy to samo) to glupota jedynie wedlug waszej opinnii.

 

 

Odnośnik do komentarza

sory, ale moze ktos mi przypomni... czemu poswiecony jest ten temat? bodajze grze PES 2010, czyz nie? wiec po cholere tyle spamu tutaj o FIFIe? do tego jest osobny temat. malo tego, powstal nawet PES 2010 vs FIFA 10 i jezeli juz, to tam konfrontujcie te gry, a nie we wszystkich tematach poswieconych tym grom. amen.

Odnośnik do komentarza

Definicja słowa "Fifowcy"- Nie każdy kto gra w fife jest fifowcem ,takim pieknym przydomkiem może poszczycić się osoba która nie dośc że gra w swoją ukochaną gierke to jeszcze usilnie stara się "udowodnić " lub "nawrócić" wszystkich fanów innych piłek często i gęsto spamując ile wlezie tematy nie związane z ich gra kultem (w tym wypadku temat w którym piszemy).Pojęcie to kiedyś było kojarzone głównie z walexcznymi Pctowcami którzy nie mając alternatywy w postaci pesa grali w fife i wszędzie lamentowali że jest najlepsza.W dobie upadku pesa i rozwoju fify pojęcie przechodzi istny renesans ;)

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

"Fifowcy" to, "Pesowcy" tamto...kompletnym bezsensem jest dla mnie ślepe przywiązanie do danej marki.I doskonale wiem,że wiekszość takich osób nawet nie spojrzy na produkt konkurencji bo już z góry wie lepiej,że to w co oni grają jest lepsze i basta.

 

Ja po prostu gram w tą grę piłkarską która w danym momencie jest lepsza.Zacząłem od ISS Pro 98 ale to nie przeszkadzało mi żeby w 2009 roku,po 11 latach gry w PESa,przerzucić się na dużą lepszą FIFĘ.

Niektórzy chyba zbytnio ulegają przyzwyczajeniom,co nie jest zbyt dobre i czasem po prostu zaślepia obraz rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza
... W dobie upadku pesa ...

 

Przynajmniej zdajesz sobie z tego sprawe. Szacunek.

 

"Fifowcy" to, "Pesowcy" tamto...kompletnym bezsensem jest dla mnie ślepe przywiązanie do danej marki.I doskonale wiem,że wiekszość takich osób nawet nie spojrzy na produkt konkurencji bo już z góry wie lepiej,że to w co oni grają jest lepsze i basta.

 

Ja po prostu gram w tą grę piłkarską która w danym momencie jest lepsza.Zacząłem od ISS Pro 98 ale to nie przeszkadzało mi żeby w 2009 roku,po 11 latach gry w PESa,przerzucić się na dużą lepszą FIFĘ.

Niektórzy chyba zbytnio ulegają przyzwyczajeniom,co nie jest zbyt dobre i czasem po prostu zaślepia obraz rzeczywistości...

 

Klopot w tym ze liczylismy na rowna walke i rozwoj obu serii i trudny wybor. Niestety poza nielicznymi wyjatkami wszyscy powoli zdajemy sobie sprawe ze Konami nie ma pomyslu na PES albo nie chce go miec, mamiac oddanych graczy takimi nie innymi "ulepszeniami".

 

Moze to ma sens, bo niektorzy po prostu lubia to samo w innych sosach i nie szukaja nowych przygod i dobrze im z tym co proponuje im Konami. Wydaje mi sie jednak, ze z mozliwosciami obecnych komputerow czy konsol pilka, ktora zawsze udawala, ze probuje byc symulacja jednak w tym kierunku powinna sie rozwijac. Na razie z kazdym kolejnym niusem, filmikiem, opinia periodyku takiego czy innego wylania sie kolejne wielkie rozczarowanie i od symulacji sie oddala - szczegolnie w porownaniu z konkurencja.

Zaczyna wygladac, ze za slowami developerow nic sie nie kryje. Kilka fajerwerkow graficznych i drobnych perkow nie zrobi z PESa gry next genowej, ktorej wciaz wiekszosc z nas oczekuje.

 

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie mówiłem że pes 2008 i 2009 to dobre gry tak samo nigdy tez nie powiedziałem że fifa to zła gra .Ja poprostu mam na nią wyje.bane a pesa uważam wciąż za doskonałą gre z paroma rażącymi błędami które dla słabych ludzi są oznaką beznadziejności . Ludzie ci pograli pare meczy dostali 3 bramki z du.pala i myślą że gra jest fatalna pisząc o niej jakby była na ocene 3/10 . Ja wystawiłem pesowi 09 ocene 7/10 a moją recenzje można znaleźć w stosownym temacie(i wniej można zobaczyć że zaślepiony nie jestem;) ) .Wierze że gra wróci na właściwy tor zachwoując swój znakomity klimat który nie pozwala mi odłożyć pada :) Uważam że pes 09 wciąż ma ta magie i dlatego kocham tą serie . Fifa może być lepsza ale taką opinie można wystawić dopiero po zagraniu około 200 meczy w obie gry a nie wierze że którakolwiek "nawrócona" tutaj osoba zagrała tyle meczy w Pesa 09 .Ja w fife nie zagrałem nawet 5 więc nie dyskutuje w temacie fifa 09/10 !

Odnośnik do komentarza
"Fifowcy" to, "Pesowcy" tamto...kompletnym bezsensem jest dla mnie ślepe przywiązanie do danej marki.I doskonale wiem,że wiekszość takich osób nawet nie spojrzy na produkt konkurencji bo już z góry wie lepiej,że to w co oni grają jest lepsze i basta.

 

Ja po prostu gram w tą grę piłkarską która w danym momencie jest lepsza.Zacząłem od ISS Pro 98 ale to nie przeszkadzało mi żeby w 2009 roku,po 11 latach gry w PESa,przerzucić się na dużą lepszą FIFĘ.

Niektórzy chyba zbytnio ulegają przyzwyczajeniom,co nie jest zbyt dobre i czasem po prostu zaślepia obraz rzeczywistości...

Ehhhh.

FIFA jest dużo lepsza dla Ciebie,easye,grześia Foreboda i wielu innych.

Dla mnie nie.

Grałem w FIFE09(ze względu na ssący online w PES09) przez około miesiąc,po czym mnie znudziła.Dlatego mam prawo uważać nie z FIFĄ10 będzie to samo,bo gra nie różni się zbytnio od poprzedniczki.Choć w demko dla świętego spokoju pewnie zagram.

PES nie jest idealną grą i nigdy nie będzie,ale mnie sprawia ogromną frajdę i dlatego to jego kupię.

Odnośnik do komentarza

Ader - wszyscy o tym wiemy. Wiemy, ze dla Ciebie PES to frajda i ze po raz kolejny na niego postawisz. Wiemy ze wiekszosc z nas wybierze pilke konkurencji. Nie w tym rzecz przeciez - po prostu jezeli przez pol roku (dla przykladu tylko) piszesz newsy o nowej sesji motion Capture, nowych animacjach, a pozniej na filmie widze cos takiego, to mam prawo do krytyki - nie dlatego ze wole FIFE, nie porownuje tej animacji do pileczki EA, po prostu opisuje swoje wrazenia.

To nie czyni mnie fanboyem danej gry. Gdyby EA non stop pisalo o nowych usprawnieniach, a pozniej w demie zagralbym w gre przypominajaca FIFE przed rokiem 08, to uwierz mi te same slowa przeczytalbys w innym kaciku.

Nie czuje sie spamerem - dyskusja u mnie zawsze jest na temat PES10, bez porownan do EA, raczej na tle poprzednich czesci, a to, ze teraz wole pilke konkurencji, bo PES jakis czas temu przestal byc dla mnie symulacja nie ma zadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
... dopiero po zagraniu około 200 meczy w obie gry ...

 

Klopot w tym ze w wersji PES 2009 juz po paru meczach wiedziales, ze nie bylo rewolucyjnych zmian i stare "patenty" dzialaja tak samo. W konkurencje faktycznie trzeba bylo sporo pograc by poczuc smaczki i jednak rewolucje...

 

Dalej czekamy na zmiany, pytanie czy demo da nam pelen przeglad opcji - slynne karty chocby.

Odnośnik do komentarza
Tylko pytanie czy po obadaniu demka bedziemy toczyc normalna dyskusje, czy bedziemy sie spierac ze to 50% i finalna wersja w ogole tak nie bedzie wygladac.

 

 

 

I tak w ogole to kiedy bedzie to demko.

Po obadaniu demek ja wybiorę jedną z gier(PESa zapewne) i raczej już mnie mało będą obchodziły forumowe dysputy :)

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie, a propos ciągłego najeżdżania na PESa, że to arcade i w obronę wchodzi się jak w masło - pamiętajcie, że ta gra nie symuluje 90min meczu, tylko koncentruje się na odzwierciedleniu widowiska jakim jest atrakcyjny mecz piłki nożnej. Patrząc na grę Barcy (choćby wczoraj) widzę PESa, a nie FIFE. Messi rzeczywiście dość często wchodzi w pole karne bez większych problemów, szybkie podania w okolicach pola karnego to nie problem, więc nie widzę tu nic nierealistycznego. Zagrajcie słabiutkimi drużynami i spróbujcie robić takie rzeczy, nie da się :) Choć rzeczywiście ostatnie dwa wydania gry kładą zbyt duży nacisk na ofensywę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...