Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

No i czekam na zapowiadanego piątkowego patcha, bo składy są z początku sierpnia :]

 

I jak tu rozumieć Konami?

Wypuszczają grę, która swoje kosztuje, a nawet nie chciało im się zaimplementować update'u transferowego.... Nie zdziwiłbym się, jakby te aktualizacje składów były płatne :D

Odnośnik do komentarza

Jak z reakcją np przy strzale, podaniu? Bo jeśli jest tak spóźniona jak w demie to ja dziękuje.

Reakcja jest ciut lepsza, ale daleko jej do dwóch poprzednich odsłon PESa. Z początku trochę to wkurza, ale jak człowiek przywyknie, to docenia większy realizm. Choć starzy PESowi wyjadacze przy pierwszym meczu byli w szoku.

 

Tempo jest tu wolniejsze niż w demie,

 

Dużo wolniejsze?

 

Jak działa online?

Niedużo, ale wolniejsze. Online nie działa, niekompatybilna wersja, mam nadzieję, że w piątek coś się zmieni :P No i czekam na zapowiadanego piątkowego patcha, bo składy są z początku sierpnia :]

 

Terminy sa wadliwe jak wyciąganie maksimum i za dużo ze słabego ucznia!

Konami znowu nawaliło (lepiej, żeby gracze poczekali dłużej te 24- miesiące i dostali wersyjkę-konkrecik!

Potem i uczeń nic nie będzie wiedział jak i produkt finalny będzie zbesztany przez zgraję FIF-o maniaków czy też sensiblowców wszelakich! Hejterzy piłeczki nożnej to mają zawsze wielkie pole popisu! Ale bramkarzem z połowy nikt nie strzelił gola z przewrotki (bramkarzem był napastnik, który zasaapił goalkeeper'a po słownej awanturze z kibicami i sędziami linjowymi - a w sumie o nic konkretnego nie poszło, otb zwykle potyczki slowne i wygibasy o punkty czy tez dodacje z FIFA).

Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje, że ze składnią użyta w poście powyżej jest coś nie tak?

 

Ktoś wyżej pisał, że nie działa online?

 

A działają wogóle serwery bo przecież oficjalnej premiery jeszcze nie było?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
No i czekam na zapowiadanego piątkowego patcha, bo składy są z początku sierpnia :]

 

I jak tu rozumieć Konami?

Wypuszczają grę, która swoje kosztuje, a nawet nie chciało im się zaimplementować update'u transferowego.... Nie zdziwiłbym się, jakby te aktualizacje składów były płatne :D

To nie fifa,żeby za aktualizacje składów płacić.Update transfery będzie w piątek i od piątku będzie można grac online.

Odnośnik do komentarza

Chciałem się już odnieść do powyższego hejtu, ale widzę moderacja działa sprawnie. Dla przypomnienia http://www.psxextreme.info/topic/81946-pes-2010-vs-fifa-10/

 

Enyłej dla tych co już grają: Jak się ma pełna wersja do demówki? Jakieś widoczne zmiany w rozgrywce? Jak wyglądają karne?

Karne nadal są intuicyjne ale strzela się teraz bardzo łatwo,ogromna poprawa w stosunku do dema.

Odnośnik do komentarza
No i czekam na zapowiadanego piątkowego patcha, bo składy są z początku sierpnia :]

 

I jak tu rozumieć Konami?

Wypuszczają grę, która swoje kosztuje, a nawet nie chciało im się zaimplementować update'u transferowego.... Nie zdziwiłbym się, jakby te aktualizacje składów były płatne :D

To nie fifa,żeby za aktualizacje składów płacić.Update transfery będzie w piątek i od piątku będzie można grac online.

 

Ader złośniku jeden, zobaczymy czy Konami będzie przygotowywało darmowe updaty składów przez cały rok.

Odnośnik do komentarza
No i czekam na zapowiadanego piątkowego patcha, bo składy są z początku sierpnia :]

 

I jak tu rozumieć Konami?

Wypuszczają grę, która swoje kosztuje, a nawet nie chciało im się zaimplementować update'u transferowego.... Nie zdziwiłbym się, jakby te aktualizacje składów były płatne :D

To nie fifa,żeby za aktualizacje składów płacić.Update transfery będzie w piątek i od piątku będzie można grac online.

 

Ader złośniku jeden, zobaczymy czy Konami będzie przygotowywało darmowe updaty składów przez cały rok.

W zeszłym roku tak było i teraz nic się nie zmieni w tej kwestii,zresztą pisali już o tym gdzieś.Jak jeszcze miałbym płacić za update w PES czy za LIVE tak jak na ikskolcku (kur.wa ,za co niby?Do tego każda pierdoła kosztuje,jakieś stroje,misje do gier,uj wie co jeszcze.Na PC jak kupuje grę online to gram bez żadnych haczyków. )

Odnośnik do komentarza
No i czekam na zapowiadanego piątkowego patcha, bo składy są z początku sierpnia :]

 

I jak tu rozumieć Konami?

Wypuszczają grę, która swoje kosztuje, a nawet nie chciało im się zaimplementować update'u transferowego.... Nie zdziwiłbym się, jakby te aktualizacje składów były płatne :D

To nie fifa,żeby za aktualizacje składów płacić.Update transfery będzie w piątek i od piątku będzie można grac online.

 

Ader złośniku jeden, zobaczymy czy Konami będzie przygotowywało darmowe updaty składów przez cały rok.

W zeszłym roku tak było i teraz nic się nie zmieni w tej kwestii,zresztą pisali już o tym gdzieś.Jak jeszcze miałbym płacić za update w PES czy za LIVE tak jak na ikskolcku (kur.wa ,za co niby?Do tego każda pierdoła kosztuje,jakieś stroje,misje do gier,uj wie co jeszcze.Na PC jak kupuje grę online to gram bez żadnych haczyków. )

 

 

Z oficjalnego bloga KONAMI:

 

"Cześć wszystkim.

Tutaj tokijski zespół PES.

Grę trafi w wasze ręce w czwartek/piątek, a my liczymy, że będziecie zadowoleni z usprawnień i zmian, jakie wprowadziliśmy w tym roku.

Jak zwykle jesteśmy wam wdzięczni za pomoc w uczynieniu z tegorocznej edycji najlepszego jak dotąd PES-a i wciąż liczymy na was odzew.

Wkrótce zaczniemy dodawać uaktualnienia i nową zawartość - za darmo, naturalnie. Trzymajcie rękę na pulsie.

Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszych wysiłków.

Dzięki za okazane wsparcie.

PES Productions."

Odnośnik do komentarza

online działa tragicznie :potter: opóźniania w reakcji na przyciski 1sekundowe co rozwala wszystko, może z Polakami byłoby ok ale gra z Europa odpada, grałem z Niemcami na green bar obie strony i gra przypominała zgadywanke ; Konami wzięło (za(pipi)isty) netcode z PES6 z 360 i wyszło jak wyszło, czyli failure

 

także zostaje singiel ze śliczną otoczką Champions League i granie z kumplami offline.

 

dzięki Konami :down:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Edycję 2008 kupiłem dla online. Bo przecież zapowiadano, że lagów nie będzie, że kod sieciowy jest okiełznany. Wywaliłem kasę w błoto. Przed premierą PES'a 2009 sam Seabass zapowiadał, że w PES'a 2009 będzie można grać konfortow, nawet na słabszych łaczach. Szanowałem tego człowieka, więc mu uwierzyłem. Znów nie małe pieniądze poszły do kosza.

 

Przed premierą PES'a 2010, ktoś z Konami powiedział tak: "nie będziemy was przelonywać,że online będzie działał niezawodnie bo i tak nie uwierzycie. Tryb online obroni się sam już po premierze, naprawiliśmy wszystkie błędy.

 

Ja nie wiem, może w Japoni to działa poprawnie. Ale w kraju w którym łącze 1mb\s kosztuje jednego dolara za miesiąc a standardem są kosmiczne przepustowości- to nie byłoby nic dziwnego.

 

Tak jasne, PES 2010 przestanie lagować za kilka dni.

 

Teraz nie dałem się nabrać. Współczuję ludziom, którzy znów uwierzyli Konami. Nie umieją ewidentnie zakodować trybu online. Dawnymi czasy samurajowie po hańbiącej porażce popełniali sepuku. Ich następcy są tylko żałośni.

Odnośnik do komentarza

Standardowo więcej napisze po kilku dniach ,w samym gameplayu jest różnica w porównaniu do pes09 , inne bramki teraz wchodzą. Świetnie zrobione strzały , czuć power jak za dawnych lat ;] Na razie przechodzę ligę mistrzów i gram na kumpla, online prawdopodobnie jutro zacznę testować . Gram z przerwami od 15stej co już coś oznacza :D Ponadto nie narzekam na błędy a pamiętam co się działo jak wyszedł PES 09 (same ku.rwy się sypały ) . p.s. Grafika nieprawdopodobna ale wiadomo że nie o to chodzi choć ale i tak imponuje . Dobra muzyka co jest wręcz nie w stylu konami . W sumie to tyle , dziś wymieniłem fife 10 na tego pesa , sam sobie obydwa tytuły porównałem i mimo że fifa jest całkiem niezła to zostaje przy pesie ;)aha w porównaniu do dema jest szybsza reakcja na komendy i to podstawowa różnica która zmienia postać rzeczy (bo demo było biedne strasznie ).

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...