Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie zrobione strzały , czuć power jak za dawnych lat ;]

 

Udanych rozwiązań potrzebna jest cała masa, ale to ma dla mnie olbrzymie znaczenie.

 

Dobra muzyka co jest wręcz nie w stylu konami

 

Też mi się taka myśl nasunęła, a opieram się na razie na demie, a którym przyjemnie przygrywał "Chemical Brothers" i jeszcze jakaś kapela.

 

aha w porównaniu do dema jest szybsza reakcja na komendy i to podstawowa różnica która zmienia postać rzeczy (bo demo było biedne strasznie ).

 

Po takim stwierdzeniu, nabieram nieco większych chęci do zakupu PESa2010, ale żeby rozwiać mieszane odczucia z dema potrzebuję jeszcze czasu, żeby się upewnić i póki co Fify10 nie sprzedaję.

Edytowane przez KuHaku
Odnośnik do komentarza
Po takim stwierdzeniu, nabieram nieco większych chęci do zakupu PESa2010, ale żeby rozwiać mieszane odczucia z dema potrzebuję jeszcze czasu, żeby się upewnić i póki co Fify10 nie sprzedaję.

No ja sam po demie pesa zakupiłem Fife . Na szcęście finalna wersja różni się od dema i bardzo się ciesze że ją mam ;]

Teraz na weekend będę z dziewczyną to sobie nie pogram ale nadrobiłem to wczoraj grając prawie 7 godzin :D

Odnośnik do komentarza

Pierwsze mecze za mną, jak wrażenia? Bardzo pozytywnie - grywalność sympatyczna, gra nie męczy a motywuje do kolejnych pojedynków - grafika świetna, przybliżenia są naprawdę rewelacyjne - muzyka? Cud miód i orzeszki :D takie kawałki jak allamerican miażdżą :)

 

teraz załączyłem mecz i pada deszcz - jest pięknie.. a słońce? Rewelacyjne.. widać to wszystko na murawie - genialna grafika..

 

online? Gram cały czas, nawet miałem przyjemność grać vs czerwone kółeczko (czyt. powinien być lag) ale nie było! (xbox). Jest naprawdę dobrze, gra się przyjemnie ;) gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza

Może ktoś napisać jak sprawuje się wersja na PS3? Różni się od wersji na X0? Najważniejsze, czy online na PS3 działa prawidłowo?

 

grałem 5 meczy: 3 bez lagów, 1 lekko lagowało tylko na początku meczu, a ostatni przez jakieś pół meczu lagowało tak jak koledzy pisali wcześniej, były sekundowe opóźnienia między komendą, a wykonaniem.

 

 

co do offline to uważam, że obrona jeśli chodzi o komputerowego przeciwnika jest do dupy, za mało agresji i takie tam.

ciągle nie mogę się przyzwyczaic do rożnych.

 

ogólnie mimo wydanych 249 złotych jestem jak najbardziej zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Wczoraj pograłem jeszcze ze 3 mecze i już było OK. Jak kropka przy numerku przeciwnika świeci się na żółto to można już komfortowo grać, bez lagów. Są trzy kolory kropki, zielony, żółty i czerwony. Jeżeli mamy zielony to gra się bardzo płynnie, przy żółtym można grać w miarę komfortowo a przy czerwonej są takie lagi że nie ma szans rozegrać meczu.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Hmm z tego co czytam na roznych forach to wersja na X360 nie ma zadnych problemow z lagami...z kolei wersja PS3 laguje jak cholera...

 

Zgadza się jednak. Mało któy mecz na PS3 można normalnie rozegrać. Gram swoim ulubionym Juventusem i w życiu bym nie popełniał nimi takich błędów w obronie, jak popełniam gdy gram online. Wygrywałem z kolesiem o duży wyższym rankingu, on grał Realem, i przez lag wbiłem sobie samobója. Żałosne jest Konami pod tym względem. Nie mogę raz wreszcie dopracować tego elementu. O freezach obrazu online nie wspomnę. Żal, żal, żal.

Odnośnik do komentarza

Rozgerałem w nowego Pesa ponad 30 meczy po sieci. Pierwsze siedem to była katorga, ze względu na opóźnienia między naciśnięciem guzika na padzie a działeniem zawodnika. Jednak na innym forum przeczytałem, że gra lepiej działa przez internet podłączony przez kabel skrosowany. Rzeczywiście, teraz nie mam prawie żadnych problemów z lagami (czasem coś przytnie, ale nie utrudnia to kompletnie rozgrywki). Przeszedłem z Wifi na kabel. Nie wiem dlaczego tak jest że po lanie jest lepiej, bo w innych grach na PS3 było ok. Tak więc nie jest prawdą, że wersja na Ps3 jest zalagowana, przynajmniej nie do końca.

Gra się naprawdę fajnie, tylko szkoda że za dużo osób gra Realem. Rozwiązaniem na to jest Barcelona, bo Arsenal nie daje rady :(.

Fajne jest to, że po jednym dniu ktoś wydał option file, które zmienia nieorygialne nazwy klubów, koszulki i herby na prawdziwe. Dzięki temu, że do gry po necie option file jest inne, nie ma problemu z grą po sieci. Po prostu tam gra się normalnymi defaultowymi składami.

Poza tym fajnie, że można wrzucić własną ścieżkę dźwiękową, bez potrzeby pathowania, jak to było na PS2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...