Skocz do zawartości

Fullmetal Alchemist


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Imo odcinek tragiczny. Nic kompletnie się nie działo, emocje niestety płytkie i naiwne, intryga stoi w miejscu. Bieda jak na początek nowego rozdziału - przejście pomiędzy poprzednim a tym w ogóle bez polotu, myślałem że będzie coś więcej niż sojusz pomiędzy wiadomo kim. Op i End też nie specjalne.

Odnośnik do komentarza

@dawniej masło - a ze mną Ci się nie pomyliło ? Tak przy okazji comical relief nadal ssie brudną murzyńską bagietę. Na szczęście jest go mniej niż na początku, ale i tak często burzy klimat.

Co do krytyki, to odkąd serial zaczął iść torem mangi, automatycznie wskoczył na wysoki poziom. Zastrzeżenia miałem do pierwszych ~ 20 odcinków, które w bardzo słaby, momentami wręcz karykaturalny sposób streszczały wydarzenia z pierwszej serii.

Odnośnik do komentarza

Grigori dobrze pisze. Od jakichś 10 epów trochę przynudnawe to anime i z odcinka na odcinek coraz słabsze. Najbardziej rozwaliła mnie akcja ze Scarem w budynku, kiedy przyszli po niego pomagierzy Kimbleya i już zaczynała się porządna rozróba, a potem wszedł kurdupel z konserwą i zrobili cyrk. Żenada. Poziomem powagi to już nawet Bleach przebija FMA.

Odnośnik do komentarza

No, to ja rozumiem. Tylko szkoda, że od kolejnego odcinka najwyraźniej powrót do niańczenia Winry. Proszę, niech ją ktoś zgładzi ; /

Dobrze chociaż, że Alfons będzie miał te swoje zjazdy po kwasie :ninja:

Lulz. Twoje podejscie do anime jest tak szalenie rozne od mojego, ze czasami nie wiem co mam powiedziec :D

Epek zdecydowanie na plus, poprzednie byly nudne i strasznie przewidywalne, tym razem dostalismy zupelnie nowe informacje i jak jakis burak planuje tutaj ladowac jakies mangowe spoilery to prosze wyp.ierdalac. Dziekuje. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Mangowy spoiler, mangowy spoiler, mangowy spoiler, mangowy spoiler. :potter:

 

 

Brak mangowego spoileru, bo nie czytam mangi. :whistling:

 

Mi też się ten odcinek podobał, ale mam wrażenie jakby ukazali wydarzenia tam zawarte w ekspresowym tempie wywalając trochę materiału.

 

Co do tego nowego openingu i endingu to przypadły mi do gustu od samego początku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...