Skocz do zawartości

Fullmetal Alchemist


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno to recap jest... Ja jeszcze nie oglądałem bo subów nie mogę znaleźć.

 

edit: w gruncie rzeczy spodziewałem się mniej ambitnego zlepku scen retrospekcyjnych, a tutaj trochę nowości jest - fakt, nie fabularnych, tylko schiz Hohenheima, ale fajnie się to prezentuje. Szkoda tylko że trzeba czekać na spotkanie z Ojcem kolejny tydzień.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Około 5 minut nowego materiału (wliczając OP i ED), uwielbiam odcinki powtórkowe. :thumbsup:

F**k you FMA, f**k you... :confused:

 

Ta muzyka w openingu ssie według mnie, w porównaniu z pierwszą serią to jakaś kaszana jeśli chodzi o dobór repertuaru. Pierwszy i drugi jeszcze uszły, ale trzeci jest fatalny pod tym względem (animacja świetna).

Poza tym ten nowy opening zawiera spoilera lekkiego.

Odnośnik do komentarza

Jakiego spoilera? Widać ekipę Homonokulusów, w tym chyba Pride, ale w cieniu...

 

Muzyka nie jest zła, wręcz przeciwnie. Jak już Ci się osłucha, to nie będziesz narzekał - mnie nigdy nie podoba się muza z jakiegokolwiek op po pierwszym obejrzeniu (z wyjątkiem Ergo Proxy i Monstera)

Odnośnik do komentarza

Bóg Was nie kocha za to że oglądacie te glimpsy z następnego odcinka. Na co Wam to?

Rzadko rzucam okiem na zapowiedzi następnych odcinków ale niekiedy są nagrane z jajem przez aktorów i fajne się je ogląda (akurat nie te z FMA).

W seriach, które nie są na podstawie mang lub nowel jak np: TTGL podczas emisji dzięki obczajeniu tych 20 sekund można było prowadzić całodniowe dysputy co się stanie dalej.

Odnośnik do komentarza

No wszystko fajnie, ale ta mała chinka czikulinka tak mnie pod/(pipi)ia że szok. Ja się pytam, po chu/j ją tutaj wcisnęli ? Teraz niech dojdzie jeszcze ta banda militrnych cudaków z openingu i będziemy mieli kolejnych rozmywaczy klimatu ; /

 

A tak poza tym, to według zapowiedzi kolejny odcinek raczej z gatunku tych o niczym :<

Odnośnik do komentarza

No wszystko fajnie, ale ta mała chinka czikulinka tak mnie pod/(pipi)ia że szok. Ja się pytam, po chu/j ją tutaj wcisnęli ?

Może dlatego, że była też w mandze?

 

Odcinek był świetny, sporo akcji, pytań bez odpowiedzi i nawet humoru (niektórzy widzę go nie trawią).

Teraz czekam jak się pojawi ta wielka blondyna i jej pomagierzy. :P

Odnośnik do komentarza

Podtytuł "Brotherhood" został nadany wyłącznie na potrzeby amerykanów (żółtki uznaly chyba, że są zbyt głupi i nie będą wiedzieć, że to nowa seria). W Japonii tego nie używają, nawet podczas openingu nie mam tam nic oprócz napisu FULLMETAL ALCHEMIST.

 

Myślałem podobnie jak ty o ich relacji Kazuo, ale spoiler, spoiler, spoiler....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...