Skocz do zawartości

Fullmetal Alchemist


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No fajny, fajny ten ostatni odcinek. Co prawda momentami casting na Matkę Teresę, ale powiedzmy, że nie przekroczyli dopuszczalnych norm. Akcja z prętem z jednej strony przegięta, z drugiej aż prawie czuło się ten ból - bardzo dobrze zrealizowana scena. Dylematy moralne Eda niby banalne, ale podane w całkiem zjadliwy sposób. No i duży plus za kolejne aluzje do alchemii z rzeczywistości - tym razem wzmianki o zamianie wszelkiego metalu w złoto i eliksirze młodości.

Odnośnik do komentarza

Mnie już znudziło czekanie na nich. Szybciej mam jakąkolwiek wersje mkv + polskie napisy.

 

Natomiast co do zakończenia, jeśli seria faktycznie ma mieć 63 odcinki, to fillerów nie będzie, a nawet jeśli manga nie zdąży się ukazać, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jej autor po prostu powiedział twórcą Brotherhood jakie jest zakończenie. Bo nie daję wiary w powtórkę z rozrywki w postaci kolejnego zmyślonego zakończenia.

Odnośnik do komentarza

Mnie już znudziło czekanie na nich. Szybciej mam jakąkolwiek wersje mkv + polskie napisy.

 

Natomiast co do zakończenia, jeśli seria faktycznie ma mieć 63 odcinki, to fillerów nie będzie, a nawet jeśli manga nie zdąży się ukazać, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jej autor po prostu powiedział twórcą Brotherhood jakie jest zakończenie. Bo nie daję wiary w powtórkę z rozrywki w postaci kolejnego zmyślonego zakończenia.

A ja zwykle oglądam i tak kilka dni po tym jak wydadzą i tylko jak słyszę, że odcinek gniecie kule to ściągam i oglądam od razu, więc wsio mi to. :)

 

Co do końcówki to akcja jaka tam odchodzi w mandze to już chyba ze dwa, góra trzy rozdziały i koniec. Zatem autorka nawet nie będzie musiała chyba im zdradzać tego zakończenia, zresztą co im po nim skoro muszą mieć kadry z mangi i rozrysować storyboardy najpierw.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...