Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

No to skoro za wcześnie oceniać Punishera, to jak można cały Marvel oceniać tak świeżo po inkursji? Jest wiele świeżych pomysłów i widać, że Marvel w miejscu nie chce stać. Np. ten Venom w kosmosie to super sprawa. Jest świetnym członkiem Guardians tak samo jak The Thing. 

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza

Nowy Punisher w sensie ten, który się dopiero zaczął, czy ten z ubiegłego 1.5 roku? Ten ostatni średni i z niezbyt zachęcającą szatą graficzną. Ten nowy za wcześnie żeby mówić. Ale żeby go polecać? Jak już to ostatni Max.

ostatni Max czyli ten np pt. Kingpin? Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Sam Tom Brevoort wyjaśnia: 

 

 

We knew it would be like slapping people in the face…His mission is to further the goals and beliefs of Hydra. If that involves taking down the Marvel universe, sure. (But) it may not be as simple as that. It’s not like he’s exchanged his white hat for a black hat – it’s a green hat.

Sprawa ma głębsze dno

 

 

 

Już różne pierdoły gadali twórcy tych wszystkich twistów. Jak np uśmiercali różne postaci to też się zarzekali, że permanentnie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W roli kolejnego Iron Mana będzie Victor Von Doom. Pisze to Bendis więc będzie tak, pierwsze zeszyty ok a później srakaaa. Ale okładka jest nieziemska  :banderas:

http://www.comicbookresources.com/article/exclusive-doctor-doom-marvels-infamous-iron-man-from-bendis-maleev

INFIM2016001-cov-107f0.jpg

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tym Civil War to tak jak Rudiok pisze bo innej możliwości nie ma. Pewnie to kupię bo nie czytałem tego jeszcze, jest to cała pełna historia? Co do Dr. Strange jest to origin i oceny ma nawet dobre więc do przygarnięcia w szczególności, że nie miałem przyjemności poznania przygód Stranga, http://www.goodreads.com/book/show/363125.Doctor_Strange. A Elektra wiadomo  ^_^

Odnośnik do komentarza

Z tym Civil War to tak jak Rudiok pisze bo innej możliwości nie ma. Pewnie to kupię bo nie czytałem tego jeszcze, jest to cała pełna historia?    ^_^

Na pewno nie cała, tylko główna seria, czyli zeszyty CW od #1 do #7. Cała historia to spokojnie ponad 100 zeszytów.

IMO dobra rzecz i grzech nie znać.

Odnośnik do komentarza

Napiszę kilka słów przemysleń o najnowszym "The Amazing Spider-Man" od Marvela. Seria jest niestety bardzo słaba. Peter Parker stał się zupełnie inną postacią, niż tą którą poznalismy i pokochalismy przez te wszystkie lata. Teraz jest milionerem, filantropem a przede wszystkim szefem prężnie działającego międzynarodowego przedsiębiorstwa pracującego nad nowoczesnymi technologiami. Dla mnie mógłby się nazywać Bruce Wayne czy Tony Stark, nie ma to teraz żadnej różnicy. A propos tego drugiego z wymienionych panów, to zachodzi tu jeszcze jedno podobieństwo. Mianowicie, Spider-Man to teraz oficjalny ochroniarz pana Parkera. Tutaj następuje IMO główny zgrzyt z originem postaci, bowiem nasz superbohater zdaje się, jakby odłożył zwykłe superbohaterzenie i (co się z tym wiąże) pomoc zwykłym zjadaczom hamburgerów a troszczy się głównie o sprawy swego "pracodawcy" Parkera. Mamy więc podróżowanie po całym swiecie, latanie z Shield i trzymanie się z superpaczką superkolesi jak np Mockingbird czy dawno nie widziany Prowler. Nie to jest jednak najsłabsze. Słabe są gadżety Spider-Mana. Co powiecie na samochód Spider-Mana, rower Spider-Mana, helikopter Spider-Mana, łódź podwodną Spider-Mana, statek kosmiczny Spider-Mana, koparkę Spider-Mana...Mógłbym tak wymieniać w nieskończonosć bo pod względem technologii Parker przerósł wspomnianego Batmana i Iron-Mana razem wzietych. A na siedzibę placówki swojej firmy wykupił nawet starą stodołę Fantastic Four - Baxter building. Nie jestem fanem Dana Slota i chyba już nigdy nie będę. Nowe historie są wyjątkowo nieciekawe z wyjątkowo nieciekawymi złoczyńcami. Pojawia się na przykład planujący zawładnąć technologią Parkera gang Zodiaka, którego członkowie przywdziewają smieszne stroje odpowiadające charakterom swoich znaków a w wolnych chwilach czytują horoskopy. Gdzies tam majaczy w tle powrót Sinister Six i zaklety w robota Otto Octavius. Później na chwilę na drugim końcu swiata zjawia się nagle Negative Man i można zaziewać się na smierć. Jesli kiedys wydadzą to w PL ja tego nie kupię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Thor wczoraj przeczytany. Najlepsze co jest obecnie w ofercie marvel now od Egmontu, zarówno od strony graficznej jak i fabularnej. Paluszki lizać i już czekam na ciąg dalszy, mimo że za Thorem nigdy nie przepadałem. No, ale jak widać potrzebny był po prostu dobry autor. Polecam.

Z innej beczki z kolei, 7 września w WKKM wychodzi DD od Waida - Sound and Fury :)

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...