Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wy znowu zaczynacie się nakręcać. :/

 

Ficuś, spoko - co roku nam się wydaje, ile to tytułów i exów zapowie Sony, a Microsoft rzekomo nic nie ma - potem się okazuje, że to Sony prezentuje niewiele nowego, a wszystko co zapowiada, to 2 lata przed premierą, a Microsoft wyciąga nowe asy z rękawa.

 

Myślę, że Microsoft ma w zanadrzu ogromne armaty, bo jak na razie, to lineup X360 jest słabiutki. Nic od miesięcy nie zapowiadają, więc na pewno czekają ze wszystkim na E3.

 

Kibicuję oczywiście Sony i chciałbym aby to oni mieli najlepszy line up, ale nie przeceniam Microsoftu. Oni nigdy nie śpią.

 

Myślę, że w tym roku nie wykupią exa od Sony, a po prostu zapowiedzą jakieś czaderskie tytuły.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

nigdy nic nie wykupili od Sony,płacą jedynie firmom zewnętrznym by tytuły były ekskluzywami lub time eksluzywami lub by też wyszły na ich maszynę(np FFXIII).Z wewnętrznych studiów Microsoftu to zapowiedzą jedynie Forza3 i Halo.W inne mega zapowiedzi od wewnętrznych oddziałów nie wierzę(może Rare coś jeszcze pokaże).Natomiast w temacie kogo przepłacą by dostać grę na wyłączność to już zgadul zgadula i M$ stać na praktycznie wszystko- nowy RE,DMC itp na wyłączność-nie zdziwiłbym się.W każdym razie też jestem pewny,że microsoft ma asa w rękawie ale bardziej obstawiam,że opłacili kogoś by wydał grę wyłącznie na ich sprzęt niż ,że nagle studia wewnętrzne dostarczą masę mega tytułów.

 

ps.jacobbs co niby takiego Wow było w konfie microsoftu rok temu?taka sama bieda jak konfa Sony jedynie Final na x360.To był szok dla wszystkich i wg mnie news o tematyce growej 2008 roku ale prócz tego to wystąpienie microsoftu było tak samo mizerne jak Sony.

Odnośnik do komentarza
A wy znowu zaczynacie się nakręcać. :/

 

Ficuś, spoko - co roku nam się wydaje, ile to tytułów i exów zapowie Sony

IMO Sony już w pewnym stopniu zarządziło, tzn. tytuły które już są zapowiedziane, to produkcje dużego kalibru. Pewnie do tej listy dojdą jeszcze z 2 nowe gry i będę baaardzo zadowolony z tegorocznego E3. Bo jak tu marudzić jeżeli mamy świadomość, że Sony zawita na E3 z GoWIII, MAG, U2, HR, Trico, czy tez nowym Ratchetem? ;)

 

PS. Ciekawe czy plotka o nowym WipEoucie potwierdzi się?

Odnośnik do komentarza

Jest też plota,że na E3 Sony ma zapowiedzieć,że w jednym z najnowszych firmware PS3 wzbogaci się o obsługę filmów i gier 3D.Jak wiemy Wipek obok GT5P był jedynymi grami prezentowanymi na początku roku w tej technologii przez Sony więc może doczekamy się specjalnej wersji Wipka lub dużego patcha z obsługą trójwymiarowej technologii.

Odnośnik do komentarza
nigdy nic nie wykupili od Sony,płacą jedynie firmom zewnętrznym by tytuły były ekskluzywami lub time eksluzywami lub by też wyszły na ich maszynę(np FFXIII).Z wewnętrznych studiów Microsoftu to zapowiedzą jedynie Forza3 i Halo.W inne mega zapowiedzi od wewnętrznych oddziałów nie wierzę(może Rare coś jeszcze pokaże).Natomiast w temacie kogo przepłacą by dostać grę na wyłączność to już zgadul zgadula i M$ stać na praktycznie wszystko- nowy RE,DMC itp na wyłączność-nie zdziwiłbym się.W każdym razie też jestem pewny,że microsoft ma asa w rękawie ale bardziej obstawiam,że opłacili kogoś by wydał grę wyłącznie na ich sprzęt niż ,że nagle studia wewnętrzne dostarczą masę mega tytułów.

 

ps.jacobbs co niby takiego Wow było w konfie microsoftu rok temu?taka sama bieda jak konfa Sony jedynie Final na x360.To był szok dla wszystkich i wg mnie news o tematyce growej 2008 roku ale prócz tego to wystąpienie microsoftu było tak samo mizerne jak Sony.

Źle to ująłem :). Chodziło mi oczywiście o wykupienie gier na wyłączność od developerów niezależnych.

 

Co do zapowiedzi od studiów niezależnych - osobiście bym nie twierdził, że coś jest niemożliwe. W zasadzie, to teraz wszystko jest możliwe, poza tytułami, które należą bezpośrednio do Sony.

 

Do co "WOW" z zeszłego roku - wcale nie mam na myśli FF XIII. Cała konferencja była lepsza. Więcej gameplay'i gier z tamtego roku, zapowiedzi nowych funkcji do X360 (te gry do tworzenia filmów z tłem etc. czy też ogromny update firmware do X360), zapowiedź DLC do Fallout 3 czy też statystyki bijące PS3 na głowę. No ale już nie pamiętam dokładnie. Pamiętam, że konfa była o niebo lepsza. Abstrahując od FF XIII, który tylko dodał smaczku.

 

Konferencja Sony była rok temu słaba, ale to bardzo słaba. Natomiast ta z 2007 roku była niezła i znacznie lepsza od tej z Microsoftu. Szkoda tylko, że już nie ma Phila Harrisona, który moim zdaniem, był ich najlepszym człowiekiem od gadania. Nie znoszę Trettona, a Hirai ujdzie. No, chyba, że Kutaragi by wystąpił, ale on już tam nie robi.

IMO Sony już w pewnym stopniu zarządziło, tzn. tytuły które już są zapowiedziane, to produkcje dużego kalibru. Pewnie do tej listy dojdą jeszcze z 2 nowe gry i będę baaardzo zadowolony z tegorocznego E3. Bo jak tu marudzić jeżeli mamy świadomość, że Sony zawita na E3 z GoWIII, MAG, U2, HR, Trico, czy tez nowym Ratchetem? ;)

Oczywiście, i ja się z tego bardzo cieszę. Osobiście czekam na HR, U2 i GOW III, ale przydałaby się nowe tytuły na PSP i jeszcze więcej fajnych gier na PS3 no i nowy Killzone :P.

 

Wiecie co Sony mogłoby wykupić na PS3? Gears of War 3. Sam Bleszynski powiedział, że GEOW 3 mógłby pojawić się na PS3, bo Microsoft podpisał umowę tylko na dwie pierwsze części. Pamiętajmy, że nazwa i marka należy wyłącznie do Epic Games. Taki exclusiw na koniec konferencji Sony zmiażdżyłby wszystkich. :D

Odnośnik do komentarza
nowy sofcik chyba bedzie...skoro U2 ma miec mozliwosc nagrywania filmikow i zrzucania na dysk

No coś się mówiło, że prezentacja nowego FW będzie na E3 i zaraz po tym będzie do zassania. Liczę na jakiś konkretny update skoro ma byc prezentowany na targach.

 

EDIT: http://translate.google.com/translate?js=n...history_state0=

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Konrado - Za przeproszeniem, ale o czym ty pier.... :D

 

Przecież krak2610 w ogóle nie pisze o Uncharted 2. Nawet jego post na to nie wskazuje.

 

Przecież jakby mówił o Uncharted 2, to byłaby to jawna bzdura, bo Sony nic nie płaci za exclusiv w postaci Uncharted 2, bo ta marka razem z Naughty Dog należy do nich.

W produkcję o wysokości 20-25 milionów nie wierzę, bo silnik mają, a Sony nie jest głupie, żeby za mission packa z ulepszoną technologią i multi płacić tyle kasy.

 

To Killzone 2 tyle kosztował, który był robiony od podstaw i miał dorównać renderowi. Czy może ja się mylę i masz jakieś info o tych kosztach Uncharted 2? :P

 

A Sony exy od developerów 3rd party jak najbardziej kupuje - np. Heavy Rain czy też Metal Gear Solid to gry od developerów niezależnych.

Odnośnik do komentarza

KillZone 2 kosztował ok. 60 mil $, ale tylko dlatego, że roz(pipi)ili budżet.

 

bo Sony nic nie płaci za exclusiv w postaci Uncharted 2

 

Napisałem wyraźnie PRODUKCJA kosztowała 20- 25 mil $. Sam prezes NG wypowiadał się na ten temat. Pierwsza część kosztowała 20 mil, a w drugą wpakowali drugie tyle.

 

PS: O co chodziło krak2610?

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza

Oczywiście chodziło mi Girsy 3.

I nie wiem jak to wyszło, ale jak pisałem posta to ostatnia wiadomość z tego tematu na moim komputerze wyglądała tak:

"Ojj tak gdyby Gearsy 3 ukazały się na Playaka to pozamiatane mną i każdym innym.Codziennie się o to modlę w podświadomości."

i wtedy oczywistością było, że każdy zrozumie. Ja nie wierzę, w Girsy 3 na ps3.:)

Odnośnik do komentarza

Nosz pisałem o tym pół strony temu.

 

Dlaczego gadamy w ogóle o Gears of War 3? Dlatego, że ja o tym właśnie wspomniałem.

Wiecie co Sony mogłoby wykupić na PS3? Gears of War 3. Sam Bleszynski powiedział, że GEOW 3 mógłby pojawić się na PS3, bo Microsoft podpisał umowę tylko na dwie pierwsze części. Pamiętajmy, że nazwa i marka należy wyłącznie do Epic Games. Taki exclusiw na koniec konferencji Sony zmiażdżyłby wszystkich. biggrin.gif

 

!!!

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka,że Sony na 100% nie jest zdolne do takiego zaskoczenia,bardziej jestem ciekaw kogo Microsoft wykupił bo oni są aż za cicho przed tym E3.Mi podobnie jak Yeti'emu pasuje taki lineup jak zapowiedzieli oficjele Sony,jakby jeszcze były jakieś niespodzianki to byłbym już całkiem happy.

Odnośnik do komentarza

Nie no, nie dam się wrobić w to po raz czwarty :D

 

Ja sobie tylko niewinnie fantazjuję, a nóż... :P.

 

Szczerze mówiąc, to chciałbym GEOW III na PS3, bo jestem fanem serii, a X360 chcę się już pozbyć, jak wycisnę wszystkie soki z nowego Halo, czyli H3: ODST

 

No chyba, że zapowiedzą jeszcze nowe Halo, to kloc pozostanie u mnie.

 

Swoją drogą, miałem się już go pozbyć po przejściu GEOW II, ale Halo Wars mnie zatrzymało...

 

Chciałbym nowe GTA.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

BTW mnie śmieszą plotki o nowym PSP,wg mnie Sony by było bardzo nierozsądne jeśli okazały by się prawdziwe i na E3 zapowiedzieliby nowy model.Poza tym nie rozumiem czemu oni cały czas tak narzekają na sprzedaż gier na psp,wystarczy podjąć dwa kroki i słupki sprzedaży w miejsca wystrzelą przeostro w górę- niech wreszcie zintegrują PSN z psp i dodają trofea do gier z psp.Przecież na świecie jest tyle trophy whore,że wielu nie przegapiłoby okazji by podbić pasek z levelem trophy na karcie gracza dodatkowo dzięki grom z psp.A ci co są trophy whore,a nie mają psp by musieli je od razu kupić by nadrobić :D JA po cichu liczę na emulację gier z ps2 na ps3 ogłoszoną już na tym E3

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...