Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Do czerwca już niewiele zostało, a ponadto pojawiła się już pierwsza oficjalna lista tytułów od Sony. Dlatego też postanowiłem założyć ten temat.

 

Tytuły oficjalnie zapowiedziane (PS Blog):

 

* Heavy Rain

* White Knight Chronicles

* MotorStorm Arctic Edge (PSP/PS2)

* Jak & Daxter: The Lost Frontier (PSP/PS2)

* SOCOM Fireteam Bravo 3 (PSP)

* Uncharted 2: Among Thieves

 

Prawdopodobnie (moje typy):

 

* God of War 3

* Final Fantasy XIII/Versus

* Gran Turismo 5

* Next Metal Gear

* Team ICO Project

* MAG

* Ratchet & Clank: A Crack in Time

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do czerwca już niewiele zostało, a ponadto pojawiła się już pierwsza oficjalna lista tytułów od Sony. Dlatego też postanowiłem założyć ten temat.

 

Tytuły oficjalnie zapowiedziane (PS Blog):

 

* Heavy Rain

* White Knight Chronicles

* MotorStorm Arctic Edge (PSP)

* Jak & Daxter: The Lost Frontier (PSP)

* SOCOM Fireteam Bravo 3 (PSP)

* Uncharted 2: Among Thieves

 

Prawdopodobnie (moje typy):

 

* God of War 3

* Final Fantasy XIII/Versus

* Gran Turismo 5

* Next Metal Gear

* Team ICO Project

* MAG

Zapomniales o Ratchet & Clank: A Crack in Time, ktory pewnikiem pojawi sie na E3. Osobiscie licze takze na zapowiedzi zupelnie nowych gier ;)

Odnośnik do komentarza
Tytuły oficjalnie zapowiedziane (PS Blog):

 

* Heavy Rain

* White Knight Chronicles

* MotorStorm Arctic Edge (PSP/PS2)

* Jak & Daxter: The Lost Frontier (PSP/PS2)

* SOCOM Fireteam Bravo 3 (PSP)

* Uncharted 2: Among Thieves

 

Prawdopodobnie (moje typy):

 

* God of War 3

* Final Fantasy XIII/Versus

* Gran Turismo 5

* Next Metal Gear

* Team ICO Project

* MAG

* Ratchet & Clank: A Crack in Time

Zapowiada się GRUBO!

 

Koller (SCEA) To będzie wielkie E3!

http://www.ps3site.pl/to-bedzie-wielkie-e3/16212/

 

Odnośnik do komentarza

Nie chcę krakać, ale Sony znowu hype'uje, znowu zapowiada, a potem będzie znowu wielkie rozczarowanie.

 

Nie zaprzeczam, że Sony ma silny line up na ten rok i w ogóle, ale głównie ludzie mają pretensje do Sony o to, że za dużo gadają. Niech po prostu przymkną już japy i po prostu pokażą. Większe zapowiedzi = większe rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Masz sporo racji ale faktem tez jest ze to ludzie sobie dopowiadaja ze niby ujrzymy takie gry jak cos od Team ICO albo nowe Gran Turismo. Druga strona medalu jest to ze SOny wkoncu musi ruszyc z kopyta bo jeden- dwa hity (ex) na rok to troszke marnie.. Ostatnio cos wrocilem do ciorania na PC :)

Owszem, ale patrz:

 

Konferencje Sony i TAK każdy (mówię tutaj o ludziach takich jak my oczywiście) będzie oglądał. Także hucznie zapowiedzi nie są potrzebne, ba, tylko zaszkodzą. Lepiej niech trzymają jadaczki i po prostu zachwycą konferencją i grami. Bez zbędnego gadania.

Odnośnik do komentarza
Konferencje Sony i TAK każdy (mówię tutaj o ludziach takich jak my oczywiście) będzie oglądał. Także hucznie zapowiedzi nie są potrzebne, ba, tylko zaszkodzą. Lepiej niech trzymają jadaczki i po prostu zachwycą konferencją i grami. Bez zbędnego gadania.

Jacobss w pełni się z Toba zgadzam niech lepiej nie mówią co bedą pokazywać bo wtedy będzie większa niespodzianka dla oglądających konferencje a jeśli odkryją karty wcześniej to może być tylko większe Rozczarowanie.

 

Ja czekam na pokazanie i WYDANIE szumnie zapowiadanych dodatków do Motorstorma PR.

I oczywiście DN Forever na ps3 ^_^

Odnośnik do komentarza
Istnieje szansa że konferencja będzie transmitowana ?.

 

 

Na pewno. Myślę, że np. Gamespot o to zadba.

 

E3 od 2005 roku, jest ZAWSZE pokazywane na żywo w internecie, więc spokojna głowa. Nie mówiąc o tym, że co roku zwiększa się liczba serwisów transmitujących konferencję :).

 

W 2005 - Gamespot,

W 2006 - Gamespot, g4tv

W 2007 - IGN, Gamespot, g4tv

W 2008 - Sony, Gamespot, IGN, g4tv

 

Dochodzą jeszcze ludzie prywatni, którzy kamery mają ze sobą. Także, nie ma się czego obawiać, będzie aż nadto stacji do wyboru :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

@andrij19

 

Łał jakie cudowne argumenty.

 

Nie sądzisz że E3, które jest teraz zapowiadane jako nahjlepsze E3 ever jest idealna okazją dla każdej firmy do zaprezentowania swoich tytułów. Skąd masz pewnośc że np. Microsoft nie zaprezentuje masy nowych tytułów i liczba Exów sie nie wyrówna?

 

To że Sony ma aktualnie więcej zapowiadanych tytułów excluzywnych nie oznacza wcale że Micro nie będzie ich mieć po E3.

 

Osobiście bardzo chciałbym aby tak na jedna jak i na drugą konsole, a nawet na WII zapowiedziano i pokazano masę świeżych tytułów.

 

Czy to exów czy tez multiplatformowych.

Odnośnik do komentarza
@andrij19

 

Łał jakie cudowne argumenty.

 

Nie sądzisz że E3, które jest teraz zapowiadane jako nahjlepsze E3 ever jest idealna okazją dla każdej firmy do zaprezentowania swoich tytułów. Skąd masz pewnośc że np. Microsoft nie zaprezentuje masy nowych tytułów i liczba Exów sie nie wyrówna?

 

To że Sony ma aktualnie więcej zapowiadanych tytułów excluzywnych nie oznacza wcale że Micro nie będzie ich mieć po E3.

 

Osobiście bardzo chciałbym aby tak na jedna jak i na drugą konsole, a nawet na WII zapowiedziano i pokazano masę świeżych tytułów.

 

Czy to exów czy tez multiplatformowych.

Owszem, masz wiele racji, ale osobiscie cos czuje, ze MS skupi sie na pokazach Halo 3: ODST, dodatku do GTA i Alan Wake'a, zapowiedza pewnie jakies nowe gry Rare i nowa Forze. Cieszyc tez sie beda z tego, ze Capcom wystawi Lost Planet 2, EA Mass Effect 2, a Ubi byc moze nowego Splinter Cella. Wybacz, ale MS ostatnio pozbyl sie swoich najwiekszych grup developerskich(Bungie, Ensemble) i obecnie nie ma kto zbytnio robic dla nich gry. No chyba, ze wzorem Sony wylozyli kase na jakas gre od niezaleznego developera... Czas pokaze, E3 juz za 1,5 miesiaca!

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że Sony ujawni w końcu Twisted Metal na PS3. Gra była zapowiedziana już dość dawno i od tamtej pory cisza... Ten tytuł idealnie nadaje się do rozgrywek multiplayer więc twórcy mają szerokie pole do popisu pod tym względem... Oby coś pokazali.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...