Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że nowe Killzone by pozamiatało tak jak poprzednik :P. Ale wiem, że to niemożliwe.

 

A ja myślę, że nowe KZ na PSP jest całkiem możliwe, bo podobno Guerilla już od dawna dłubie w nowej produkcji, a plotki mówią, że to nowa część na PSP. Oby! :D

 

Pamiętajmy, że jutro jest konferencja Sony, a nie PS3. Więc PSP (a na pewno PS2) jest również brane pod uwagę. Microsoft skupia się za to tylko nad X360.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki koniec ?! do póki na PS3 będzie wychodzić Ninja Gaiden, ta konsola nigdy nie zginie :D Czekam na konfe Sony tak jak na konfe MS, jestem pewien że obie dadzą mocno radę, Sony wie że koniec taryfy ulgowej trzeba zacząć przyciągać ludzi do siebie.

Odnośnik do komentarza

Tegoroczne E3 zaiste jawi sie na konkretna impreze(damn, a ja na nocce :( ) Po imprezach zapewne beda naprzemienne przekrzykiwac sie "funboye" :P MS rzadzi, a nie bo Sony, a trzeci powie Ninny zrobilo bezprzewodowe paleczki do ryzu i tworzy symulator tego wlasnie przysmaku ;)

Dobra, poprosze konkretne zapowiedzi tytulow, na ktore czekamy jak i pare nowych "must-have wannabe". Przydalyby sie takze jakies Jrpgi(nie chce widziec Fps-ow...no chyba, ze Killzone 3 :P ).

Jednak wszystko na spokojnie by sie potem nie zawiesc i nie marudzic jakie te E3 bylo slabe.

Odnośnik do komentarza
Obawiam się, że Sony nie wyskoczy z jakimiś nowymi tytułami. Zapoda daty premier swoich największych hitów (HR, GoWIII, GT5, U2). A z nowych gier ? Pytanie, które studio wewnętrzne może pokazać coś nowego i w miarę "nie na za 2 lata", na myśl przychodzi mi Ninja Theory i może Evolution + Media Molecule dłubią coś na duże konsole <???>.

Hitami mogą być PS3Slim/obniżka PS3...a ja po cichu liczę, że jakiś skośnooki Pan powie nagle: "spójrzcie jak wygląda Gran Turismo nowej generacji" i zobaczymy to na co wszyscy mają nadzieje. Ehh, nadzieje.

Moim zdaniem wystarczyłoby zapodanie daty premier tych gier co wymieniłeś i już było elegancko. GOWIII i GT5 w 2009 r...mniam. A swoją drogą chciałbym zobaczyć chodziarz 2 sekundową zapowiedź zajawki teasera trailera JAK 4 ;)

Odnośnik do komentarza

Konferencja Sony będzie trwała 2 godziny:

http://www.ps3center.net//news/3103/e3-09-...e-2-hours-long/

 

Geoff Keighley has just put up a post on Twitter regarding the length of the big three E3 conferences. Sony's conference will be 2 hours long like it was last year. Nintendo's, which starts at 9AM the same day will be 1 hour long, and Microsoft's which starts in a few hours will be 95 minutes long.

All three conferences had similar lengths last year, so hopefully with two hours, Sony can announce a lot of game.

Odnośnik do komentarza

Właściwie to Sony nie musi robić... NIC :D

 

Ci, co kupili PS3 i 360 i tak kupili je do grania w gry hardcorowe, więc mało kto skusi się na te popierdółki, które zaprezentowali. Chcemy gier, a samych gier było malutko. Także, Sony nie musi pobijać Microsoftu. Wystarczy, że skupią się na tym, do czego PS3 służy, czyli do grania.

Odnośnik do komentarza

Jesli Sony chce byc postrzegana jako wizjonerzy w branzy jutro musza pokazac cos naprawde mocnego. NATAL od MS moze byc dla Sony bolesnym ciosem. Dodatkowo bardzo ciekawie zapowiada sie nowa usluga na XBL . Pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc i zaczekac do jutrzejszej konferencji. I jako posiadacz PS3 chcialbym zostac zaskoczony czyms nowym i swiezym zarowno w kwestii gier jak i uslugi PSN. Po dzisiejszych zapowiedziach MS bedzie to jednak trudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Jesli Sony chce byc postrzegana jako wizjonerzy w branzy jutro musza pokazac cos naprawde mocnego. NATAL od MS moze byc dla Sony bolesnym ciosem. Dodatkowo bardzo ciekawie zapowiada sie nowa usluga na XBL . Pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc i zaczekac do jutrzejszej konferencji. I jako posiadacz PS3 chcialbym zostac zaskoczony czyms nowym i swiezym zarowno w kwestii gier jak i uslugi PSN. Po dzisiejszych zapowiedziach MS bedzie to jednak trudniejsze.

 

To raczej bolesny cios dla Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...