Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mr. Blue

A gdzie można ją będzie obejrzeć, konrado?

 

Obejrzałem sobie odcinek specjalny GT i jest rock. Skoro to tylko prolog, to co się będzie działo podczas dania głównego? Tegoroczne E3 da popalić wszystkim graczom.

Odnośnik do komentarza

Jestem w złym humorze, więc sorry:

 

Co wyście niektórzy z byka spadli? przecież już od czterech lat jest zawsze streaming live.

 

Gamespot, IGN, G4 TV - oni zawsze pokazują live, a teraz jeszcze dochodzi Sony.

 

Mr. Blue - Obudź się więc, bo co roku jest to wszystko pokazywane na tych samych stacjach.

 

W ogóle śmieszą mnie ludzie na gry-online.pl, którzy zamiast oglądać w necie, czekają aż im redaktorzy ze spóźnieniem wszystko pokażą. Co za barany.

 

Sorry za złość, ale tak mnie ktoś przed chwilą wkurzył, że musiałem się wyładować.

 

jarken - ale za to mieli lepszą jakość, poza tym, nie było to 5 minut, a dwie.

 

 

Odnośnik do komentarza

No niby tak, ale w angielski na konferencjach jest banalny. Developerzy i ludzie z Sony i Microsoftu mówią świetnie po angielsku. Niesamowicie czysto.

 

Jedynie Kuternoga się wyróżniał :D - senkju, iss zee nju pleystejsin srii sisstem

 

Ja sobie nie wyobrażam, jak można było nie oglądać konfy Microsoftu live rok temu :D Mina szefa działu Xbox w Microsofcie, Don'a Mattrick'a, jak gość ze SQUARE ogłaszał, że będą mieli FF XIII na X360 była bezcenna. Wyglądał jakby miał kupę w gaciach z wrażenia :D :D

 

 

0:07-0:15 :D

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

E tam. W HOME pokażą tylko konferencję Sony, a mnie szczerze mówiąc, ociupinkę bardziej interesuje konferencja Microsoftu, bo trzeba wiedzieć co przeciwnik robi i jakie exy nam szykuje.

 

Myślę, że naprawdę Microsoft ma sporo w zanadrzu, bo od dobrych miesięcy NIC nie zapowiedzieli. Ani nowych, dobrych gier, ani nowych funkcji. Na pewno mają sporo do pokazania.

 

Sony się pewnie skupi na pokazywaniu znanych nam już gier i zapewne pokażą nowego exa, który pewnie wyjdzie za dwa lata. :P

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie jest to niemożliwe, ale plotka o Epic i nowej grze na dwa dni przed samym E3 wydaje się nazbyt naciągana.

 

Jacobss: Może M$ faktycznie nic specjalnego nie ma :-) Chociaż na początku roku powiedzieli, że nie będą nic mówić bo nie chcą obiecać więcej niż da się zrobić, jeżeli faktycznie na E3 by nas czymś zaskoczyli to wpisałoby to się idealnie w tę strategię. Mnie tylko obchodzi gameplay z ODST :-]

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

No jeżeliby się sprawdziło to co mówiłem wcześniej o tym, że GEOW III byłby na PS3 (co jak mówiłem, jest możliwe, bo marka należy do Epic, a Microsoft zapłacił tylko za dwie pierwsze części) to byłyby jaja jak berety.

 

 

Fajnie było by zobaczyć shootera na silniku Gearsów :) Pożyjemy, zobaczymy...

No przecież silnik gearsów to Unreal Engine 3 :D :D

 

Większość obecnych shooterów na nim jest. Nawet Bioshock czy Mass Effect. W zasadzie to z tych bardziej znanych tytułów, to tylko studia Sony jadą na innych silnikach (np. Guerilla, w końcu silnik Killzone 2 bije wszystko na głowę) i Infinity Ward, które nadal jedzie na starym ID Tech 3.

 

Poza tym, pierwszym shooterem na silniku Gearsów na PS3 był właśnie Unreal Tournament III i działało to świetnie. Pamiętajmy, że to UT, a nie Gearsy, są flagową serią Epic Games. :D

 

Ja tam myślę, że Sony mogło kupić GEOW III na PS3. Nie mówię, że exa, ale może chociaż multiplatform, tak jak FF XIII.

Odnośnik do komentarza

Ogląda ktoś konferencje Sony poprzez Home? Dziś zassałem odpowiednią lokalizację, gdzie znajduję się wieeeeelki ekran. Mnóstwo ludzi, spędziłem z 40 minut na rozmowach na temat E3. Ogólnie ludzie są napaleni na GoWIII, Heavy Rain, U2 i Trico. To będzie fajna rzecz, oglądać konferencje z innymi graczami (już widzę te komentarze podczas konferencji ;) ) Oby tylko wszystko ładnie chodziło, a jak nie, to obejrzy się poprzez PC. Ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...