Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam Jacobss,dzisiejszy dzień pokazuje,że Sony miało w ukryciu kilka megaton na swoją konfę(chodzi mi o psp go!).A wszystko wskazuje na to ,że to nie koniec niespodzianek jakie przewidzieli.Nowy MGS i potwierdzenie LBP na PSP to też niesamowity news.Ciekawe jak rozpieszczą posiadaczy PS3 :)

Odnośnik do komentarza
Jak tam Jacobss,dzisiejszy dzień pokazuje,że Sony miało w ukryciu kilka megaton na swoją konfę(chodzi mi o psp go!).A wszystko wskazuje na to ,że to nie koniec niespodzianek jakie przewidzieli.Nowy MGS i potwierdzenie LBP na PSP to też niesamowity news.Ciekawe jak rozpieszczą posiadaczy PS3 :)

Ja to wolę wszystko na konferencjach widzieć, bo tak po trochu, to nie ma żadnych emocji ;)

 

Mimo wszystko, bardzo liczę na Sony, choć jestem cholernie ciekaw co Microsoft przygotuje. MGS4 to nie będzie żadna bomba, ba, to tylko pokaże na ile warte było (pipi)enie Kojimy :D.

Odnośnik do komentarza
Ja to wolę wszystko na konferencjach widzieć, bo tak po trochu, to nie ma żadnych emocji ;)

 

Mimo wszystko, bardzo liczę na Sony, choć jestem cholernie ciekaw co Microsoft przygotuje. MGS4 to nie będzie żadna bomba, ba, to tylko pokaże na ile warte było (pipi)enie Kojimy :D.

 

Ja co roku oglądam wszystkie 3 konferencje ;P. Ale w tym roku jakoś mało hardcore, bo godziny wczesne ;)

Odnośnik do komentarza
Jacobss będziesz mi słał sms z jakiejś bramki sms co i jak no konfach ? :D

Bo widzę, że Ty będziesz wiedział wszystko najlepiej z tego forum ( przynajmniej po tym temacie tak wnioskuje) ;p

:D

Nie mam możliwości słania SMSów.

 

Ja co roku oglądam wszystkie 3 konferencje ;P. Ale w tym roku jakoś mało hardcore, bo godziny wczesne ;)

Taa, ja tak samo, ale ostatni hardcore był w 2007, kiedy to Microsoft miał konfe o 5:30 rano. :D Pamiętam, że wstałem o 2 minuty za późno i przegapiłem koncert muzyczny z Halo i już zdążyła się pojawić się morda Moore'a.

 

Zresztą, wszystko jest z archiwizowane na tym forum:

 

Tu macie temat sprzed dwóch lat. Fajnie se to tak dzisiaj poczytać. Niezłe jajca były.

 

http://www.psxextreme.info/E3-2007-PS3-t53590.html

 

Teksty Xymka i Yeti'ego mnie rozwaliły z tamtych czasów:

 

CYTAT(Xymek @ 11 07 2007, 21:10) *

a ja myslalem ze konferencja M$ byla slaba...ale teraz zmieniam zdanie...to jest dopiero zena... :|

 

CYTAT(YETI @ 11 07 2007, 21:11) *

ja pie$dole idz sobie i nie trolluj!!!

 

:D

 

I ten zbiorowy orgazm jak Killzone 2 pokazali:

 

ziemia1

 

fuck fuck fuck real time

 

Jacobss (tj. ja :D)

 

Na początku było słabo, ale potem się rozkręciło smile.gif. Może trochę za mało tytułów zaprezentowali, ale jest dobrze. Przez wiele lat będę pamiętał moment jak zaczęli pokazywać Killzone 2.

 

Winiasz - Co roku na E3 (my tu już oglądamy to od lat) trzy główne firmy produkujące konsole, mają swoje konferencje prasowe, na które prezentują cały swój nowy hardware i software. Jedna konferencja trwa zwykle około 2 godzin. Resztę spraw technicznych objaśnił Konrado :D

 

Będziesz wszystko widział, jak przyjdziesz do wątku przed 19:30 w poniedziałek. Będziemy sypać linkami i będziemy się dzielić info i tak dalej. No chyba, że forum jak co roku padnie :D

Odnośnik do komentarza

jutro ma też konferencje Ubisoft i EA.

 

Jabobss ty jestem moim ulubionym sezonowym podniecaczem forum :D.Pierw kilkuletnia podnieta Killzone2,potem gra się okazała,mega rozczarowanie i przestałeś udzielać się na forum,a nawet grać na ps3...zbliża się E3 a tu Jacobss na nowo zaczyna udzielać się jak szalony :P

Odnośnik do komentarza

Jak co roku zleje na konfe M$ z powodu .... braku czasu XD.

Mam nadzieje ze opiszecie tutaj swoje wrazenia z niej jak nalezy (do dzialu MS tez pije).

A tak poza tym to - szczerze kibicujmy Sony, juz w sumie schrzanilo bo znowu pochwalilo sie przedwczesnie (nie)wszystkim co pokaze - nienawidze tej taktyki <_<.

Nowe PSP GO! i stos gier na chlebaka - tego sobie i wam zycze.

 

Zaraz, zaraz, Killzone 2 nadal się podniecam .

:lol:

Odnośnik do komentarza

* Konferencja Microsoftu - 1 czerwca,10:30 PST (19:30 naszego czasu)

* Konferencja Electronic Arts - 1 czerwca, 14:00 PST (23:00 naszego czasu)

* Konferencja Ubisoft - 1 czerwca, 17:00 PST (2:00 naszego czasu - 2 czerwca)

* Konferencja Nintendo - 2 czerwca, 9:00 PST (18:00 naszego czasu)

* Konferencja Sony - 2 czerwca, 11:00 PST (20:00 naszego czasu)

 

Jeszcze nie wiem o której konferencja Konami :(

Odnośnik do komentarza

dzieki, w sumie to nie moge sie juz jutra doczekac, jak rok temu e3 splynelo po mnie bez emocji zupelnie tak teraz nie moge sie doczekac i z checia obejrze najwazniejsze konfy i juz sledze pre-e3 newsy ;)

 

chyba najbardziej trzymam kciuki za projekt od teamu ico i nowosci od kojimy

szkoda, ze nie bedzie zapowiedzi ps3slim bo sam jeszcze cioram na ps2 i niedlugo bedzie czas na przesiadke i wolalbym slimke kupic ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...