Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Moje osobiste oczekiwania co do E3 nie są zbyt wygórowane. Kibicuję Sony i mam nadzieję, że zdobyli nam kilka nowych gier na wyłączność. Przede wszystkim mam nadzieję na Uncharted i nowego Killzone'a na PSP. :D

 

Na PS3 czekam na Heavy Rain, GOW III, Uncharted 2 i M.A.G - tą ostatnią może kupię, ale jeżeli będzie to gra w stylu taktycznym jak Killzone 2, a nie jak Call of Duty.

 

Liczę również na jakieś nowe funkcje PS3. Przydałaby się nowe kodeki, ulepszona przeglądarka i parę innych dodatków.

 

Z gier od developerów niezależnych czekam na nowe F1 i Operation Flashpoint: Dragon Rising od Codemasters, Dead Rising 2 od Capcomu i raczej na Bioshock'a 2. Wbrew większości nie czekam na Modern Warfare 2. Nigdy nie lubiłem takich arcade'ówek.

 

Marzy mi się nowe Killzone na PS3, ale na to chyba jest jeszcze za wcześnie... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już sobie wyobrażam liczbę osób w tym temacie podczas konferencji i komentowania wszystkiego na gorąco :P

 

Ja sie nie nakręcam i nie czekam na jakieś mega zapowiedzi. To co juz zostało zapowiedziane, zapowiada się swietnie. Pokaz Uncharted 2, Heavy Rain, GoW III, nowy Ratchet, to są pewniaki, więc czego chcieć więcej? :)

 

Może gra od Team Ico, GT5, tytuł od Kojimy, ale to tylko gdybania.

 

PS. Krążą plotki, że konferencje Sony będzie można oglądac poprzez Home. 50 osób w pokoju wykrzykujące ohy i ahy do headsetu przy pokazie Heavy Rain :lol: hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Fajnie to by było, gdyby PS3 otrzymało wreszcie wsteczną kompatybilność i można by było w końcu zrobić pełną kolekcję MGS - ów...

 

Eh, rozmarzyłem się, nowe ZOE też by było fajne. ;)

Odnośnik do komentarza

Właściwie to region ntsc wsteczną kompatybilność posiada, a sprzedaży najnowszej konsoli S. nie ruszyło to jakoś drastycznie.

Widocznie sądzą, że w regionie pal ps2 ma jeszcze swoje do zrobienia ? Sam nie wiem co oni mają w głowach.

Szczerze mam własnie 80 gb ntsc u siebie i jak narazie tylko raz odpalałem jakąś gre z ps2 czy też psx na chlebaku ... Dla testów :P

A problemu z dostępem do gier ntsc na poprzednie konsole sony nie mam.

Odnośnik do komentarza
A co, boją się, że pozarażają innych?

 

Mam nadzieję, że ta plota z pokazaniem przez Capcom DMC5 okaże sie prawdziwa. :]

No niestety Capcom potwierdził że pokaże coś Dużego na co czekamy ale nie będzie to DMC5 wiec sorry ^_^ .

 

I od razu zaczęły się ploty na temat jaka gra będzie pokazana. Mam wrażenie że tegoroczne E3 to jedna wielka plotka 8)

 

Ja ze swojej strony nie czekam na nic konkretnego i się nie nakręcam(jak rok temu) żeby się nie zawieść(jak rok temu)

Odnośnik do komentarza

do plotek dochodzi info,że Square ma zaprezentować jakiegoś ekskluzywa na PS3...mając na uwadze wielką baze pewniaków od wewnętrznych studiów Sony i bardzo prawdopodobnego nowego MGSa na wyłączność to Sony na E3 masakrycznie zarządzi.Nie wyobrażam sobie co musi zaprezentować Microsoft by to pobić?(może wykopią Capcom :P)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...