Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

9mm pistol scope (dodatek do 9mm) do kupienia w

Gun Runners:

 

 

20101025204539.th.jpg

O bez kitu 0_o masz ściągnięty najnowszy patch? Miałem tak zupgrade'owanego 9mm i funkcjonował normalnie.

 

Gracie już na PS3? Mnie zaraz chyba 'uj strzeli, bo jak zamówiłem pre-ordera, tak do dzisiaj nie zobaczyłem przesyłki. FFFUUUUUU....

Gramy, gramy - kupiłem w empiku za 239 PLN w dniu premiery (Carrefour i Euro RTV AGD nie mają do tej pory).

Odnośnik do komentarza

A jak to jest z tym poziomem trudności Hardcore? Z menu głównego nie mogłem go aktywować. Proszę o szybką odpowiedź.

Po wprowadzeniu - przed opuszczeniem domu doktorka, będziesz miał okazję pierwszy raz zdecydować czy "jesteś hardkorem" ;)

 

PS rezygnując z gry w trybie HC, stracisz wiele na rozgrywce...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Właśnie, jak już jesteśmy przy kradzieży - jakiś niedorobiony ten element. Ostatnio wyczaiłem jednego gostka z 600 kapslami, ale jako że był mi potrzebny do wykonania questa, to nie chciałem go zabijać, wpadłem więc na pomysł użycia stealh boy'a (czyli teoretycznie 100% niewidoczności) - oczywiście nic z tego nie wyszło, za każdym razem kolo magicznie się orientował, że ktoś dłubie mu w kieszeni....

Odnośnik do komentarza

Nie ma co sie wściekać. Stealth Boy daje 100% niewidoczność ale w trakcie pickpocketingu nie on ma znaczenie, a skill Sneak. Odpowiada on za udaną kradzież, więc jeśli ktoś chce w ten sposób zbijac fortunę w Falloutach 3D to radzę w niego inwestować. Bethesda niestety nie znalazła miejsca na osobny skill zwany Steal więc pozostało jej jedynie dodać zależności do istniejącej nadal Sneak.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Może sobie poczuć, ale nie zmienia to faktu, że po wykonaniu pickpocketa skradziony przedmiot znajduje się w już w moim posiadaniu (co można zobaczyć nawet w ekwipunku), a to oznacza, że kolo aby odzyskać ten przedmiot musi najpierw mnie odszukać, aby go odebrać...tylko jak on to robi skoro kompletnie niewidoczny uciekam na drugi koniec pomieszczenia (albo lepiej - czmycham szybko przez drzwi do kolejnej lokacji)? Teoretycznie taki zabieg powinien zakończyć się sukcesem. No właśnie, teoretycznie.

 

Pewnie po prostu wymagam zbyt wiele od zwykłej gry, ale i tak podobne głupotki mnie denerwują.

Odnośnik do komentarza

Może sobie poczuć, ale nie zmienia to faktu, że po wykonaniu pickpocketa skradziony przedmiot znajduje się w już w moim posiadaniu (co można zobaczyć nawet w ekwipunku), a to oznacza, że kolo aby odzyskać ten przedmiot musi najpierw mnie odszukać, aby go odebrać...tylko jak on to robi skoro kompletnie niewidoczny uciekam na drugi koniec pomieszczenia (albo lepiej - czmycham szybko przez drzwi do kolejnej lokacji)? Teoretycznie taki zabieg powinien zakończyć się sukcesem. No właśnie, teoretycznie.

 

Pewnie po prostu wymagam zbyt wiele od zwykłej gry, ale i tak podobne głupotki mnie denerwują.

 

denerwuje cie ze facec widzi cie niewidzialnego i telepatycznie odbiera swoje itemy?

a nie dziwi cie że można napakować itemów do wiadra i wynieść do innego pokoju i nikt tego nie zauważa? XDD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.