Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Orientuje się ktoś kiedy w końcu ma wyjść w Europie Goty? Na PC już grają , w Stanach także, a u nas jakaś olewka.

Tzn.? Jest pełno ofert na allegro i w sklepach. Nazywa się Ultimate Edition.

 

E: Sry - podają że premiera 24 Luty.

 

Down: Niemożliwe żeby Cenega miała wersję US - jest oficjalnym wydawcą tej gry w PL. Na bank nie będzie to wersja US. Jak martwisz się zdjęciem to wejdź na muve.pl tam masz już fotę z wersji UE.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Tylko, że jak kupię wersję z US to poźniej nie będą kompatybilne sejwy i trofea z wersji premierowej . Wiem, że na Allegro jest możliwość kupienia, ale jak Cenega wystawia aukcję z foto wersji US to coś jest nie tak. Ultima, też niby ma, ale trzeba czekać na wysyłkę kilka dni. Poczekam najwyżej jak będą dostępne normalne aukcje od zwykłych ludzi i wtedy kupię.

Odnośnik do komentarza

Save'y można przepisać, a trofea są te same dla każdej gry, z każdej edycji, z każdego regionu (wyjątki to czasami zestawy dla gier NTSC/A).

 

Jak już ktoś kupi to mam prośbę: napiszcie czy DLC są na kodach czy na płycie bez ściągania śmieci z internetu. Zastanawiam się nad kupnem i jest to dla mnie kwestia decydująca. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Hmm w takim razie napiszę może konkretniej. Co do trofeów jest jak wyżej napisałem, natomiast co do save'ów to z kilkoma ale:

- oba save'y muszą mieć ten sam format, większość ma i można nimi swobodnie żąglowac (np. Uncharted 2, z powodzeniem przepisałem save z PAL U2 do NTSC/U U2 GOTY)

- save nie może mieć blokady na kopiowanie aby dało się go przenieśc na PC (użytkowników CFW to nie dotyczy ponieważ Ci mogą kopiować co chcą, skąd chcą i gdzie chcą).

- save nie może być zabezpieczony przez PARAM.PFD, ponieważ nie wiemy jeszcze jak samemu je podpisywać (struktura też nie jest do końca znana). Jeśli save zawiera ten plik o wielkości 32KB i na podglądzie zamiast kaszanki jest lista plików i padding (zera) to nie jest zabezpieczony i można bez przeszkód mieszać w garach.

 

Jeśli wszystkie trzy warunki (lub dla posiadacza CFW pierwszy i trzeci) są spełnione to problemu nie ma bo identyfikatory konsoli, użytkownika i konta psn można wyjąć z innego save'a i przenieść do nowego. Jeśli masz CFW Rebug to wystarczy włączyć Fake Save Data Owner i nie trzeba się martwić identyfikatorami bo domyślnym zawsze będzie root, a te z save'a będą ignorowane.

 

~90% save'ów, a więc defacto gier które posiadam jest podatna na takie modyfikacje.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja się nadal miotam...

 

Zastanawiam się czy dać grze kolejną szansę - ostatnim razem doczłapałem do New Vegas (pokręciłem się trochę). Czy jest dalej coś co mnie jeszcze pozytywnie zaskoczy, czy może widziałem już wszystko?

 

Jeszcze liczę po cichutku na DLCeki z tej full edycji...

Odnośnik do komentarza

Za późno, już wczoraj rano zacząłem ;)

 

~5h gry na liczniku, skończyłem wszystkie questy w Goodsprings. A jako że nie chce mi się kolejny raz iść przetartą już ścieżką staram się znaleźć jakiś skrót do New Vegas. W tym celu udało się do Hidden Valley i stosownie się wyposażyłem (Gauss Rifle, Combat Armor etc). W spotkaniu z Death Clawem (najwyższy poziom trudności + HC) sprzęt na niewiele się zdał... ;) Muszę obrać inną trasę niż północ od Sloan. Całkiem przyjemnie się gra.

Odnośnik do komentarza

Post po postem, ale co tam..

 

Znalazłem całkiem niezły shortcut do Vegas (praktycznie bezpośrednio z Goodsprings). Na liczniku mam ~20h gry, uzbrojony w Ratslayera hulam sobie po pustkowiu i sadzę 100% krytyki :D Niedawno skończyłem questy w Novac, wybieram się teraz do Camp Searchlight. Świetna miejscówka - przydałby sie motyw z The Glow:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ds71pvzOBTE

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Już F3 odpychał nieco grafiką, ale grało się znakomicie (świetna pozycja). Z takie samego założenia wyszedłem przy NV. Kupiłem ja kilka miesięcy temu. Coś tam pograłem (sam wstęp), odłożyłem na półkę. Niedawno doń wróciłem. Ależ się oprawa zestarzała (i tak podczas premiery była nieciekawa), sama rozrywka bardzo skostniała. Rozkręca się to niebotycznie wolno, ale dam jej kolejną szansę bowiem wiem, iż drzemie w niej potencjał.

 

Tyle, że skubaniec coś nie chce się zbudzić.

Odnośnik do komentarza

Lepiej sprzedaj FNV i kup wersję Ultimate. Nie wiem po ile są te dodatki, ale jak cena jest bez zmian co w dniu premiery to nie ma to sensu. Nówki stoją po 130-140zł z wysyłką. Nie dość, że wyniesie to Ciebie taniej to jeszcze nie będziesz się mordować ze ściąganiem łat i DLC.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...