Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

kurde probuje znalezc gdzies plakat FIFA 10 ten z pilkarzami trzymajacymi pady w rekach...w wysokiej rozdzialce zeby sobie z tego zrobic tapete na pulpit...ale nie udalo mi sie jak narazie:/

rowniez szukalem, tyle ze w przynajmniej 720p, bo chce to miec na tapecie konsoli. ;)

I jak nie udalo sie?...Kurde moze z jakis materiałów promocyjnych... :/

Odnośnik do komentarza

Nie no, bez kitu- jak mogli tak osłabic strzały głową?

 

Wrzucam w pole karne, mając przeswiadczenie, że nic z tego nie bedzie :unsure: Gram Chelsea (rankingowe tylko tym teamem, na szczęscie w 2010 The Blues nie są tak popularni) i taki Drogba powinien brylować w grze głową a....nie bryluje. Jak już wygra powietrzny pojedynek to na ogół...oddaje strzał niecelny (głową)

 

Co do gry głową to działa ona znakomicie.Jak się zniechęcisz to dupa będzie a nie gol z dyńki.Kwadrat naciskaj wtedy,gdy piłka jest w pobliżu głowy napastnika,a nie w początkowej fazie lotu.Analoga kieruj w środek bramki,a nie majtaj na boki.Kwadrat naciskaj krótko,nie duś go!

 

Ktoś chce spara rozegrać na PS3?

Odnośnik do komentarza

Co do główek to wczoraj grając Interem po sieci, walnąłem kolesiowi 2 bramki główką (wygrałem 3:2). Potem kolejny mecz i kolejny gol głową.

Zaczynam powoli wyczuwać moment, w którym muszę wyskoczyć do główki. Oczywiście istotna jest także dokładna wrzuta.

Moim zdaniem jest 100 razy lepiej niż w 09 gdzie w kółko padały gole po dośrodkowaniach.

Odnośnik do komentarza

mam pytanko do ludzi znających się w temacie. Czy to na pewno prawda że fifa 10 na pc jest znacznie gorsza od swoich odpowiedników na konsolach ??! Jeśli tak to dlaczego he ? inny team robi wersję pc czy co ?? Pytam się bo naprawdę jestem w szoku jak dowiaduję, że istnieją dwie różne wersje gry :blink:

 

tak, Fifa na PC to zupełnie inna gra. Ustępuje tej z konsol na każdym polu- grafiki, gameplayu itd.

 

EA rok temu mówiło, że gdyby zrobić na PC taka samą grę jak na konsolę to zagrałoby w nią 5 % użytkowników PC- że niby miała miec gigantyczne wymagania sprzętowe. PC- towcy podniesli larum (bo nie oszukujmy się, współczesne PC zjadają konsolę sprzętowo) , EA wyłożyła kawę na ławę stwierdzając, że nie opłaca im się pakowac kasę w wersję PC- gdzie piractwo jest olbrzymie.

 

FIFA na PC to bodajże wersja z PS2 z podciągnięta grafiką, prawda? Jak dla mnie dobrze im tak - piracą na potęgę i jeszcze mają czelność wytykać EA, że za darmo nie chce im dać najlepszej kopaniny. Kupić konsolę, pozbierać te 150 zł i zapłacić za lata ciężkiej pracy, dzięki której cieszymy się czymś, co do złudzenia przypomina relację z TV.

 

Cierpią jedynie uczciwi gracze, którzy co prawda za niższą cenę, ale dostają coś, co godne jest poprzedniej generacji. Wniosek: przerzuć się na konsolę ;].

 

jak mam angielska wersje (z polskimi napisami) to mozna jakos z liva sciagnac polski komentarz ?

 

W polskiej wersji są 3 komentarze - polski, rosyjski i angielski, nie wiem jak to na płytce angielskiej. Oczywiście możesz zassać komentarz z Xbox Live!, ale jest jeden szkopuł - 80 MSP kosztuje jeśli dobrze pamiętam.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Pawlo, na razie znalazlem tylko cos takiego.

 

221226-fifa10_mainspot.jpg

 

a takze

 

fifa10_tvad_640x360.jpg

 

na razie zdecydowanie za male. moze na PSN pojawi sie taka tapeta... zobaczymy ;)

Za chwilę spróbuję poszukać czegoś większego.Tak jak mówiłem,na plakacie w koszulce PSV Dzsudzsak.

 

EDIT:Narazie nic.Szukałem na oficjalnej stronie i w Google foto.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

W polskiej wersji są 3 komentarze - polski, rosyjski i angielski, nie wiem jak to na płytce angielskiej. Oczywiście możesz zassać komentarz z Xbox Live!, ale jest jeden szkopuł - 80 MSP kosztuje jeśli dobrze pamiętam.

 

Na PS3 to chyba jest z 15 komentarzy na płytce do wyboru :). Czy mi się wydaje czy ta Barca jest na jakichś sterydach. Jejku jaki ten Ibrachimovich to robocop, no troszke przesadzili.

Odnośnik do komentarza

Heh, co za skubańce :D. Wiadomo, że jeśli FIFA10 w pełni się mieści na DVD i tylko komentarze musieli wypieprzyć (a i tak 3 wersje ostały się), to na Blu-Rayu ze spokojem mogliby wpakować tą FIFĘ 4 razy ze wszystkimi komentarzami. Ale durne jest to, że każą sobie za to płacić. Grosze, ale każą.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

F 10 ssie w tym roku. Zawiodłem się i nie tego oczekiwałem. Jak będę chciał pływać to skoczę na basen. Tutaj mi za bardzo to wszystko sunie. Stary syndrom Fify. Strzały to już w ogóle porażka, i bomby i techniczne. Napieprzać rok czasu w edycje 09 to coś znaczy, na 10 nie chce mi się już patrzeć. Edycja nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza

F 10 ssie w tym roku. Zawiodłem się i nie tego oczekiwałem. Jak będę chciał pływać to skoczę na basen. Tutaj mi za bardzo to wszystko sunie. Stary syndrom Fify. Strzały to już w ogóle porażka, i bomby i techniczne. Napieprzać rok czasu w edycje 09 to coś znaczy, na 10 nie chce mi się już patrzeć. Edycja nie dla mnie.

 

Mnie FIFA09 odrzucała,za to FIFA10 powaliła na kolana.Drybling 360 jest genialny.W FIFA09 rządziły algorytmy.Kompletnie cię nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Co ja na to poradzę? 09 była IMO idealna. 10 spieprzyli wiele rzeczy stają się IMO nie grywalne. Ale po co mnie słuchać to tylko moja opinia. Chyba w tym roku przeskoczę na PESa. Grając w Fife nie czuję tej przyjemności co rok temu. Chłopki pływają po murawie zamiast grać jak trzeba. Nie mam nad nimi kontroli i nie mam zamiaru się irytować z tego powodu. Piszę głównie o online bo jak zwykle offline jest o kant dupy roztrzaść.

Odnośnik do komentarza

No ja tez pisalem o braku kontroli, ale to chyba wynika z tego, ze przestawiam sie na analoga. Niektore podania moich kopaczy wolaja o pomste.

 

Mam pytanie do fifowcow z PS3, czygra wam sie zawiesila? Mi raz podczas meczu online nie moglem nawet wcisnac quit tylko musialem recznie wylaczac. A drugi raz w centrum gracza i gdy tym razem dalem quit to i tak sie wylaczyla. Poprzednia fifa tez mi sie zwiesila a inne gry nie, wiec mam nadzieje ze to nie wina konsoli.

 

A co do online to ja rowniez chetnie pogram, moj PSN ID: WojtinhoFCJ

Odnośnik do komentarza

ma ktos jakos rade na te IMHO przesadzone przepychanie ? za kazdym razem gdy jestem przy pilce prawie zawsze trace ja bedac przepchanym, no nie ma rady wykonac jakiejs skladnej akcji. Do tego odbior pilki przeciwnikowi jest cholernie trudny. Te dwie rzeczy doprowadzaja mnie to takiej nerwicy, ze udalo mi sei juz rozwalic zawias w drzwiach od szafy, gdy to w akcie' radosci' przywalilem piesia w drzwi:) Tak w ogole to czuje, ze przede mna dluga droga przestawiania sie z 09 na 10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...