Skocz do zawartości

Tekken 6


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nowe gameplaye, gra wyglada naprawde niezle:

 

-

 

-

 

-

 

-

 

 

Ps. Gratuluje pomyslu temu ktory przeniosl temat do subforum bijatyk, widac jak ludzi tu interesuje wersja na PSP (wszystkie posty ktore tu sa byly juz przed przeniesieniem)

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

a ja walsnei pogralem

 

trzeba powiedziec ze jest to stary dobry tekken....

 

i to jest (pipi) problem bo powinien byc NOWY dobry tekken ;/

 

szczerze mowiac odprocz rage i paru postaci to jest mniej nowosci niz pomiedzy roznymi czesciami FIFY ....

 

gra nadal jest fajna ale powinna sie nazywac tekken 5.3

 

 

popieram apel zeby to przeniesc na tablice psp, tutaj sa same hardkory co graja na duzych konsolach, na tablicy psp jest spokojniejszy kilmat i mozna pogadac na luzaku

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się w pełni ! Gram od 3 dni i muszę powiedzieć że jest to dużo gorszy port niż tekken DR .

 

Czego nie ma :

 

-tekken dojo (które bylo świetne)

-command attack

-defense training

-czy tylko ja zauważyłem że już się nie da wybrać strony po której chcemy walczyć ? Dało się w opcjach w przypadku dr , teraz się nie da , czyżby namco chciało żebyśmy wszyscy grali po lewej ?

 

Co jest:

 

-Kapitalne artworki , coś wspaniałego ,nie wiem czy w pełnej wersji też są bo jeszcze jej nie mam (np. ten "jin -the king of iron fist")

-System gry z boundami , rageami , nowymi postaciami itd. ale tego się można było spodziewać ;p

-nowe plansze choć ja nie wiem które bo wersji z ps3 nie znam jeszcze na tyle by rozróżnić jakie to nowe stage .

 

W sumie tyle , gdyby nie wysoko postawiona poprzeczka przez Tk:Dr ten tekken byłby świetny , tak jest tylko dobry a nawet wręcz biedny . Oczywiście chodzi TYLKO o single playera w multi ta gra jest doskonała . Brakuje tu takiego trybu jak world tour w street fighter alpha 3 .

Odnośnik do komentarza

to prawda azazel to kawal kutasa...

 

 

pogralem z 5 godizn wczoraj i dziś... i podtrzymuje wczorajszego posta ktorego napsialem po 20 min grania

fajny tekken 5.2

niestety nazywa sie tk6 co jest ostrą porażką ...

 

troche mnie kusi zeby pograc i ponabijac kase itp , ale w sumie po cholere, i tak nikt tego nie zobaczy

 

 

a no i oczywiscie na psp gra sie marnie ze wzgledu na chwyt nietypowy, na padzie on o wiele lepiej wychodzi, bo na psp ekran sie trzesie i jest pod złym kontem (alem ręka sie łamie)

 

jedyne do czego taki tekken sie rpzydaje to chyba treningi w autobusie przed walką z prawdziwym rpzeciwnikiem na ps3

Odnośnik do komentarza

Azazel to najbiedniejszy boss w histori tekkena, wystarczy isc non stop do przodu i walic kwadrat, trojkat na przemian (dwa punche) koles nie jest w stanie nic zrobic, a praktycznie w kazdej rundzie probuje ataku z ogona w ktory mu sie wbijamy i mamy juggle za darmo...

 

Po prostu trzymajcie przod i mashuje kwadrat, trojkat... nie ma innego sposobu bo koles ma autoblocking na wszystkie ciosy co sprawia ze jedynie na CH mozna mu sie wbic.

 

Co to bylo tekken dojo? Bo ja nie pamietam a ciekawy jestem nad czym ubolewacie. Walki z ghostami jeden po drugim?

 

Ok juz znalazlem, cytat z gamefaqs :

 

Tekken Dojo Gold Rush Unlocked while playing through Wind Dojo.

Tekken Dojo Roulette Battle Unlocked while playing through Void Dojo.

Tekken Dojo Survival Unlocked while playing through Fire Dojo.

Tekken Dojo Time Attack Unlocked while playing through Water Dojo.

 

Nie pamietam co to bylo tekken dojo dokladnie, ale oprocz roulette battle wszystko inne w T6 jest. Dodatkowo w practice jest tez defensive mode, wystarczy wejsc do practice i wybrac na samej gorze 'mode select'. Do wyboru bedzie walka z kompem albo defensive mode wlasnie.

 

Mnie sie tam gra znosnie n krzyzaku, daje rade zrobic praktycznie kazda akcje z duzej konsoli. No i ten tekken jest wlasnie po to... zeby moc pograc/pobawic sie/potrenowac przed gra na duzej konsoli, czyli dokladnie to samo co w T:DR.

 

A tak na marginesie to chyba nikt sie nie spodziewal ze ta gra bedzie wygladac inaczej niz DR? Badz nie badz DR wygladal po prostu za(pipi)iscie jak na swoj czas, dalej wyglada. Wobec czego glowne zmiany sa w mechanice gry, postaciach itd.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

To zalezy.

 

Jak chcesz po prostu sie pobaiwc w single to DR moze byc ciekawszy.

 

Jak chcesz najswiezszej czesci tekkena, z poprawiona grafika i wszystkimi nowosciami systemu, plus nowe postacie (lacznie 6) to bierz T6.

 

Ja osobiscie wole T6 na psp, ale mnie interesuje bardziej strona techniczna nowego tekkena, a nie granie dla 'popykania'.

 

Aha no i nowy tekken ma mozliwosc instalacji na karcie pamieci, dosc wazny czynnik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...