Skocz do zawartości

Tekken 6


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka piłka - bardziej się opłaca brać T:DR czy T6?

Jeśli masz kupę pieniędzy to mimo wszystko Tekken 6, ze względu na usprawnienia w systemie i większa ilość postaci. Ja bym jednak poczekał aż gra wyjdzie w platynie czy coś, gdyż nie ma tu wiele nowego względem Dark Resurrection. Na chwilę obecną zwyczajnie szkoda kasy.

 

Tyle co pograłem to pozycję prędzej skłonny byłbym nazwać Tekken 5,5. Jest to nic innego jak DR z paroma nowymi postaciami, ciosami, innymi arenami oraz beznadziejnie przepakowanym bossem. Jeśli chodzi o tryby to Dojo w sumie można porównać do Ghost Battle. Innych bzdetów też nie brakuje, no chyba, że ktoś czerpał radość grając w kręgle - to tych nie ma. Mam wrażenie, że tryb Custimize jest mocno uproszczony względem DR (jeśli chodzi o ilość przedmiotów). Grafika jest strasznie ziarnista, a portrety postaci to jakiś żart chyba. A jeśli nie masz znajomych grających w Tekkena/posiadających PSP to już w ogóle można sobie odpuścić i zacząć zbierać na konsolę stacjonarną ;>.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Hmm... nie no itemow jest zdecydowanie wiecej, zdecydowanie ciekawszych niz w DR, przynajmniej dla mojej postaci ;) Innyh niespecjalnie mi sie chcialo sprawdzac, bo za duzo tego.

 

Jesli chodzi o grafika to absolutnie zgodze sie z tym ze artworki podczas wczytywania walki sa TRAGICZNE, ale gra sama w sobie wyglada moim zdaniem duzo lepiej, niespecjalnie widze ziarnistosc poza wyzej wymienionymi artworkami. :o

Odnośnik do komentarza

kustomizacja budzi mieszane uczucia, niby jest sporo rzeczy ale wiekszosc z nich jet identyczna dla KAZDEGO (np okulary, chustka na glowe, miecze)

niektore postacie maja tylko te "typowe" rzeczy do wybory, a niektore maja cos swojego (oczywiscie kazda ma cos swojego, ale mam na mysli np twarzowe itemy - kazdy ma takie same okulary do wyboru, w "other" kazdy ma miecze, kazdy ma tez niebieską bandane na glowe, (nawet panda, mokujin, devil jin itp )

 

 

roznica polega na tym ze zamiast mini dodatkow teraz sa rzeczy takie jak cale nowe kostiumy ktora mozna złożyć kupijac 2-3 części (to chyba zadosc uczynienie za brak stroju 3P)

 

swoja droga glupio tez ze itemy pasuja do kazdego stroju, tzn nie ma osobnych itemow dla P1 i P2 tylko wszystko pasuje do obu (oczywiscie nie z wyglądu...)

 

wczesniej mozna bylo dodac postaci drobne bzdety, teraz..... z każdego można zrobic idiote

 

to chyba najgorsza sprawa - kazdy ma jakies debilne itemy, mało kto ma fajne (chociaz niektore sa naprawde porządne)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Yano odpowiednio wyjaśnił kwestię. Teraz zamiast dodatków do kostiumów mamy zestaw uniwersalny dla wszystkich postaci, oraz elementy odzienia, z których zrobić możemy całkowicie nowe stroje. To nie jest jednak postęp tylko zacofanie. Nie można dodać małych dupereli pokroju innych butów czy ozdoby we włosach. Jeśli chcemy dać Lili pończochy to musimy kupić cały zestaw z miniówką. W Dark Resurrection wystarczyło do podstawowego stroju dokupić dodatek i całkiem nieźle to wyglądało. Tutaj jednak z klaunów robimy jeszcze większych klaunów. Dziwne natomiast, że taką uwagę skupiono na modyfikacji włosów postaci...

 

Nie aby jakoś wpływało to na właściwą rozgrywkę, ale biorąc pod uwagę brak jakichkolwiek innych dodatków, tylko modyfikacja ubioru zachęca do zdobywania kasy/punktów. W poprzedniku takie drobne duperele jak zmiana koloru czy dodanie jakiegoś elementu odzienia nawet bawiły. Teraz jednak nawet to zepsuli.

Odnośnik do komentarza

BTW

Wy też nie macie powtórek z last hita po rundzie/walce? xD

Nie rozumiem czemu to usuneli -_-

Ciągle nie mogę pozbyć się wrażenia, że ten tk6 to jakies demo...

infrastructure mogli by dac. Co z tego, ze pewno dadza ad hoc party. jakbym mial ps3 to byl gral w tk6:br z ps3 a nie tlukl na psp.

ogolnie już się jakoś przyzwyczaiłem, do tego tekkena (mam na myśli wykonanie). Ale mogliby pomyśleć, nad jakimiś trybami na psp aby się nie nudziło. Bo w sumie starczyłoby jakby dali tylko practice i te ghost battle (bo arcade nie wiem co wnosi i po co jest). Historyjki dla mnie sa chyba najgorsze w historii tekkena -_-. Poza tym zabrali wysylanie rekordów. Wiem, że było zbugowane i masa cheaterów, ale zamiast to naprawić jakoś czy ogarnąć to po prostu usuneli.

Wydaje mi się, że po prostu walneli, że o tekken 6 na psp, a się nie przyłożyli.

Edytowane przez gaawa
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Siwy_

Gral ktos przez adhoc ? Probowalem grac dzisiaj ze znajomym i byly straszne opoznienia, wtf ? Tekken DR pod tym wzgledem nie zawodzil, poza lagiem pod koniec rundy gralo sie idealnie, a tu takie cos ;\

Odnośnik do komentarza

Pograłem w T6, potem odpaliłem DR, potem znowu T6 i mimo braku kilku rzeczy z TDR o których juz wspominaliście, to w T6 gra mi sie przyjemniej. Artworki mi się widzą, tylko czemu czasem są na nich niebieskie plamy krwi zamiast czerwonych? ^^" Skąd sie wziął Azazel? Toż to boss z du.py wzięty ;/ no i ten wielki robot na bonusie... Co mi sie bardzo spodobało to loadingi, nie wiem czy mi sie wydaje czy nie ale są znacznie krótsze niż w TDR. Grafioza też wydaje sie nieco lepsza a odgłosy je.bnięcia w ziemię nie drażnią jak w poprzedniej czesci. Szkoda że wszystkie postacie są od razu odblokowane ;/ no i burdel w customizacji mi sie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pytanie do fanów:

Czy port na psp różni się technicznie od wersji na duże konsole.Nie mam na myśli grafiki ale takie aspekty jak płynność animacji, liczba zagrań, frame data i inne elementy systemu ?

specem od techniki nie jestem ale wydaje mi się, że nie. Powiem ci, że wręcz lepiej gra mi się na PSP niż x360

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.