Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wykupiony live na 12 mc gold .Mieszkam w Niemczech no to kupilem konto na Niemcy i tu mam pytnie wiadomo wiekszosci KRWAWYCH gier nie ma chodzi mi o dema .Dema Call of duty sa bez krwi<LIPA>Dzis zrobilem zonie nowe konto na UK ma liva gold mc free i teraz dziwne chce pobrac demo callof duty i wychodzi mi napis NIE JEST DOSTEPNE DLA TWOJEJ LOKALIZACJI!! Oco tu chodzi??.Mam jeszcze pytanie czy jak kupie dodatki np GTA ,FAR CRY 2 ITD to beda mi dzialac na moim profilu ??np Dema sa normalnie widoczne.Nie chce kupowac gta na niemieckie konto wiadomo jest pociete .Prosze o jakies info jak to jest /

napis NIE JEST DOSTEPNE DLA TWOJEJ LOKALIZACJI!! - oznacza to że system wykrywa(poprzez IP) ze mimo to ze jesteś na koncie UK to konsola podpieta jest do netu w Niemczech (fizycznie) co dla konsoli oznacza ze i tak jestes w Niemczech a nie w UK

takie blokady ustawione są na niektóre gry/dema/dodatki (tzw blokada regionalna)

 

 

dodatki i gry arkade (platne i bezpłatne) sciągniete na konto "a" bedą widoczne/grywalne na kazdym innym koncie na tej konsoli

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań:

 

1. Czym jest Microsoft Points? Czy to coś jak EuroGąbki na naszej-klasie, czy chodzi o Gamerscore?

2. Co jest potrzebne, by odpalić Xbox Live? Mam Arcade'a z 256 mb kartą pamięci. Czy oprócz modułu Wi-Fi potrzebuje np. większej karty?

3. Jakbym się podłączył do Live'a, to co zrobić z NXE? Bo mam zainstalowaną podstawkę (dorzucili mi podczas naprawy gwarancyjnej), ale nie mam np. Avatarów. I jak wtedy zainstalować New Xbox Experience?

4. Czy Xbox obsługuje "proxy"?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
Wiadomo cos o beta 1v100 w uk i irlandii?

Na xlive są reklamy, że startuje 10 lipca. Oby nie było żadnej blokady !

Dzieki,blokada pewnie będzie bo jest wyraźnie napisane ze startuje w UK może i Irlandii pozwolą zagrać :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam 3 pytanka:

Czy jest tu ktoś, kto dostał banana za podanie nieprawdziwych danych przy rejestracji do Live'a? (co w Polsce jest "konieczne")

Czy banan jest na konto czy na konsolę?

Czy pokazuje się jakiś konkretny komunikat czy wiadomość, czy tylko np. że nie można się połączyć?

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza
Czy banan jest na konto czy na konsolę?

Jak narazie tylko na konsole

 

Czy pokazuje się jakiś konkretny komunikat czy wiadomość, czy tylko np. że nie można się połączyć?

Komunikatu brak, tylko nie możesz się połączyć z XBL, a przy teście połączenia i sprawdzeniu kodu błędu masz:

W: 0000 - 000B

X: 0000 - F001

Y: 00A8 - 6820

Z: 8015 - 190D

ID: 0006 - 0000

 

Odnośnik do komentarza

Mam problem/pytanie - nie mogę się dołączyć do żadnej sesji online w Burnout Paradise. Wyrzuca mnie z każdej jednej, niezależnie czy z polakami, czy z amerykanami, czy grając w rzeczy z DLC, czy z podstawowej gry. Myślałem, że może coś nie tak mam z routerem, ale w każdej innej grze z online jestem w stanie normalnie pograć. Jakieś sugestie co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Mam problem/pytanie - nie mogę się dołączyć do żadnej sesji online w Burnout Paradise. Wyrzuca mnie z każdej jednej, niezależnie czy z polakami, czy z amerykanami, czy grając w rzeczy z DLC, czy z podstawowej gry. Myślałem, że może coś nie tak mam z routerem, ale w każdej innej grze z online jestem w stanie normalnie pograć. Jakieś sugestie co zrobić?

Jedną z możliwości jest to, że z każdej sesji jesteś wypraszany przez graczy, mało prawdopodobne, ale możliwe.

Może też to sprawa twojego połączenia. Podobno jak nie masz NAT open, to nie można brać udziału w niektórych sesjach. Niestety nie wiem czy i jak można zmienić NAT.

Pewnie mogą być to jeszcze inne powody.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...