Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem w jakim stopniu będzie to oficjalne info ale prawdopodobnie pod koniec lutego odbędzie się Polska premiera Xbox Live.

 

Bardzo miła Pani z MS potrafiła odpowiedzieć mi właśnie na to pytanie.

 

Czy to będzie prawda? Zobaczymy za miesiąc.

 

Info nie znalazłem w sieci niestety, piszę tylko to czego dowiedziałem się telefonicznie.

Odnośnik do komentarza

Wiecie, w 2007 roku polski Live miał już być, więc sorry, ale nie wierzę. Już obiecywano i kazano czekać z rejestracją, żeby już na polski się rejestrować. Nawet w PE ;).

 

 

No 2razyjot, a Ty myślałeś, że po co ten złoty Live :D? Płacić trzeba ;]. Skończył się miesiąc miodowy xD.

 

A ja mam problem: dotąd wszystko działało i dziś nagle nie chce mnie połączyć, coś mu numerki DNS nie pasują. Co się stało, co zrobić? Nic nie zmieniałem... a tu samo z siebie. Nienawidzę tego :/.

Odnośnik do komentarza

mam problem z dzisiejszą aktualizacją .Posiadam Xboxa w wersji arcade z karta 256 mb

po NXE zostało mi na karcie zaledwie około 110 mb wolnego. Dzisiaj wyskakuje mi kolejna aktualizacja po kliknięciu na tak wyskakuje komunikat ze potrzeba 124 mb na aktualizacje czy jest możliwe jakieś obejście tej aktualizacji i granie na live czy jedyne wyjście to zakup dysku.

Odnośnik do komentarza
mam problem z dzisiejszą aktualizacją .Posiadam Xboxa w wersji arcade z karta 256 mb

po NXE zostało mi na karcie zaledwie około 110 mb wolnego. Dzisiaj wyskakuje mi kolejna aktualizacja po kliknięciu na tak wyskakuje komunikat ze potrzeba 124 mb na aktualizacje czy jest możliwe jakieś obejście tej aktualizacji i granie na live czy jedyne wyjście to zakup dysku.

 

Ja mam dysk ale również zaskoczyła mnie ta aktualizacja. Z tego co widzę to nic ona nie zmieniła a zajmuje aż tyle ? Szkoda mi posiadaczy arcade.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy jezeli do tej pory przedluzalem abonament na XBL za pomoca karty (pobieralo mi pieniadze z konta), to moge teraz wstukac kod ze zdrapki na 12 miesiecy i nie bedzie zadnego problemu ? Nie bede juz mial mozliwosci placenia ta karta i traci ona waznosc, wiec musze przestawic sie na zdrapki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie. Czy jezeli do tej pory przedluzalem abonament na XBL za pomoca karty (pobieralo mi pieniadze z konta), to moge teraz wstukac kod ze zdrapki na 12 miesiecy i nie bedzie zadnego problemu ? Nie bede juz mial mozliwosci placenia ta karta i traci ona waznosc, wiec musze przestawic sie na zdrapki.

 

zdrapka zadziała, gorzej jak minie ci termin i MS będzie chciał pobrać kasę z karty, wtedy nic nie zrobisz

Odnośnik do komentarza

Chciałem coś napisać na temat live i jednocześnie zapytać. Od około roku nie wykupiłem ani razu gold-a tylko jadę na trialach. Wielu z was uważa, że usługa ta jest tania i warta swoich pieniędzy, ale czym ona się różni od takiego PS Network? W większości swoich gier(GTA IV, GoW 1,2, FM2, SC 4) mam lagi. W sumie to wina programistów tych gier, ale kurde. NA PSN są takie same lagi a w grach jak CoD 4 jakość połączenia jest porównywalna do tego z PS3(jak nie taka sama). Sam interface jest dość powolny a większość usług jest odpłatnych(sic! płacić za wcześniejsze ściąganie dem- żałosne). Więc pytam się za co płaci się te pieniądze skoro komfortowo nie da się grać w sporej części nowych i dobrych gier? Czy z kolei ta usługa jest kierowana tylko do amerykanów?

Edytowane przez Gazi
Odnośnik do komentarza
To nie wina MS, ze ludzie ktorzy hostuja gre maja do dupy lacze...
W pewnym sensie to jednak wina MS, bo powinno zabezpieczać i dawać takim max 4 osoby w pokoju :). Ponadto jest sprawa pingów, USA z Europą nie może grać w strzelaniny (a już szczególnie w bijatyki), jedynie w wyścigi.

 

Ponadto mam sprawę: otóż dziwnie nie mogę odzyskać jednego swojego profilu (ze starej konsoli, nie używanego ze 2 lata). Wygląda jakby adres e-mail wyparował z bazy MS, ale to nie prawda, bo dziś dostałem maila z MS (marketingowego), ale przypomnienie hasła na www nie działa (a i tak je pamiętam).

 

Odnośnik do komentarza
To nie wina MS, ze ludzie ktorzy hostuja gre maja do dupy lacze, ktore nie moze pociagnac wiekszej ilosci graczy.

Ogolem sam nie mam wykupionego Golda na chwile obecna - po co placic jak i tak nie gram na razie, albo prawie wcale.

 

Same here, grać będę jak będę miał czas i odpowiedni osprzęt.

Odnośnik do komentarza
To nie wina MS, ze ludzie ktorzy hostuja gre maja do dupy lacze, ktore nie moze pociagnac wiekszej ilosci graczy.

Ogolem sam nie mam wykupionego Golda na chwile obecna - po co placic jak i tak nie gram na razie, albo prawie wcale.

 

Wina jest brak wyboru kanalu graczy - US, Europa, Asia, Africa. Wchodzisz w EU to sie spodziewasz graczy z EU. A tak wchodzisz na Live, ranked, czekasz chwilke, loading mapki, laggggg bo glownie laczy sie z hostami w Ameryce... Trzeba wyjsc i sprobowac jeszcze raz. Najlepsze rozwiazanie to lista hostow nawet w grze ranked. Takie cos ma Vegas 2 - szukam hosta ktory ma zielony Connection i gram. Chcesz sobie pograc 30min w Halo3 to pierw trzeba trafic na dobry host co jest zadkoscia i 10 min leci bo pierw szukanie, nastepnie ktos wetuje dosc dobra mapke, trafia sie beznadzieja i na takiej trzeba grac. O wiele lepiej wspominam randomy w Bad Company.

 

Online to tylko wyszukiwane hostow/serwerow bo random to glupota. Wiecej Live nie kupie, 10zl miesiecznie to nie duzo bo wzielem zna rok + 1 miech gratis.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...