Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Xbox Live.Posiadam już router Linksys wag200g (pzdr Wooyek).Skonfigurowałem go i działa już na kompie jednak za nic nie połaczy się z X360.Raz pluje, że statycznego IP nie jest w stanie przeczytać, a jak dam na automatyczne to ówi, że router nie wykrywa.Nie wiem w ogóle ocb? Zmieniłem MAC konsoli na MAC routera( nie wiem po co, ale zmieniłem) Jakieś sugestie co dalej ???

Przy próbie łączenia z Xbox Live komputer ma być włączony, czy to nie a znaczenia ???

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
Witam, mam pewien bardzo drażniący problem. Otóż na mygamercard.net po wejściu na mój profil okazuje się, że w większość gierek będę grał w 2025 roku... Ok, do dzisiaj nie było problemu bo w wygenerowanej sygnaturce pokazywało prawidłowo w co ostatnio grałem itp. Dzisiaj jednak stało się coś takiego:

 

bugmgcgt6.th.jpg

 

Ostatnio grałem w całkowicie inne gry, nawet pisze, że było to Rock Band a tu w miniaturkach pojawiają się te gry z 2025 roku. Nieźle mnie to wpienia.

Nie wiecie może jak to naprawić ? :)

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

//Edit: Raz działa a raz nie, sam już nie wiem.

 

 

No niestety mam tak samo, rok w grach w które grałem offline przed podłączeniem do neta mam rok 2025. Podejrzewam że to jakis błąd spowodowany tym, że konsola co chwila resetowała wtedy mi zegar. Teraz jest ok, bo aktualizuje mi go z netu... a co na to poradzić? Nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Mam konto na UK. Czy opłaca się albo w ogóle da z poziomu konsoli kupić ms pionts? Że się da to wiem ale czy da się z polską kartą kredytową?

z tego co wiem to punkty do sklepu da sie miec tylko poprzez zdrapke

No jak tylko przez zdrapkę jak można dodać tam kartę kredytową i mogę kupić bodajże 500 punktów za 4 funty (możliwe że mi się pomyliło bo nie wiem czy 500 czy 100). Nie wiem tylko czy łyknie moją kartę oraz czy potem nie będzie problemów z jej usunięciem z profilu (nie chce żeby była). Poza tym nabijać kasę ludziom którzy tego nie chcą...

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Nie moge zrecoverowac dwoch kont. Jedno to jest moje drugie konto zalozone na UK (mam kilka gierek na nim sciagnietych), a drugie to konto mojej Gosi - tez nie mozna go odnowic. Pojawia sie taki komunikat i nie mozna z tym nic zrobic. Odrazu napisze, ze nie mam co czekac bo nie jest to chwilowe, moje konto na UK probuje od miesiaca odnawiac i nic. Teraz okazalo sie, z kontem Gosi jest ten sam problem. Tutaj fotka jaki komunikat sie pojawia:

dsc00191qm9.th.jpg

Wczesniej nigdy nie bylo z tym problemu - odkad pojawil sie nowy dash cos sie pochrzanilo. Sprawa dosc powazna - zalozmy, ze profil zostal przypadkowo skasowany i co teraz ? Juz go nigdy nie odzyskam ?

 

EDIT: EDIT: Juz sobie poradzilem z probleme. Zmienilem po prostu kraj zamieszkania w Windows Live ID :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ja kupowałem golda na 12 miechów wszystko gites na drugi dzień wysłał kod :).

 

A słuchajcie warto kupować punkciki po przez podawanie karty na XBL? Czy jak już je wydam to mi automatycznie ściągnie kasę na nowe czy jak? - ponawiam pytanie to, które zostało zadane wyżej!

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Ten papyflo wysyła kody dość randomowo, po komentarzach na allegro widzę że niektórzy co kupili kody po mnie już dostali, ja kupiłem wczoraj, dzisiaj wieczorem skrzynka pusta.

 

Ech, no i musze odszczekać co napisałem, kod dostałem w godzine ale na nie na maila z którego pisałem, ale tego co jest ustawiony w allegro, moja głupota ;)

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wpisalem zdrapke na 3 miesiace Gold, zaakceptowalo mi ja i we wlasciwosciach konta w czlonkostwie pisze, ze mam konto Gold na 3 miesiace, wiec fajnie.

 

Sprawa jednak jest na tyle dziwna, ze nie moge sciagac nowych dem, nie moge tez dolaczac i tworzyc grup bo pokazuje sie info, ze musze miec golda. :)

WTF ?!?!?!?! - przeciez mam golda, wiec co to ma byc ?! :D

Wylogowalem i zalogowalem ponownie, nawet wylaczalem konsole i dalej to samo.

 

Czy ktos juz sie spotkal z tym ewenementem ?

 

Dodam, ze kod mam na karcie, nie sam kod od jakiegos sprzedawcy z internetu - dostalem ja wraz z konsola w zestawie PGR3 + Kameo + 3 Month Gold. :)

Grac moge normalnie, w Halo 3 na rankingu rowniez.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Live wcale nie taki rox jak nazwa tematu. Przez wiele lat gralem przez siec glownie na PC, potem kilka razy przez XBC majac X1. Najlepsze rozwiazanie multiplayera jest wlasnie na PC:

- wybierasz serwer wg graczy czy po pingu a nie laczysz sie do jakiegos randoma i co chwila lag...,

- powinny byc dedykowane serwy

- kazdy serwer jest rozny pod wzg trybu czy map a nie jakies 5 map w Halo z czego wiekszosc nie zostala wykorzystana lub sa do innego trybu.

- jakies glosowanie po skonczonym meczu jaka nastepna mapa (nie to co w Halo - masz mape X, dajesz veto i masz Y ktora jest jeszcze gorsza od X)

- podzielenie live'u na regiony przed wejsciem do online. Jestem z Uk to chce grac z kims z EU a nie z USA

- darmowe aktualizacje typu DLC - placic za cos gdzie na PC czy PS3 jest za free to tez przegiecie. Moze im wystarczy kasy bo za byle co trzeba placic, obrazek, theme (w dodatku przy wiekszosci nie ma jakiejs miniaturki jak to wyglada). Kupie tylko DLC do L4D gdyz kupilem sobie Assault Heros zagralem, nabilem 200 i lezy gra na dysku wiec lepszy pozytek bedzie z L4D, potem kupie go na PC jesli scena tej gry rozrosnie sie na mapki, mody,itp. Podobnie z Portalem - dodali pare mapek ale trzeba placic 800msp za cos czego sila sa pomysly innych graczy. Nawet gdyby wyszly to pewnie i tak trzeba by za to jeszcze placic...

 

Niby placimy za cos co jest nie najlepiej zrobione. Stuff z marketu idzie szybko ale gorzej z grami przez brak dedykow.

 

Mam male doswiadczenie na Live ale to co zobaczylem srednio mi sie podobalo. Najgorsze sa lagi, dlugie wyszukiwanie gier.

Odnośnik do komentarza
Live wcale nie taki rox jak nazwa tematu. Przez wiele lat gralem przez siec glownie na PC, potem kilka razy przez XBC majac X1. Najlepsze rozwiazanie multiplayera jest wlasnie na PC:

- wybierasz serwer wg graczy czy po pingu a nie laczysz sie do jakiegos randoma i co chwila lag...,

 

Prawda, zawsze najlepiej mieć wybór a nie random, nie wiesz gdzie trafisz i jak trafisz.

 

- powinny byc dedykowane serwy

 

No to już obowiązek. Naprawdę nie czaję, jak może nie być dedyków na PŁATNYM serwisie.

 

- podzielenie live'u na regiony przed wejsciem do online. Jestem z Uk to chce grac z kims z EU a nie z USA

 

Bardziej wybór: świat/region przy szukaniu serwerów.

 

- darmowe aktualizacje typu DLC - placic za cos gdzie na PC czy PS3 jest za free to tez przegiecie. Moze im wystarczy kasy bo za byle co trzeba placic, obrazek, theme (w dodatku przy wiekszosci nie ma jakiejs miniaturki jak to wyglada). Kupie tylko DLC do L4D gdyz kupilem sobie Assault Heros zagralem, nabilem 200 i lezy gra na dysku wiec lepszy pozytek bedzie z L4D, potem kupie go na PC jesli scena tej gry rozrosnie sie na mapki, mody,itp. Podobnie z Portalem - dodali pare mapek ale trzeba placic 800msp za cos czego sila sa pomysly innych graczy. Nawet gdyby wyszly to pewnie i tak trzeba by za to jeszcze placic...

 

To już jest w ogóle bezczelność ze strony M$ - płacę za granie, płacę za obrazki, płacę za filmiki niektóre, dobrze, że dema i trailery jeszcze są bezpłatne. Najbardziej wkur.wia content darmowy na PC/PS3, na Xboxie płatny :/. Za te siano, które wydaje przydałyby się jakieś darmowe gierki.

 

 

Ogólnie Live jest spoko, ale właśnie te rzeczy powinne być poprawione, bo w końcu płaci się za te rzeczy. Jak na razie wbijam w online'owe szaleństwo, bo ani nie mam gier, ani nie chce mi się siana za to wydawać. Silver wystarczy, dema, rozmowy, wiadomości i przede wszystkim uaktualnianie GS w necie i wystarczy. Bez grania się obejdzie, dosyć zabawy na singlu już jest :).

Odnośnik do komentarza
Ogólnie Live jest spoko, ale właśnie te rzeczy powinne być poprawione, bo w końcu płaci się za te rzeczy. Jak na razie wbijam w online'owe szaleństwo, bo ani nie mam gier, ani nie chce mi się siana za to wydawać. Silver wystarczy, dema, rozmowy, wiadomości i przede wszystkim uaktualnianie GS w necie i wystarczy. Bez grania się obejdzie, dosyć zabawy na singlu już jest :).

 

Aha, ja też tak mówiłam... aż pewnego dnia chcialam zagrać w L4D na splicie... szybko wpisałam nr ze zdrapki ;P

 

Odnośnik do komentarza

Kathleen ja tylko tak pisze, tak naprawdę sianka nie mam, bo pewnie jakbym miał to bym śmigał bez problemu. A tak to za kilka dni Live staje się Silver.

 

Niby nie płaci się wiele (10 zł miesięcznie to nie wiele) ale tak jak mówi signap, płacimy za p2p, co już jest żałosne. Na PS3 przynajmniej nie ciągną za to siana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...