Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie juz byly w tym temacie podobne pytania(nie wiem, czy az tak noobowskie:P), ale troche tego za duzo wiec:

 

1. Czy jak kupie zdrapke na live'a to czy bede mial abonament w wersji gold na kazdym profilu?

2. Czy mozna skopiowac istniejacy juz profil, a pozniej zmienic jego nazwe(chodzi mi o to zeby nie stracic gamescore'a)?

3. Jesli odpowiedz na pytanie 2 jest przeczaca, to czy na jednym profilu mozna stworzyc dwa osobne profile do grania w sieci, tak zeby na tym drugim nie startowac od zera(GS)?

4. Na jaki kraj najlepiej sie rejestrowac? Czy sa jakies postepy w sprawie polskiego XBL?

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
1) nie

2) nazwę profilu offline można zmieniać do woli, Gamertaga też, ale kosztuje to 800MP

3) każdy nowy profil zaczyna z zerowym GS

4) ludzie rejestrują się na USA, Wielką Brytanię lub Irlandię

 

1. Zdrapka dziala tylko na jeden profil, czy wiecej?

2. Czy mozna jakos skopiowac profil, tak zeby miec dwa z tym samym gamescorem(przerzucic na karte pamieci, a pozniej z powrotem na dysk?)

3. Czy pozniej mozna zmienic kraj rejestracji?

Odnośnik do komentarza

1) Zdrapka na Golda na jeden, punkty też, ale pobrane rzeczy są dla wszystkich profili.

2) Nie rozumiem za bardzo w jakim celu. Można skopiować profil na kartę i zagrać na innej konsoli, albo pobrać swój profil na inną konsolę przez XBL.

3) Nie wiem, nawet jeśli, to raczej tylko telefonując do MS. Czyli nie jest to łatwe, o ile w ogóle da się to zrobić.

Odnośnik do komentarza

2) to co wampis napisal, ale pamietaj ze po sciagnieciu profilu z xlive wszystkie starsze kopie staja sie bezuzyteczne. do tego xbox nie pozwala na robienie kopii profilow, tylko na przenoszenie ich [tzn za pomoca xboxa nie zrobisz tak, ze masz dzialajacy profil na hdd i memorce, bo xbox starszy usunie po przeniesieniu go z hdd na memorke]

Odnośnik do komentarza
2) Nie rozumiem za bardzo w jakim celu. Można skopiować profil na kartę i zagrać na innej konsoli, albo pobrać swój profil na inną konsolę przez XBL.

 

Zeby stworzyc drugi profil z takim samym gamescorem, zeby nie zaczynac od zera.

Problem jest taki, ze xbox jest brata i on tez bedzie czesto gral, a gamertaga nie bede co gre zmienial, zeby nas ludzie odroznili. Poza tym statsy bedzie psul.

 

I jeszcze ostatnie(oby)pytanie:

Czy roznica miedzy livem w USA czy UK jest na tyle duza, ze nie warto rejestrowac sie na Polske?

Odnośnik do komentarza

hm to jak to jest z tym GS? Zalozmy ze robie sobie profil offline standardowy i gram sobie offline caly czas i zrobilem sobie 5000 GS. Wiec zakladam profil na XBL z taka sama nazwa jak mam ten offline wiec wtedy na nim tez bede mial to 5000 GS automatycznie dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wytłumaczcie mi o co kaman bo jestem z deka zdziwiony.

Aktywuję sobie Golda zdrapkami 48-godzinnymi i wszystko hula cacy, ale nie do końca.

Otóż nie mogę pobrać niektórych dem. Np. Devill May Cry 4 ma obok ikonę przekreślonego czerwonego kółeczka. Why? Co jest grane? Innego dema nie mogę z kolei ściągnąć bo jest niedostępne z tej lokalizacji. No to z jakiej lokalizacji jest dostępne? A jeszcze innym razem wywala mi komunikat, że aby ściągnąć to demo muszę być użytkownikiem konta GOLD. No przecież jestem do jasnej cholery!

Dodam, że konto mam zarejestrowane na UK.

Odnośnik do komentarza

To G, lub GS to Gamerscore, czyli Wynik gracza, inaczej mówiąc sumaryczna wartość punktów wszystkich odblokowanych Osiągnięć. Jest to liczba mająca jedynie cel prestiżowy, niemniej większość graczy przywiązuje do niego pewną wagę.

Nie ma to najmniejszego związku z MP, będącymi po prostu walutą na Rynku (Marketplace).

Odnośnik do komentarza
To G, lub GS to Gamerscore, czyli Wynik gracza, inaczej mówiąc sumaryczna wartość punktów wszystkich odblokowanych Osiągnięć. Jest to liczba mająca jedynie cel prestiżowy, niemniej większość graczy przywiązuje do niego pewną wagę.

Nie ma to najmniejszego związku z MP, będącymi po prostu walutą na Rynku (Marketplace).

Dzieki za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

Dobra teraz ja zadam pytanie. Czy aby odzyskać Gamertag trzeba go najpierw usunąć z konsoli? Czy odzyskuje się go wpisując te same dane, co przy logowaniu na xbox.com? Czy komuś zdarzyło się go kiedyś "zgubić" (nie mówię o konieczności odczekania pewnego czasu do możliwości jego powtórnego ściągnięcia)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.