Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

czy da się na PC sprawdzić co jest nie tak z moim łączem że live! niezbyt chodzi?

 

robie testowanie polaczenia, pierwsze 4 pozycje jest ok

potem przy ICMP trochę myśli, również zalicza

przy xboxlive tak samo

i nat na moderate.

 

odpalam konsolkę, łącze z Live!, po jakimś czasie ładowania pokazuje mi dostępnych znajomych ale dalej myyyyyśli do usranej śmierci, albo ew. rozłącza.

czasami uda mi się połączyć z innymi z poziomu gry, np Burnout Paradise, i o ile na 2 daje rade, to na wieksza ilosc osob zapodaje mi disconnecta.

 

łącze to osiedlowa 512, znacie może jakiś program, lub stronę gdzie mogę sprawdzić w czym jest problem?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Heja! Pytalem o to juz w temacie GH3, ale niestety nikt nie udzielil odpowedzi (moze nie kazdego interesuje gh3, niewazne). Moje pytanie brzmi - czy dodatki do gier sciagane z marketplace sa przyporzadkowane tylko do danej konsoli i nie mozna odpalic ich na innych konsolach?

 

Zanioslem swoj dysk do kumpla, wlaczylem swoj profil i chcialem zagrac w sciagniete z marketplace piosenki. Tyle ze byly niedostepne, wogole ich nie bylo w zakladce "bonus" :P Czy tak wlasnie jest z rzeczami sciagnietymi z marketplace - nie dzialaja na innych konsolach? Np. jakbym sciagnal Bring down the sky do Mass effect to nie bedzie dzialac na konsoli kumpla z mojego dysku?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio widzialem, ze ludziom z listy przyjaciol poblokowalo konta na Live? Podobno ma to zwiazek z karta platnicza/kredytowa. O co chodzi dokladnie? Ja tez mam wprowadzone dane do karty platniczej. Zablokuja mi konto? Czy po prostu dwa dni przed koncem gold'a wpisac kod ze zdrapki na kolejne 12 miechow?

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Ostatnio widzialem, ze ludziom z listy przyjaciol poblokowalo konta na Live? Podobno ma to zwiazek z karta platnicza/kredytowa. O co chodzi dokladnie? Ja tez mam wprowadzone dane do karty platniczej. Zablokuja mi konto? Czy po prostu dwa dni przed koncem gold'a wpisac kod ze zdrapki na kolejne 12 miechow?

Coś znowu pewnie kombinują. W tamtym miesiącu jeszcze normalnie dokupowałem sobie MS Points za pomocą e-karty z mBanku (Live mam zarejstrowany na Irlandię), a dzisiaj już nie mogę tego zrobić, wyświetla że "podane dane nie są prawidłowe" (ale złotówke mi z karty zeżarło ). O co kaman ??

Edytowane przez qubone
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ostatnio widzialem, ze ludziom z listy przyjaciol poblokowalo konta na Live? Podobno ma to zwiazek z karta platnicza/kredytowa. O co chodzi dokladnie? Ja tez mam wprowadzone dane do karty platniczej. Zablokuja mi konto? Czy po prostu dwa dni przed koncem gold'a wpisac kod ze zdrapki na kolejne 12 miechow?

Tak jest od zawsze, a zwłaszcza u osób, które swoje konta mają jeszcze z czasów pierwszego Xboksa. Jeśli płacisz za Golda kartą, to po upływie wykupionego abonamentu system automatycznie próbuje pobrać kasę za następny okres, a nie przechodzi na Silver. Nie może pobrać za którymś razem i finito, blokada. Wystarczy, że przedłużysz subskrypcję i po problemie.

 

dzisiaj już nie mogę tego zrobić, wyświetla że "podane dane nie są prawidłowe" (ale złotówke mi z karty zeżarło ). O co kaman ??

Nie kupisz taką kartą MSP - musi być zwykła, wypukła, żadnych e-kart czy płatniczych z Inteligo nie łyknie (abonament jeszcze da się kupić po kilku próbach). A ta złotówka to tylko blokada.

Odnośnik do komentarza

problem z live

 

Wlanczam konsole, czekam chwile i pokazuje sie "okienko" ze zostalem zalogowany do Live, lecz gdy wchodze w rynek musze sie ponownie zalogowac ale to nic nie daje - niby loguje ale po chwili nic sie wiecej nie dzieje i ekran Zaloguj sie nadal jest (ew podczas takiej animacji dostaje zawieszki). Test polaczenia przechodzi konsola pozytywnie, GS uploaduje ale na rynek jakos nie moge wejsc :/. Nadal maja problemy? Czy to tylko u mnie taki przypadek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...