Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko takie co do kupna live gold 3/12 month.Otóż prosiłbym o rade gdzie najlepiej (czyt. najtaniej) kupić?? all odpada i inne aukcje odpadają.I czy ktoś już tak kupował//wie czy wszystko jest ok jesli zamówię stąd http://www.pripp.com/zamowienie.php?type=game i tam widnieje np 3m za ~60 zł płatne przelewem to po wyjdzie mi równo ~6 dych czy jeszcze coś trzeba doliczyć??

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko takie co do kupna live gold 3/12 month.Otóż prosiłbym o rade gdzie najlepiej (czyt. najtaniej) kupić?? all odpada i inne aukcje odpadają.I czy ktoś już tak kupował//wie czy wszystko jest ok jesli zamówię stąd http://www.pripp.com/zamowienie.php?type=game i tam widnieje np 3m za ~60 zł płatne przelewem to po wyjdzie mi równo ~6 dych czy jeszcze coś trzeba doliczyć??

 

http://xboxonline77.com/

Odnośnik do komentarza
Czy nadal można pobrać Hexica HD za free? jak tak to skąd?

Z góry dzięki za helpa.

 

sprawdzałem czy jest dostepny na rynku (nawet za punkty)

i na rynku nie ma dostępnej tej gry w ogóle

czyli tylko twardy dysk w premiumach

 

a moje pytanie jest takie co jest na dyskach 120 dodawanych do konsoli Elite??

a co na dyskach 120 tych sprzedawanych osobno??

 

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Może mi ktoś powiedziec jak podlaczyc radiowke do konsoli?

Zakupiłem sobie taki ruter klik

Powinien być dobry bo sprzedawca powiedzial, ze ma funkcje klienta wifi.

W domu mam tylko taki kabel Nz-rpsma.jpg który wkręcam do karty w pc.

 

Jak mam to podłączyć, skonfigurować żeby działało?

Jakie kable są mi potrzebne?

Do konfiguracji potrzebny jest pc?

 

edit, da się to zrobić jakoś bez kabli?

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

Nie masz czegoś takiego:

 

http://www.allegro.pl/item371819741_nowy_k..._vat_i_gw_.html

 

?

 

Taki kabelek jest dołączany do Xboxa Premium i Elite. Wtedy podłączasz go do routera i do konsoli. Powinno wszystko wyłapać. A jeśli chcesz bez kabli to sprawa jest dużo bardziej kosztowna - musisz kupić nadajnik WiFi do konsoli za - jeśli mnie pamięć nie myli - 250 zł. Jednak ostatnio go szukałem i nie mogłem znaleźć.

 

A router konfigurujesz przez PC.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam nie wiem czy pisze w dobrym dziale ale nie wiedziałem gdzie to umieścić. Mam pewien problem. Oblokowałem porty UDP 88 i Both 3074 na moją konsole. Mam również drugą oczywiście z innym ip i jak mam odblokować porty ?? Jeśli wpisuje te same porty ale z ip drugiej konsoli wyskakuje mi błąd powtórzenia portów. Router mam Linksys WRT54G

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pewnie kiedys tam bedzie. Osobiscie nie licze na to.

 

Coś w psx extreme wyczytałem bodajze, że xbox live ma przejść jakieś modernizacje zwiazne z zabezpieczeniami czy czyms tam. Wynikało z tego, że zostaniemy pozbawieni mozliwości korzystania z onlina zagranicznego. Myslę, że to POWINNO być małą zapowiedzia wprowadzenia tej uslugi w Polsce, jak nie to się :censored2:

 

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Po dlugiej przerwie polaczylem swojego X'a z netem, update zrobiony, Nat sygnalizuje, ze jest OPEN. Mam konto silver, Neostrade 512, lacze sie kabelkiem z Liveboxem. Oglnie lacze sie z netem bez problemu,ale:

 

 

1.Co kilkanascie minut mnie rozlacza, tez tak macie?

2. Sciaganie dem to jakas porazka - przerazliwie wolno, co chwila pokazuje inny stan %, od 4dni sciagam demo Battlefielda....

3.Nie moge edytowac swoich danych, laczy sie i po chwili blad ze nie moze polaczyc sie z Xbox Live, a pozostaje caly czas online.

 

PS3 podlaczm w ten sam sposob, zero problemow, nie zdarzylo sie zeby zerwalo mi polaczenie,dema sciagam bez problemow. Czy moj X'kloc sie konczy?

 

 

Odnośnik do komentarza
UK da radę, na przykład.

USA - taniej (zdrapki na Gold i MSP) i więcej darmowych arcade'ówek. Ja żałuje, że zarejestrowałem na UK.

 

Pewnie kiedys tam bedzie. Osobiscie nie licze na to.

 

Coś w psx extreme wyczytałem bodajze, że xbox live ma przejść jakieś modernizacje zwiazne z zabezpieczeniami czy czyms tam. Wynikało z tego, że zostaniemy pozbawieni mozliwości korzystania z onlina zagranicznego. Myslę, że to POWINNO być małą zapowiedzia wprowadzenia tej uslugi w Polsce, jak nie to się :censored2:

Czyli co, konta, np. 80k GS pójdą się w krzaczki? Na razie to tylko plotka, no ale - ja bym się wkurzył na miejscu achievement hunterów.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...